Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Уникална Фабия 2


dimonio

Recommended Posts

Здравейте ,За Много Години,ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,и много безаварийни километри през 2012г.Колеги наскоро една кола ме грабна и аз реших да я снимам,изпращам ви я дано ви хареса....

post-5326-13845335663_thumb.jpg

post-5326-13845335664_thumb.jpg

post-5326-138453356649_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравейте ,За Много Години,ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,и много безаварийни километри през 2012г.Колеги наскоро една кола ме грабна и аз реших да я снимам,изпращам ви я дано ви хареса....

Много е яка, колега.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормална РСка, само че със специалната цветова серия на Шкода Моторспорт.

 

Пък може и да е била зелена и да е облепена с винил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормална РСка, само че със специалната цветова серия на Шкода Моторспорт.

 

Пък може и да е била зелена и да е облепена с винил!

 

 

Знам,че е нормална РС-ка,все пак не съм изпускал рали да гледам или да следя онлайн в нета,да гледам снимки,клипове и какво ли още не,така че разпознавам С2000 от РС,просто се изкефих на цветовата схема.Според мен е винил не е боя!Ралиджийките ги облепят с винил,предполагам,че и тази реплика е направена по тази технология.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е винил не е боя!Ралиджийките ги облепят с винил,предполагам,че и тази реплика е направена по тази технология.
[-X
Я кажи,като си я видял на живо,това фолио ли е или боя?
Боя е ,колата е тестова на представителството в Берн,а иначе съм я снимал в едно градче Ноенег до Берн...

Справка: viewtopic.php?f=8&t=26344&start=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, в България ако я одереш някъде няма оправия :) . С нашите палави бояджии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, в България ако я одереш някъде няма оправия :) . С нашите палави бояджии!

Да,евала на бояджията тогава! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Колеги радвам се че ви хареса колата,само за пояснение да кажа че мотора е 1.4TSI,193 к.с,специална серия за Швейцария,а за боята наистина е уникална само не знам дали е боядисвана допълнително в страната или е поръчана специално в тези цветове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Колеги радвам се че ви хареса колата,само за пояснение да кажа че мотора е 1.4TSI,193 к.с,специална серия за Швейцария,а за боята наистина е уникална само не знам дали е боядисвана допълнително в страната или е поръчана специално в тези цветове...

Колата с специална серия за Европа, може да се поръча от всеки официален дилър, стига да е налична, че са направени само 200 броя:

viewtopic.php?f=18&t=21243

http://new.skoda-auto.com/en/about/info ... biaRS.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лимитираните версии винаги са интересни. Жалко, че няма подобрения по двигателя.

 

На мен Vrs-a на doctorm5 повече ми харесва. memberlist.php?mode=viewprofile&u=6872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убеден бях,че не е боя,просто не си заслужава труда като с винили се получава страхотно и така са направени истинските състезателни коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам Колегите РАЗБИРАЧИ как разбрахте че не е боя или водим ОРИМАШКИ приказки......

 

То си пише, ама май някой просто не му се чете...

 

Ето ти линк от сайта на Шкода относно тази фабия - http://new.skoda-auto.com/en/about/info ... biaRS.aspx

 

Ето ти и цитат от линка, дето го има по-горе, но явно не си го видял. smile049

 

The car is green (Rally Green), with a white roof, white alloy wheels and stickers in S2000 colours.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.