Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ще станат ли задните пружини от Skoda fabia RS на Golf 4


zelkata_ok1_

Recommended Posts

здравейте колеги от SKODAforum питането ми е дали ще станат задните пружини от Skoda fabia RS нa Golf MK4 и ако някой може да ми разясни цветният код 2 бяли 1 синя и 1 оранжава smile027 smile027 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Задните пружини на ФАБИЯ РС- СТАВАТ ЗА ПОЛО 9N (Ауди А2 и тн)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое е толкова смешно колега пружините стават пробвах ги но колата става по-ниска а всички знаем какви са пътищата в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata зарибява за слизане на долния етаж. За него това е цел, а не недостатък. Не го приемай като обида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое е толкова смешно колега пружините стават пробвах ги но колата става по-ниска а всички знаем какви са пътищата в България

 

Нещо се опитваш да ни излъжеш колега :) Пружините за които говориш нямат нищо общо.В грешка си нещо :) Или едните не са от Фабия или другите не са от Голф 4 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно производителя прави някакви шашми защото присъствах на демонтирането им от фабията и след това на монтирането на голфчето http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=45&t=326684

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смея се ,щото просто абсурд да станат

 

 

пружината от RS e 5-5.5см по-къса но много по твърда но здраве да е аз разбрах това което ми трябваше не ми е зор да ви убеждавам smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смея се ,щото просто абсурд да станат

 

 

пружината от RS e 5-5.5см по-къса но много по твърда но здраве да е аз разбрах това което ми трябваше не ми е зор да ви убеждавам smile159

 

Ами той пича дето ги продава си е написал, че стават за POLO.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смея се ,щото просто абсурд да станат

 

 

пружината от RS e 5-5.5см по-къса но много по твърда но здраве да е аз разбрах това което ми трябваше не ми е зор да ви убеждавам smile159

Абе то може и от някой модел ЗАЗ-ка да станат,ама какво ще се получи.... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.