Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Напусна ни един голям български музикант. Милчо Левиев. Поклон

 

http://www.jazzfm.bg/bg/interviews/milcho-leviev-v-djaz-istorii-vi-zlatna-plocha-i-nominacii-za-grami-v-sa-sht

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знам че това не е фейсбук, вайбър, скайп и т.н. а е автомобилен форум, но...

Миналата седмица се навършиха 10г. откакто един страхотен човек не е сред нас. Добър приятел, идеен музикант, с когото сме били от деца, прекарали от предучилище до техникум и казарма, през диви и щастливи години до сетния му час. Жител на светът, който беше за пример! Член на групата, която вече не е същата,  и никога няма да бъде такава без него.

Имах честта да свиря с него (като басист), но неговите китари си остават негови, макар всеки от нас да се опитва да изсвири партиите му и да запази духът му жив. 

 

 

 

 

 

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм ги гледал Хюй, Фаст и Франк. страшно подценявана банда са FLC. в речника на думите smooth и cool сигурно има тяхна снимка. феноменални!

 

аз преди няколко часа бях на концерт на Браян Адамс и за пореден път не разочарова. зверски добър изпълнител, въпреки годините

 

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ги гледал няколко пъти и ако имам възможност отново, няма да пропусна. Хареса ми това със снимката. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ме връща във времето 2012 ,в което сина на дядото дето ми продаде 120 ката , ми пожела само готини мадами да возя и да знам че задната седалка е достатъчно широка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

 Любимия ми период на групата Чикаго с Бил Чамплин. Благодарско, Юли.

 

Не знам кое от двете да избера, затова пускам и двете.

 

 

 

Тази песен сигурно се свързва с Earth, Wind & Fire.....но в същност, това е оригинала, изпълнен от авторите й.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година, на Коледа, пускам този клип. Защото е много силен - като текст, музика и видео. С пожелание всеки от нас да стане още по-добър и по-милосърден. Помагайте, когато можете и се усмихвайте по-често. Весела Коледа на всички!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази певица страшно ми прилича на Фрида от АББА. И като лице, и като глас, и като начин на пеене.

 

Поздрав, Юли:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.