Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Преди 16 часа, axel написа:

Немско ска на англисйки. :)

 

Уцели ме, ама точно в десятката!!!

Харесвам и свиря всякакви стилове, но ако има някой, към когото да изпитвам особени чувства - това е ска!

Подсети ме за една банда, която много харесвам. Харесва ми, че има доста силно застъпен roots при тях и композициите са прости и без много излижности. Признавам, че се затрудних в избора на конкретна песен, защото всички ги харесвам.

И затова ще пусна две.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, legaltk написа:

На БГ най-добре, ама вече няма кой

 

Жорка, това е за теб.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.03.2019 г. at 9:07, Алекси Георгиев написа:

Уцели ме, ама точно в десятката!!!

Харесвам и свиря всякакви стилове, но ако има някой, към когото да изпитвам особени чувства - това е ска!

Подсети ме за една банда, която много харесвам. Харесва ми, че има доста силно застъпен roots при тях и композициите са прости и без много излижности. Признавам, че се затрудних в избора на конкретна песен, защото всички ги харесвам.

И затова ще пусна две.

...

 

 

Много добри, особено първото парче много ми хареса. И не знаех тази банда. Благодаря!?

И в моето сърце има специално място за реге и ска. :)

Поздрав.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2019 г. at 20:04, joro-120L написа:

.....

п.п. Влади винаги е на ниво. Него няма да го коментирам.:)

 

Няма как да не те поздравя след тази висока оценка.?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, axel написа:

Няма как да не те поздравя след тази висока оценка.?

 

Влади,

Кой съм аз, да давам оценки:)...Особено на музикант човек.

Пускаш разни неща, повечето от които чувам за първи път, но винаги намирам нещо интересно в тях. Затова ги ценя.

 

Може да ме поздравяваш и с други стилове. Или играеш на сигурно. С този джаз ще вземем да станем банални.:)

Аз сериозно се замислям да сменям вече тематиката.

 

Въпреки всичко, това трябва да го чуеш. Поздрав.

 

 

....и един бонус

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимото ми соло на китара. Тук може да го видите в детайли. Чудесно изпълнение.

 

 

В студийния запис няма соло песента. Направено е за едно концертно изпълнение и не е повторено никога.

За мен е шедьовър! Колко красиво може да звучи една китара...Знам, че има и много други сола, но това най-много ми въздейства/кефи/. Като мелодия, композиция, идея...

Техника много могат да покажат.

 

 И концертното изпълнение. Поздрав към всички с пожелание за приятна вечер.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Румен Бояджиев, в интервю, на зададения му въпрос - Какво би взел със себе си, ако отиде на самотен остров? ....Изброява няколко неща и сред тях е албума на Джордж Дюк Guardian of the Light.

Поздрав,Чавдаре :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.03.2019 г. at 19:02, joro-120L написа:

 

Влади,

Кой съм аз, да давам оценки:)...Особено на музикант човек.

Пускаш разни неща, повечето от които чувам за първи път, но винаги намирам нещо интересно в тях. Затова ги ценя.

 

Може да ме поздравяваш и с други стилове. Или играеш на сигурно. С този джаз ще вземем да станем банални.:)

Аз сериозно се замислям да сменям вече тематиката.

 

Въпреки всичко, това трябва да го чуеш. Поздрав.

...

 

Благодаря ти за поздрава, знаеш че ще го оценя. :)

Поздравявам те с джаз, защото там ни се покриват вкусовете, или иначе казано, да, играя на сигурно. :)

А дали ставаме банални или не, в крайна сметка пускаме неща, които ни харесват на нас. Никога няма да пусна парче ако не ми харесва на мен. Който не му харесва може да не си го пуска. :)

Поздрав с друг стил. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, axel написа:

Поздравявам те с джаз, защото там ни се покриват вкусовете, или иначе казано, да, играя на сигурно. :)

А дали ставаме банални или не, в крайна сметка пускаме неща, които ни харесват на нас. Никога няма да пусна парче ако не ми харесва на мен. Който не му харесва може да не си го пуска. :)

 

Точно!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, браво. Много е яко парчето.

 

Ето нещо за тази вечер и от мен:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, ID A написа:

Един по-непопулярен стил, но песента ми допадна много. Специален поздрав за @zloQQ

 

 

 

Иво, ресто от мен!

 

Щатите са място, където колкото и шашаво да ти е хобито - ще намериш съмишленици! А тея “big rig” са...да си еве мамата, особено като седнеш за волана на някой такъв. Лично за мен - кефа е голям :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Mishelle написа:

Ивчо, браво. Много е яко парчето.

 

Ето нещо за тази вечер и от мен:

 

 

Леле, колко си стар, че да го помниш това!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.