Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна - Антон - боядисване и пастиране


ivo7001

Recommended Posts

Ще събудиш доста подозрения с този пост от страна на потребителите в този форум. От чие име пишеш и защо пишеш. Имаш само две мнения в този форум, и двете са в тази тема. Пишеш, че "продължава храненето" като повод да пуснеш този пост. Но последното "хранене" е било преди 9 месеца... Изборът е бил твой, мнението за него остава на потребителите във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Направих сефтето на новата бегачка при Тони.Естествено перфектна работа.

033335529-big.jpg?r=0

 

033335561-big.jpg?r=0

 

033335689-big.jpg?r=0

 

033335696-big.jpg?r=0033335710-big.jpg?r=0

033335717-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Тони,че го боядиса извънредно и най важното го "опъна" перфектно.Имаше от едната страна много леки вълнички,точно на частта която се вижда.Изгладил ги е като стъкло е станал.Понеже е черен лак всяка малка неравност личи и трябва опитен бояджия да го боядиса за да съм доволен.

И тази стана за изложба,чак не ми се вади да я карам :D :D :D

033377722-big.jpg?r=0

 

033377766-big.jpg?r=0

 

033377847-big.jpg?r=0

 

033377871-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 МНОГО доволен от работата на Тони.

Радвам се, че фаровете които бях решил леко да поосвежа попаднаха при правилният човек и резултата е невероятен - още не мога да повярвам, че могат в такава степен да се възстановят и си спестих доста парички от закупуването на нови.

Първо говорих с Искрен понеже знам, че скоро прави подобни работи, но варианта да се пращат в София отпадна много бързо понеже трябваше да станат, както се казва на деня.

Първо пластмасата под лупата беше боядисана черно и от топлината на светлинния сноп беше тръгнала да се топи и стъклата и рефлекторите от вътре бяха станали ....... Стъклата от вън също бяха много лошо състояние. Голяма игра му отворих да ги направи два цвята и доста мърмори, че за времето, което им отдели можеше да направи няколко калника или предни капака, но човека не пести време и усилия да постигне перфектен резултат. Ето за да не са само празни приказки пускам резултата:

http://media.snimka.bg/s1/3571/033385697.jpg?r=0

Съжалявам, че не направих снимка на състоянието преди "освежаването", за да се види разликата, но крайният резултат мисля, че сам говори за себе си:

http://media.snimka.bg/s1/3571/033385701.jpg?r=0

Сега на тия лъскавите фарове хич не им отива начуканата от камъчета броня и капак - май ще се влиза в филм скоро :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Сериозни благодарности за Тони от мен и от брат ми.  Невероятно свършена работа по отношение на елементите,които обработи на двете РСки. На снимката се вижда как липчето под  бронята е така добре направено,че имаш чувството,че така си е заводски цялата броня. Черният ми елемент пред панорамния ми покрив също е боядисан уникално,но не го сложихме,защото Миро днес го облепи със защитно фолио и каза да изчакаме ден-два.

034823597.jpg?r=0

 

На Бай Миле черните елементи къртят,но той ще си качи снимки.

 

Още веднъж големи благодарности за Тони,защото освен,че свърши перфектна работа я свърши точно в тези два дни когато бялото комби бе при Самуил за да може днес бай Миле да си я вземе напълно готова и завършена. За това,че пък Сами лично я кара напред назад и се ангажираха с Тони нещата да се стиковат в това кратко време,нямам думи. Не го познавам Тони лично,но от това което видях на живо не е нужно да съм голям спец за да преценя,че е много кадърен и способен. Моята престилка отзад също ще държа той да я боядиса,защото на Мильо е станала уникална,а за спойлерът на задната врата на комбито сами ще прецените когато Бай Миле качи снимки. Идеята там за черното бе на Самуил. Изпълнението на Тони. Резултатът е уникален.

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Влизам специално да напиша тея редове. Колата излезе в заводско състояние, безупречен! Винаги е кеф да се запознаеш с хора които си обичат професията. Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колата бе известно време във Варна,защото предницата-капак,броня и калници след 13000км беше добре поочукана от камъчета.Проблемът трябваше да се реши естествено.Изборът бе сервиза на Антон.Всичките гореспоменати детайли бяха боядисани.Резултатът  е потресаващ.Все едно е излязла от магазина.Въобще не можеш да разбереш,че е пръскана предницата.Тони е изключителен майстор.Освежаването на Екстрийма също ще го направя при него.Въобще каквото и да ми се наложи като бояджийска услуга ще е при този човек.Още веднъж-хиляди благодарности от мен.Не се замисляйте къде да Ви се поддържа и освежава лаковобояджийското покритие на колите.      

