Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята Шкода 1000 MB


1000MB

Recommended Posts

Митко, като гледам зимният дом на 1000МВ-то май не е в България. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • 1000MB

    40

  • joro-120L

    14

  • Krankenstein

    12

  • maxrpm

    7

Най-много писали в темата

Хах, не съм се загледал, но наистина не ми прилича на наш шоурум... е това вече е друго нещо! Значи ще почакаме до на пролет /евентуално/ да и се порадваме и на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувремено МВ - то си получи и ограда, да не го беспокоят :lol:

Тази ограда ама хич не ми харесва! [-X

Ако толкова държиш да е оградена, махни флагчетата от въжето и му дай дистанция от колата.

 

Табелката е много сполучлива, на снимката с Октавията си личи, че е необходима. Ако могат да ти я направят на черен фон само с надпис 1000МВ, ще е чудесно :)

 

 

Ами колега, оградата и мен не ме кефи много, но те си разполагат с простора и това имат на разположение в момента. По нататак ще измислим нещо по хубаво ;) . Табелката си остава бяла, че на мен повече ми харесва такава и аз си я поръчвах и правих. Въпрос на вкус нали де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, не съм се загледал, но наистина не ми прилича на наш шоурум... е това вече е друго нещо! Значи ще почакаме до на пролет /евентуално/ да и се порадваме и на живо.

 

 

Ааааа, колеги я чакайте малко, да няма заблуждения ;) . То аз май ви писах веднъж че снимките от колата са правени в Скопие, Македония. Значи аз пребивавам тук, работя и живея тук от почти 20 год вече. Колата не е в Еуратек, ами е настанена в салона на Шкода в Скопие, като част от Порше Македония ( VW, Audi и Skoda ).

Всички там са ми добри приятели, и като занесах колата да я видят, првият им въпрос беше (от каде я намери тази реликвия :?: , а вторият каде ще я съхраняваш през зимата :?: ) на което аз им отговорих : ЕМИ ПРИ ВАС ако нямате нищо против :D . Още не сврших изречението си, а те зеха да отварят вратите, обаче аз прво я покарах една седмица да и се порадвам и точно един ден преди първия дъжд я закарах там. Та това е горе долу приказката де smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, разбрахме че си я купил от Скопие, но в подписа ти фигурира гр. София и номерата са сменени със софийски... та затова реших, че колата вече домува тук smile049

Какво друго да кажа - по отношението към такива исторически реликви съдя, че все пак македонците не са българи и май-май са по европейци от нас, въпреки че още не са в Съюза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, оградата и мен не ме кефи много, но те си разполагат с простора и това имат на разположение в момента. По нататак ще измислим нещо по хубаво ;) . Табелката си остава бяла, че на мен повече ми харесва такава и аз си я поръчвах и правих. Въпрос на вкус нали де :)

Добре :)

На мен също ми харесва бялата табелка.

Предложих черна, само и единствено, за да е еднаква с другите автомобили. smile159

 

п.п. Браво на македонците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, оградата и мен не ме кефи много, но те си разполагат с простора и това имат на разположение в момента. По нататак ще измислим нещо по хубаво ;) . Табелката си остава бяла, че на мен повече ми харесва такава и аз си я поръчвах и правих. Въпрос на вкус нали де :)

Добре :)

На мен също ми харесва бялата табелка.

Предложих черна, само и единствено, за да е еднаква с другите автомобили. smile159

 

п.п. Браво на македонците!

 

Честно казано и аз си го помислих и даже пробвах с черна, но някакси хич не ми вървеше с този светъл цвят на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, разбрахме че си я купил от Скопие, но в подписа ти фигурира гр. София и номерата са сменени със софийски... та затова реших, че колата вече домува тук smile049

Какво друго да кажа - по отношението към такива исторически реликви съдя, че все пак македонците не са българи и май-май са по европейци от нас, въпреки че още не са в Съюза.

 

 

Не колега, колата е купена от град Ниш в Србия, писал съм го още в началото на темата, докарах я в София, там я регистрирах и чак тогава я закарах в Скопие. За подписа си прав, изправих го и добавих и Скопие, тъй като сам и там и тук :lol: .

 

Иначе искам да споделя че през Август месец 2009 год си купих от Еуратек, Октавия 2.0 ТДИ Елеганс и тогава там в салона имаше една стара Октавия от 61-ва год май беше. Не знам дали е още там :?: . От тогава не съм ходил при тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, няма по-заспал човек от мен ! ](*,) Чак сега виждам темата и се цъкля. Това не е истина, направо не мога да повярвам ,че има такива запазени екземпляри. Колега, прекрасна колица си намерил и дано по-скоро се срещнем да я разгледаме на някой ретропарад. Виждам ,че гориш от желание да я караш и показваш и това е много хубаво. Страхотен интериор ,много запазен и поддържан. ПОЗДРАВЛЕНИЯ ! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, няма по-заспал човек от мен ! ](*,) Чак сега виждам темата и се цъкля. Това не е истина, направо не мога да повярвам ,че има такива запазени екземпляри. Колега, прекрасна колица си намерил и дано по-скоро се срещнем да я разгледаме на някой ретропарад. Виждам ,че гориш от желание да я караш и показваш и това е много хубаво. Страхотен интериор ,много запазен и поддържан. ПОЗДРАВЛЕНИЯ ! :smt017

