Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

  

Oт днес официално вече нямам сметка в Уникредит , седем години и половина стигат! Касиерката беше бонбонче, но срам не срам се изцепих, че  искам развод и се надявам повече никога да не се видим в живота, и като човек без заеми мога гордо да заявя ,че като сменя предните носачи на Макса , ще си пусна ей тази песен 4hour loop и ще си направя един нощен преход до Бургас!

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един идеален свят, в който , за съжаление не живеем , Юли щеше да си даде VRS ката, за съжаление тя щеше да харчи около 35/100 извънградско , да я снимат камери по пътя , защото е много красива, и да я дават по телевизията , ама случайно се е залепил вестник на номера , та ще знаят само че е синя .... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме великите Prodigy с Шкодата, песен от 2002ра ! Пускано е преди. Поздрав for all !

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един спомен от 2006 та в колата на Юли , за всички пичове с готин бас, по последна информация баса от червената 120 ката е жив , заедно с усилвателя , и още се пази, готино е да усещаш как ти се мърдат червата !!! RadoNRG ако още влиза , помни за какво говоря. :)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Типично за Пловдив, мацката е много красива, но лично на мен са ми лекички! Черните нокти , много и отиват.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, аплодисменти за двете парчета - особено за първото! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Еее, аз за пръв път виждам и чувам тази банда, но мацката и линиите на баса ми напълниха душата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката (в по-яката част) мнооого ми напомня ритъма на Металика от първите албуми, а баса верно кърти! Много добро! ? 

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, малко позабравих темата в последно време (и форума - като цяло), защото редих неща в личен план. Но снощи като стана дума за Brutus, днес имах доста време да проуча бандата. От това, което видях/чух, евала - избрал си парчето и изобщо версията , която най-много ми допада и на мен!
В тоя ред на мисли, където барабаните са (да кажем) водеща идея в една банда искам да пусна нещо, което навярно си слушал 100 пъти. Това е банда, която страшно много ме кефи, но смятам че за цялата й дискография, която съм изслушал, някак не намирам вокалите за най-подходящи, но кой е Ганьо, че да бръсне боржуата на запад (както е лафа). 
Тук ти си малко по-навътре в нещата....
 

 

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз открих Брутус точно с това видео и ме впечатли. След това и аз, като теб, преслушах другите им неща и не ме грабнаха особено честно казано.

А Дани Кери си е жива легенда и съм му голям фен, и на Tool като цяло рабира се (не си спомням по-дълго чакан албум в съзнателния си живот :)). Относно вокалите на Мейнард, въпрос на вкус е, но според мен той е основна част от цялостно меланхолично настроение, което предава музиката им и аз лично, когато се сетя за Tool, в съзнанието ми е гласът на Мейнард (и бас интрото на шизм, като на всеки средностатистически човек ?).

А пък за толкова дълго чакания нов албум, малко смесени чувства поражда в мен. Албумът е много як и го слушам с кеф, но след второто слушане вече имах усещането, че съм го слушал цял живот. Няма нищо ново и изненадващо, все едно е абсолютно същата банда от преди 13-14 години. Това е добре от една страна, но от друга, някак си те кара да останеш леко безразличен...

Разбирам, че не ти е любимия вокал, но все пак ще те поздравя с една банда, където той се вписва просто перфектно според мен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този пич определено му се отдава да пляска по барабаните. Като гледам как го прави с усмивка и лекота. Аз бих сбъркал още на третия удар, особено ако трябва да включа и краката. Кефи ме, много е добър.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този пич е един ефектен циркаджия. Имам на из в предвид подхвърлянето на палките.

Освен това, не ми харесва нито постановката на свирене, нито опита му за импровизация на оригинала. По-скоро вдига прекален шум. Свири елементарни неща/ритми/. Нищо впечатляващо.

Мога да кажа и нещо добро. Харесвам марката барабани.

Аз съм никой, за да давам оценка, но може би в някой следващ живот ще бъда барабанист! Несбъдната мечта...

 

Поздрав с още един усмихнат барабанист:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гледал съм го сигурно към 50 пъти

Не ме съдете ,че е народна музика,  мацката е готина..
1111111111.jpg

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.