Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Старт от Скрапта или Скраб на Старта Rapid 136


Frantsov

Recommended Posts

Тоя мотор върви точно толкова колкото наточен 136-так , тва го прави добър ! За него има и пълна инжекция и мисля че е по добър варянт от карбове марбове

 

Точно тоя отива на 150-170 магаренца :D с карбове и почти никакъв колектор, ама иска лев.

Тоя тип мотори си правят 100 коня от литър ама за 10к. километра и после пак набивани на мангизи тва все пак е мотор с дизаин на 40 године и е тъпо да набиваш пари в него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Frantsov

    30

  • skodko

    7

  • rsk

    5

  • maxrpm

    5

Най-много писали в темата

Колеги, стойте спокойно нито съм тръгнал на състезнание нито ще правя някаква бегачка.

Колкото до двигателя до скоро конструкцията му беше използвана за тунинг и се е доказал през годините

и кой атмосферен 100 коня на литър изкарва над 10 000км :lol:

Друг е въпроса ,че колата ще се кара само в "слънчеви недели" и не мисля че инжекциона ще замести

чара на карбураторите smile035

Ако някои се мисли за супер състезател и механик то просто е объркал базата /годините на баба шкода

като нещо състезателно са отминали още преди конструкцията на фиатовия двигател да е остаряла.

Всичко е въпрос на разбирания и кеф /кеф цена няма/ и не е нужно да има логика ,че на човек да му е кеф.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...годините на баба шкода

като нещо състезателно са отминали още преди конструкцията на фиатовия двигател да е остаряла...

 

Хората по магистралата не мислят така, когато набия камшика! s_flag Вие сте болни от болестта на модерното. Разбира се, че 120 ката е спортна кола за драг, това се знае от всеки. То е като все едно да кажеш, че господ съществува... факта е безспорен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората по магистралата не мислят така, когато набия камшика! s_flag Вие сте болни от болестта на модерното. Разбира се, че 120 ката е спортна кола за драг, това се знае от всеки. То е като все едно да кажеш, че господ съществува... факта е безспорен

 

 

Мисля че зная какво си мислят хората по магистралата когато те видят да "набиваш камшика"

Затова съм се хванал да правя този извънземен болид защото е Спортна кола и всеки го знае :lol:

Но това за господ си признавам ,че не го разбрах Аз съм от сектата на Мормоните и имам

други разбирания за господ :lol::lol:

 

Стига ,че темата заприлича на нещо средно м/у говорилня и 1-ва глава от Библията

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.