 

 

Точно такава Октавийка като твойта колега, само че червена, имаше в шоурума на Еуратек през Август 2009 год като си купувах от там Октавията :D . Не знам дали още е там, од тогава не съм ходил при тях ;) . Някой ако е ходил скоро, нека да сподели има ли я още на място :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, няма по-заспал човек от мен ! ](*,) Чак сега виждам темата и се цъкля. Това не е истина, направо не мога да повярвам ,че има такива запазени екземпляри. Колега, прекрасна колица си намерил и дано по-скоро се срещнем да я разгледаме на някой ретропарад. Виждам ,че гориш от желание да я караш и показваш и това е много хубаво. Страхотен интериор ,много запазен и поддържан. ПОЗДРАВЛЕНИЯ !

 

 

Точно такава Октавийка като твойта колега, само че червена, имаше в шоурума на Еуратек през Август 2009 год като си купувах от там Октавията. Не знам дали още е там, од тогава не съм ходил при тях. Някой ако е ходил скоро, нека да сподели има ли я още на място

 

Има я октавията, ама е занемарена - като ходих ми се видя, че ще й падне единия фар, казах им на хората да си я оправят а те ми викат smile175 и аз се врътнах и им казах и аз smile175

 

Поздрави, Весели празници и ако някой реши, че това е спам нека ми цапне мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

УникалдЪ!

smile126 smile126 smile126

Пожелавам ти да я съхраниш s_flag толкова дълго s_flag колкото предишният и собственик!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аааа, я дай да иступам темата от прахта :) s_flag . Ето с какво се занимавах през миналия месец, докато навън вали сняг, а колата е на сухо ;) .

 

 

Венците са полирани понеже са алуминиеви, а тасовете са от ново хромирани :D

 

 

IMG_5604.jpg

 

IMG_5605.jpg

 

IMG_5606.jpg

 

IMG_5607.jpg

 

IMG_5608.jpg

 

IMG_5609.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Венците са полирани понеже са алуминиеви, а тасовете са от ново хромирани :D

Браво =D>

Пръсни ринговете с безцветен лак, за да не се окисляват.

Очаквах да ги видя на Шкодата. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Венците са полирани понеже са алуминиеви, а тасовете са от ново хромирани :D

Браво =D>

Пръсни ринговете с безцветен лак, за да не се окисляват.

Очаквах да ги видя на Шкодата. :?

 

 

Добре, пускам ги след малко и на Шкодата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Междувременно Шкодичката остана без броните си, дадох ги на хромиране и да ми сменят гумите на буферите. Не бяха много зле, но ми се щеше да са по лъскави :D

 

 

IMG_5712.jpg

 

IMG_5713.jpg

 

IMG_5711.jpg

 

IMG_5701.jpg

 

IMG_5703.jpg

 

IMG_5702.jpg

 

IMG_5603.jpg

 

IMG_5602.jpg

 

IMG_5601.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Наново хромираните брони :)

 

 

IMG_5741.jpg

 

IMG_5744.jpg

 

IMG_5743.jpg

 

IMG_5742.jpg

 

IMG_5745.jpg

 

И нови гуми на буферите :D

 

 

IMG_5768.jpg

 

IMG_5771.jpg

 

IMG_5770.jpg

 

IMG_5769.jpg

 

 

Още малко нови части от чехия ;)

 

 

IMG_5755.jpg

 

IMG_5754.jpg

 

IMG_5761.jpg

 

А тези мигачи са от колегата rsk

 

IMG_5751.jpg

 

IMG_5752.jpg

 

IMG_5753.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хромираните части са станали чудесни!

Може ли да се ползва и за други проекти този твой контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Страхотно са станали.И другите нови части ,ще допринесат много за перфектната визия на колата. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Вече май е без забележки s_flag

 

п.п. Само да вметна за хрома. Надявам се колегата да не се сърди, че спамя в темата. smile159

В момента се мъча да върна заводския вид на Симсона, посочен в моя "гараж".

Не се хващайте сами да си подготвяте детайлите. Трябват най различни абразивни кечета, които и аз не знам колко са и какви, и не знам си колко оборота на машината. Това го знаят шлайфистите.

Колкото ми взеха за хрома, толкова ми взеха и за подготовката, но си струваше. Хората от фирмата ме извикаха да видя детайлите как са подготвени преди хромирането. Трябва да ви кажа, че изглеждаха, като току що хромирани. Толкова фино изшлайфани. Направо си помислих, че са готови. Това е гаранция, че нещата ще се получат както трябва. Аз едва ли щях да постигна такъв резултат при подготовката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглеждат хромираните детайли - "отварят" колата. =D>

Искам да попитам - решетките на задните калници (за въздуха за двигателя) фабрично ли излизат в цвета на купето? Не са ли и те хромирани? Питам защото в Троян, преди 7-8 години, имаше една сива 1000, която беше с хромирани решетки и изглеждаше много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.