Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Освен това се радвам, че Влади ме разбра за по-предното мнение. 

От известно време и аз слушам по-леки неща - предимно реге и ска. В момента през плейлиста мина нещо интересно (за мен) 

 

 

 

На мнение съм, че Стратокастъра като инструмент, колкото и да го биеш и натискаш с дилей - през маршалска линия си е чист Clapton-ски звук. 

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче е това, Ице! Има един кавър (пускал съм го и преди), който ми е мега любим. Поздрав!

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, приятелю, НЕумишлено ще сменя темата с нещо (според мен) също романтично - дори "и още нещо" 

Днес е сряда - малък петък, както казваме по нашия край... Време да си починем от първите два дни, за да се заредим за последните два. 

Сложил съм на масата шише коняк и слушам стари класики. И след като реших да пусна любимо парче, отново малко се подразних, че дори и след 40 години, въпросното парче остава все толкова добро, но без лайф-версия, която да ме грабне! 

И понеже най-обичам да пускам лайв версии, а не такива с "картинка", която да седи през цялото време ще пусна "черно видео" 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, да си жив и здрав, ти и  твоето семейство! Пожелавам ти много музика и спокоен живот като в Швейцария!?

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на тази тема е да поздравим някого...
Да ни е жив и здрав сървара, че ни търпи! Да е все така силен и мощен, да е все толкова милостив към нас - грешните, и честит му "Лазерен ден" И да ме прощава, ако се повтарям с видеото... Вие също. Но просто не се сдържам... ?


 



 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииииииии, поздрав за всички ... сухари ...

Песничката е свежа, с удоволствие ще гледам филма !

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БоянчоооУ , ако слушаше радио , щеше да ти е пораснала на ... ушите :)

И както си ровех в тубата за една друга деряща се рокаджийка , ми излезе една група , която малко бях забравил .

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А помните ли Долорес?! Ангел, дошъл на земята, за да ни покаже колко сме откАчени. Всяко кътче земя и всяка сцена докоснала се до нея помни това присъствие!


 



И горе ангелите й се радват!!!

Мислех Promises да пусна, но реших, че трябва да е най- силното парче, с което обърна земята!

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едни времена, когато пътят до морето беше 8 часа, когато магистралите ги нямаше и когато цялото пътуване си беше емоция:

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.