Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Преди 7 часа, legaltk написа:

Смяна на стила ........

 ок.

 

Няма проблем да сменим стила. Може би съм създал грешно впечатление, но аз слушам и харесвам доста разнообразна музика. Такава имам и в домашната фонотека.

Джаз, рок, фюжън, ню уейв, фънк, евъргрийн, поп, диско/през всичките години от както съществува/. Може и да пропускам нещо.

Но, не всичко в тези стилове. Само определени групи, изпълнители и техни песни,  които ми харесват. За да пусна някакво парче в тази тема, трябва на мен да ми харесва. Подбирам изпълненията. Не е въпроса да пусна нещо си. Ако тази песен допадне дори и само на един човек,  значи е имало смисъл. Обикновено търся "музикантското" в песните. По-трудни и по-сложни за изпълнение. Но, не винаги, разбира се.

Ицо Хазарта има интересни текстове. Будят усмивка у мен :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни мои любимци. Може би най-добрите в симфоничния метъл.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, класик си! А знам, че класиците не правят компромис с качеството, но... Надявам се да разбереш поне настроението и да оправдаеш лошото качество, което условията налагат.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много настроение лъха от от това изпълнение. Затова го пускам с пожелание за един усмихнат ден на всички.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, Алекси Георгиев написа:

Жоре, класик си! А знам, че класиците не правят компромис с качеството, но... Надявам се да разбереш поне настроението и да оправдаеш лошото качество, което условията налагат.

 

Алекси, пореден поздрав с твое живо изпълнение. Затрогващо, бих казал. Особено ценни са тези поздрави и имат своя чар. А с каква песен и какво качество, няма абсолютно никакво значение. Това е жест, който оценявам. Потрудил си се да направиш нещо. Не, като мен, да копирам само линкове.

Ще бъда честен - "Сигнал" не е от групите, които слушам..... Да не казвам по-силни думи.:)

 

Преди 12 часа, Mishelle написа:

Много настроение лъха от от това изпълнение. Затова го пускам с пожелание за един усмихнат ден на всички

 

Да, Юли. По-добро от оригинала. Денят беше усмихнат. Пожеланието ти се сбъдна. Поне при мен. Благодаря.

...И е ред да помислим за вечерта. Желая на всички една спокойна и приятна вечер.

Поздрави.

п.п. Влади винаги е на ниво. Него няма да го коментирам.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, joro-120L написа:

Да, Юли. По-добро от оригинала. Денят беше усмихнат. Пожеланието ти се сбъдна. Поне при мен. Благодаря.

И аз мисля, че е по-добро от оригинала, Жорка. Радвам се, че денят ти е бил съпроводен с добро настроение. Ето, за лека вечер и от мен, още един кавър от Soraya.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.