Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

 Gary Moore. Точно това изпълнение пуснах в тази тема на 06. 02. 2011г. /датата не е случайна/. Много ярка звезда, която свети на небето.

 

Феновете на Ерик Клептън не са се отчели днес. Техният любимец има рожден ден! ;)

 

Да споменем и Борис Карадимчев, който също е роден днес. Композирал песни-шедьоври за българската естрада и кино.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, рожденника няма да почерпи бири, но ние ще изслушаме едно съвременно-старо парче ;)

 

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С радост от изживяното и с носталгия по отминалото. Когато игрите с приятелите бяха реални, а не виртуални. Когато никой не се сърдеше, че не си вдигаш телефона или че не отговаряш на вайбър.

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незабравимо и щастливо детство.

Една моя любима песен от филма "Фильо и Макензен"

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, чичковци, де ме върнахте само ?

 - любимата ми филмова песничка от онея, древни времена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз , докато не поотраснах , тогава открих Рококо, ама заради антената , хващахме кофти Ефир 2, бяхме на София Кабел с 10 канала, ама Ефир 2 я нямаше и си я гледах на антена. ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Mishelle написа:

Всяка вечер го чаках с нетърпение :)
 

 

Ооо да ?

А сутрин това беше сигналът, че трябва да тръгвам за училище:

 

?

Не бяха лоши времена 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй трябваше да кача вчера по случай 66 -я рожден ден на чичо Ангъс , ама докато разбера как става :)

Джуджи , чувствай се поздравен!

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.03.2021 г. at 23:04, Алекси Георгиев написа:

Жоре, рожденника няма да почерпи бири, но ние ще изслушаме едно съвременно-старо парче ;)

 

 

 

На вашето внимание: според мен, най добрата версия на плачещата китара. R.I.P., Jeff!

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stormbringer написа:

На вашето внимание: според мен, най добрата версия на плачещата китара.

 

Според мен е тази :)

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук може да се спори докато пак се появят динозаврите на земята. 

Версията на Toto е страхотна, даже на солото ме побиват тръпки, но иначе ми звучи много "електронно" в началото. Жоре, знам че няма да ми се обидиш - не говоря против Toto - и аз ги обичам ;)

Версията, която колегата @Stormbringer пусна някак ми се нрави повече, по-блага ми е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Алекси Георгиев написа:

Тук може да се спори докато пак се появят динозаврите на земята. 

Версията на Toto е страхотна, даже на солото ме побиват тръпки, но иначе ми звучи много "електронно" в началото. Жоре, знам че няма да ми се обидиш - не говоря против Toto - и аз ги обичам ;)...

 

Важното е, че китарата ти е харесала.;)

Точно пък за музикални предпочитания аз да се обидя - дума да не става. А това, че се пускат различни песни и стилове по лични харесвания само може да обогати темата.

Що се отнася до версията на ТОТО - за мен е по-музикантски направена./без да съм капацитет някакъв. така мисля./

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,абсолютно прав си! 

Но Влади го няма от известно време и ако види какви сме ги пускали тука, горко ни. 

Нека го ядосаме още повече с тоя muffin' който цял ден ми се мотаеше в главата докато бачках днес. ;)

 

 

 

 

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Алекси Георгиев написа:

Но Влади го няма от известно време и ако види какви сме ги пускали тука, горко ни. 

 

Тука е. Слага лайкове. Следи ни изкъсо.

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, тук съм, тук съм. :)

Радвам се на оживлението в темата. Ще се включа и аз с един кавър на плачещата китара, изпълнен от няколко величия на една сцена. Също и да си припомним гениалния Принс, какъв зверски китарист беше всъщност.

 

  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, тука вече и аз съм на колене! Да си призная - не бях го слушал. 

Телекастъра на Принца се размаза буквално - Поклон!!! 

7 точки по шестобалната система!

Благодаря за версията! 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.03.2021 г. at 21:05, axel написа:

Жоре, пускал си го и преди. Помня, защото мислех аз да го пускам и докато се наканя, ти го беше постнал....

 

 

 

Влади, същият състав вокалисти.... На ударните Джеф....абе, цялото ТОТО са тук.

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво, благодаря Жоре!?

Тъкмо влизах да пусна нещо и получих известието ти. :)
Искам да пусна една българска песен, която според мен, е едно от най-добрите български парчета в последното десетилетие, че и даже две. Поне аз му се кефя много. :) Не съм сигурен дали съм го пускал и преди, но няма значение.

Поздрав!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.