Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята Шкода 1000 MB


1000MB

Recommended Posts

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • 1000MB

    40

  • joro-120L

    14

  • Krankenstein

    12

  • maxrpm

    7

Най-много писали в темата

Красота 8) ... а къде са правени снимките, фонът не ми прилича на софийски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките, са като от заводска рекламна брошура. :smt032

Направо си е като нова Шкодичката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота 8) ... а къде са правени снимките, фонът не ми прилича на софийски?

 

 

Във Скопие, Македония :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е купена на 28 Ноември 1968 год. Првата и регистрация е била на 3 Декември 1968 год. Купена е от фирма Балкания от Белград, официялен вносител на Шкода за тогавашна Югославия. От 1968 до 2004 год е била редовно регистрирана. От 2004 до Април 2011 не е била регистрирана. Регистрирането и е било спряно заради болест на собственика и. През цялото и време е била гаражнаи редовно подържана. През Април тази година е пребоядисана с Акрилна боя в оригиналния си цвят, регистрирана и продадена на 21 Ноември на ....... МЕН разбира се smile152 s_flag

 

Ето снимки от Гаранционата и книжка с датата на покупка, номера на двигател и шасито и адреси на всички оторизирани сервизи в тогавашна Югославия - 62 на брой. Вижда се и че пише Модел 1969 год. :)

 

IMG_5479.jpg

IMG_5483.jpg

IMG_5485.jpg

IMG_5489.jpg

IMG_5490.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега я виждам темата, изчетох всичко на един дъх, евала, напълни ми се душата! Със здраве да си я караш, МБ-то е уникално!

s_flag smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да поздравя колегата за чудесният автомобил. Много радост и приятни емоции му пожелавам !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразчистих темата от дискусията за гумите, остава колегата да се похвали като ги смени, надявам се с чисто нови, ако има тази възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууу,сега погледнах тази тема.....КОЛАТА Е УНИКАЛНА.ЧЕСТИТО И БРАВО.Направо супер се кефя като гледам снимкити.Благородно ти завиждам. smile126 smile126 smile126 smile126 smile126

това трябва да се види на живо

това е съхранена история

и стига сте се обаждали и давали тъпи акъли на човека!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее , чудесна е ! Все едно току що излиза от магазина =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе колата вече сам я зазимил, ха, ха и не я карам вече, до пролетта. А каде сам я настанил да зимува ще видите скоро ( не е в гараж ).

 

 

Точно така! Тази кола не трябва да се кара в мокро време, да не говорим през зимата.

Сега остава да ни кажеш, че си я прибрал в хола :P

 

 

Не е в хола, не е в гараж, не е ........ ;) , давам ти още един шанс и ако уцелиш мястото, печелиш от мен като твойта Шкода 120 Л в мащаб 1:43 от фирма Абрекс. smile021 smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е в хола, не е в гараж, не е ........ ;) , давам ти още един шанс и ако уцелиш мястото, печелиш от мен като твойта Шкода 120 Л в мащаб 1:43 от фирма Абрекс. smile021 smile056

Само при условие, че е бежова ;)

Никога не съм се старал да позная къде се намира колата ти, но явно ще е на някое специално място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е в хола, не е в гараж, не е ........ ;) , давам ти още един шанс и ако уцелиш мястото, печелиш от мен като твойта Шкода 120 Л в мащаб 1:43 от фирма Абрекс. smile021

Само при условие, че е бежова ;)

Никога не съм се старал да позная къде се намира колата ти, но явно ще е на някое специално място.

 

 

Бяла е :) , е то и няма нужда да се стараеш де, просто малко на шега да ни е по интересно smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяла е :) , е то и няма нужда да се стараеш де, просто малко на шега да ни е по интересно smile027

Така е, бежовите са дефицитни - търсил съм.

Ами ти, да беше казал вече къде се намира твоята кола :mrgreen:

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук, а повече снимки утре :)

 

 

IMG_5494.jpg

 

 

Защото гаража ми е пълен и ми трябваха поне 2-3 дни да го освобода, от моторетки, колела, 8 джанти, гуми зимни , летни и много други глупости :?

 

 

IMG_5510.jpg

 

 

IMG_5511.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук, а повече снимки утре :) ....

Много добре, като за начало! Чакаме и другите снимки и чак тогаз коментари s_flag

Не за друго, ами не ми се задават излишни въпроси, на които снимките ще отговорят. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така Шкодата замина на зимна ваканция ей тук ;) . Хем аз да не почиствам гаража, хем на тях им хареса идеята да им се разхубави салона :D

 

 

IMG_5465.jpg

 

IMG_5471.jpg

 

IMG_5470.jpg

 

IMG_5468.jpg

 

IMG_5467.jpg

 

IMG_5466.jpg

 

IMG_5472.jpg

 

IMG_5473.jpg

 

IMG_5475.jpg

 

IMG_5476.jpg

 

IMG_5474.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така Шкодата замина на зимна ваканция ей тук ;) . Хем аз да не почиствам гаража, хем на тях им хареса идеята да им се разхубави салона :D .....

Браво! Чудесна идея! Историята е жива!

Какво по- хубаво от това, хората, които желаят да си купят нова Шкода, да се запознаят с част от историята на марката. Тази перфектно изглеждаща кола наистина заслужава да е там! Добре, че си срещнал разбиране от хората в Еуратек. Или те са ти предложили, това вече само ти си знаеш.

п.п. Внимавай да не се появи някой купувач- изнудвач за МВто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувремено МВ - то си получи и ограда, да не го беспокоят :lol:

 

 

IMG_5492.jpg

 

IMG_5493.jpg

 

IMG_5491.jpg

 

 

и нови времени зимни табелки :lol: smile035

 

 

IMG_5507.jpg

 

IMG_5506.jpg

 

IMG_5509.jpg

 

IMG_5508.jpg

 

 

IMG_5494.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувремено МВ - то си получи и ограда, да не го беспокоят :lol:

Тази ограда ама хич не ми харесва! [-X

Ако толкова държиш да е оградена, махни флагчетата от въжето и му дай дистанция от колата.

 

Табелката е много сполучлива, на снимката с Октавията си личи, че е необходима. Ако могат да ти я направят на черен фон само с надпис 1000МВ, ще е чудесно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интересно наистина - те ли те поканиха да оставиш колата в шоурума? Навремето преди 5-6 г. преговаряхме с тях за подкрепа и спонсорство на ретро Шкоди при участие в паради, ретро ралита и др. мероприятия, дори клубен календар им подарихме и... нищо не постигнахме. Въпросът, който шефа задал /не сме се срещали лично, а само чрез техния PR/ е "Обосновете се каква ще е ползата на Еуратек от такъв вид реклама?" :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.