Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Посетих сервиза през седмицата с болт в гумата. Гумата е залепена професионално и отново се търкаля.

Препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам при вас комплект джанти гуми на хотел са.

Дано не ви затруднят за още кратък период от време,

в момента съм с здравословен проблем.

Надявам се до две седмици да мога да управлявам и да дойда да си

смена гумите. Още един път извинявайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам при вас комплект джанти гуми на хотел са.

Дано не ви затруднят за още кратък период от време,

в момента съм с здравословен проблем.

Надявам се до две седмици да мога да управлявам и да дойда да си

смена гумите. Още един път извинявайте!

 

Не се притеснявай колега, гледай си здравето и когато можеш тогава ще дойдеш. Няма определен период в който трябва да ги смениш непременно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден смених там една джанта, видях че нещо свети, снима, но не съм обърнал внимание че машината е нова. Със здраве да си я ползвате и много да ви слуша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С известно закъснение отново искам да изкажа благодарности на екипа в този сервиз. Преди няколко седмици ходих да ми сменят зимните гуми с летни и всичко (както винаги до сега) беше на ниво. И за първи път станах свидетел как се сменят гуми за... май нямаше и 15 минути (като аз нямам втори комплект джанти). Не хора, а машини са това! :)

Благодаря ви, момчета!

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята Шкода в петък докато се усетя ми бяха сменили гумите и забравих даже да разгледам новата машина. :banger_2:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с малко закъснение да похваля момчетата и Ицо за перфектното отношение и работа. Обадих се ден-два преди да отида, като имах нужда от 2 летни гуми. Супер отношение, съвет и избор по телефона. Отидох в петък и за нула време всичко беше сменено, балансирано и готово за лятото. Още веднъж искрени благодарности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Уважаеми колеги и клиенти на сервиза, бих искал да ви информирам, че след 1-ви Юли 2015г. всички специални условия, ще бъдат достъпни само за членовете на Шкода Клуб България при представяне на клубна карта.


 


Повече информация може да откриете в темата за партньорите на Шкода Клуб България.


 


поздрави


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко късно пиша в тази тема, но като цяло не ръчкам много из форума. Години наред ползвах за колите си (лични, служебни, на жени) Вианор на околовръстното и Пушкин. По принцип стават, ама ако случиш на гумаджия, а там са много. Разчетох се из форума и видях добрите отзиви за този сервиз. Отидох преди няколко месеца да си сложа летните гуми на Октавията и отзивите се оказаха 100 % верни. Обслужиха ме супер бързо и качествено. Отстъпки не съм ползвал. Не съм знаел за тях, но цената така или иначе беше повече от прилична. Спечелиха ме като клиент за в бъдеще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Малко със закъснение, ама и аз най-после минах през адаша. Бях се засилил към него още края на юли, защото направих 5 000 км с новите гуми и ми се искаше да ги пребалансирам, но ми мина котка път и се доредих чак тази седмица, вече на над 6 000. Години наред (като колегата преди мен) ходя с всички мои коли при близък приятел гумаджия, шест различни сервиза. Ама за толкова години за първи път чувам, виждам и ми предлагат, след чистене на главините с четка да ги напръскат с медна грес за да не корозират. Сега и четирите гуми са пребалансирани и малката вибрация между 120 и 140 изчезна. Много доволен!

ПС: А изчезна и по-голямата, която се появяваше при смяна на платното с над 120, нищо че Ицо не мислеше че това ще се оправи само с баланс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да се включа и аз в доволните клиенти на сервиза.Момчетата са супер любезни и бързи.За нула време ми смениха гумите.Евала пичове!!! :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да спукаш гума в София, в неделя, не е никакъв проблем :) Отиваш в най-добрата гумаджийница (ясно коя) и ти оправят проблема, с въможно най-добро качество и за нула време :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Уважаеми колеги и клиенти на сервиза, бих искал да ви информирам, че след 1-ви Юли 2015г. всички специални условия, ще бъдат достъпни само за членовете на Шкода Клуб България при представяне на клубна карта.

 

Повече информация може да откриете в темата за партньорите на Шкода Клуб България.

 

поздрави

 

 

 

Здравейте колеги!

Във връзка с горното, бих искал да напомня на всички членове на Шкода Клуб България, при посещение на сервиза, да носят и представят своята клубна карта на колегите в сервиза. В противен случай е възможно да не ви направят договорените отстъпки на услугите и стоките, които предлагаме. Все пак, те не ви познават във форума и не знаят кой с какъв ник е, и дали е член.

Тези от вас, които биха желали да се сдобият с клубна карта и да ползват специалните условия, моля да се свържат с екипа на Шкода Клуб България. 

 

 

 

п.п.

Моля, за запитване за цени на гуми и услугите, да се обръщате към брат ми, който е се занимава с това и ще ви даде най-точна и бърза информация - 0878/654545 Христо

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От три години сменям само там гумите, много съм доволен.

Искам само да добавя, че винаги са се отнасяли професионално и с другите ми коли (различни от Шкода)

Благодаря отново и много успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Pif

Ние нямаме специално отношение към собствениците на Шкода, работим еднакво за всички. Основното и най-важно нещо е да сме честни и точни към клиентите си и те да се върнат отново. 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машини са тия момчета! За пореден път искам да изкажа балгодарност за качеството и бързината на работа на този екип! Тази събота бях решил да сменям зимните гуменетки и това отново се случи на точното място! Процедурата мина неусетно и както винаги с голямо внимание към детайла.

Благодаря! :hi:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да похваля екипа за перфектно свършената работа. Вчера по обед оставих железните джанти за преобуване, към 16ч. получих обаждане, че всичко е готово. Въпреки, че се забавих - 17:50 бях в сервиза, момчета ме изчакаха и сменихме гумите. Перфектно отношение, махабет на ниво - истински професионалисти. Не се променяйте ! :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да похваля Ицо и компания - за няма и 30 минути с чакането да се освободи клетка ми сложиха зимните обувки. Направо не повярвах как стана тая.

На тръгване се разминах с Пепи-Pechatara.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път голямо благодаря за бързата и качествена работа. Днес сутринта по спешност се наложи да сменя в ранни зори летните със зимните гуми. Да сте живи и здрави, момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ние нямаме специално отношение към собствениците на Шкода, работим еднакво за всички..."

 

Мога да потвърдя написаното (още повече, че посетих сервиза с Шкода и различен от Шкода автомобил) и да изкажа задоволство от обслужването и цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що се връщам от сервиза. Използвах го за сефте и моите наблюдения са следните:

Момчетата са много любезни и съвестни.

Смяна на гумите (имам само един комплект джанти) + изправяне на една от джантите (ах тези бордюри :) ) - около 25 мин.

А цените са повече от нормални!

Браво и Благодаря!

+1 от мен :)

Редактирано от v13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.