Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

На 6.08.2019 г. at 20:01, joro-120L написа:

...

Сега ще те поздравя с нещо по-различно.

...

 

 

Благодаря!

Наистина се справя доста добре човека, има готина пулсация.

Поздрав с едно медли, или както му викаха по нашите ширини едно време - китка. :)

Може и да си малко критичен точно за това, което свирят, но мисля, че си заслужава да се чуе.?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2019 г. at 20:54, axel написа:

Поздрав с едно медли, или както му викаха по нашите ширини едно време - китка. :)

Може и да си малко критичен точно за това, което свирят, но мисля, че си заслужава да се чуе.?

 

Изобщо няма да бъда критичен. Предвид сложността на песните, момчетата се справиха чудесно! Приятна изненада.

Импровизации. Интересно ми беше да ги видя. С голям хъс ги изсвириха нещата и много точно. И много добре звучат. Музиканти са...... Като някое жури съм :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Ами да, Гравити си бяха революционна банда за българската сцена и тази песен наистина напомня за тях. Даже жената помисли, че е техен кавър. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И тук позна!

Всички пиеси, които звучат като филмова музика за мен са като фетиш :).

 

Ето нещо чисто ново - от днес:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, legaltk написа:

Ето нещо чисто ново - от днес: ....

 

Поздравления, адаш. Живко Петров?

 

Сега един специален, ама много специален поздрав за теб:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник си говорихме за този филм с един английски студент. И за вещициииииииите в Англия..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоше, по-горе засегна филмовата музика. Това ме накара да те поздравя точно с това изпълнение. Избора не е случаен.

Но, ти няма как да знаеш. А какво му е специалното, ще ти кажа някой ден, като се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курт Хауенщайн е велик - пише го на видеото.

Като дете в 6-ти клас си бях купил една тяхна плоча от Унгария - направо я изтърках от слушане.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много харесвам Фоурплей, особено първите два албума, в които все още свири Лий Ритенор. Освен това и първия е мой личен (и не само) еталон за звук. 

Благодаря, Жоре!?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bob James от по-горния ми поздрав е пианиста на Fourplay.

 

Влади, благодаря и аз за поздрава!  Имах някакво предчувствие, че Fourplay ще ти харесат. Като знам и кои са участниците в групата.....

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се сетих, че това е пианиста им.?

Благодаря отново.?

Сега ще обърна посоката, че да подгреем за концерта след малко. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна музикална ТВ за класическа и филмова музика.

За феновете:

https://www.youtube.com/channel/UCa-ucMqagtwXIagQUwlbG0g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.