 

035261470.jpg?r=0035261476.jpg?r=0035261477.jpg?r=0035261478.jpg?r=0035261471.jpg?r=0

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек, колата червена ли е, или оранжева...

Шегувам се.

Ако не е тайна, колко време отне боядисването ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена си е.Огнено червена,а оранжът е в резултат фотографските ми умения :blush:   Не знам колко време е отнело,в смисъл отделните процедури. Мисля,че около 8-9 дни колата бе при Тони. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
За пореден път се уверих в изключителните способности на Тони.
Боядисахме Испирито в Антрацит Лак,защото Мат Графитът за мен много простееше и беше много раним.Просто без лаково покритие боята не е защитена.
Преди 10 дни оставих джантите на Тони.Всъщност той ме чакаше на магазина за бои където избрахме цвета.Взе ги като ми обеща до 2 седмици да са готови.Нищо подобно-още на седмия ден ми се обади,че е приключил и до 1-2дни мога да ги взема.
Дизайнът и чупките по джантата изискват особено старание и майсторлък за да се получи боята равномерно нанесена,без капки и отечки.


 

035707098.jpg?r=0

035707080.jpg?r=0

Редактирано от La Furia Roja
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте на всички, аз съм нов във форума и за първи път публикувам мнение относно автобояджии. Преди три месеца реших реших да си освежа и отстраня някои дребни забележки по броните, лайсните и купето на никак не изглеждащата ми зле кола, просто исках да изглежда перфектно. Консултирах се с приятели и познати и си избрах сервиз със модерна камера за боядисване и уж добри майстори, а и не работят никак евтино. И тогава се започна моята драма , след голямо чакане и усукване ми взеха колата за да работят по нея. След още 2 седмици чакане отидох да си я взема и да и се накефя И.............шок не мога да повярвам на очите си , ужас броните ми бяха като крадени от друга кола, забележките които имаше преди да ми я боядисат бяха 10-15 сега бяха 110 и на всичко отгоре ми искаха да си платя поне материалите, супер нахалство. Започнаха да ме убеждават пак да им я оставя, да ама не, парен каша духа. Бях се отчаял и 2-3 седмици разпитвах и търсих що годе добър автобояджия и започнаха съвсем да ми потъват гимиите, защото се оказа, че такива хора са рядкост (направо като четирилистни детелинки) и да се чудиш къде да ги търсиш. И благодарение на този форум попрочетох туй онуй за Антон, напълно отчаян реших да го видя и тоя майстор за всеки случай, при отиването ми точно беше изкарал един Мерцедес s класа, доста новичък и го оглеждаше.  Попитах го какво ще му боядисва защото колата си беше като излязла от конвейра, той ми каза че току що го е завършил и той го е правил. Нов шок за мене не можех да повярвам на очите си най-накрая къдърен и съвестен човек чак не ми се виждаше реално в нашата държава, където всеки гледа да те измами да са останали такива хора. И наистина благодарен съм на Антон, колата ми стана кукла, момчето си върши работата професионално и с майсторлък вниква в дребните детайли и си използва главата и ръцете точно както трябва. Препоръчвам го на всеки, който търси качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
До сега само бях слушал за Тони и бях гледал снимки на чудесата, които прави. Предната седмица дойде и моят ред да му стана клиент и... съм меко казано очарован. Първо, колата си никога не я бях виждал в пълния й блясък, тъй като не съм я купил нова. Сага, след като я пастира ми идва да я прибера някъде и да не я показвам навън за да не се изцапа или одраска някъде. Второ това, което направи от блъснатата ми врата (от предишния собственик, аз да чукам на дърво успявам да си я опазя за сега) по която си бяха оставили ръцете няколко предишни майстори е смайващо.

И не на последно останах много доволен от отношението му към мен като клиент, както и към колата, чиито салон беше внимателно опакован с найлони.

 

Абе... Тони е пич и за момента е най-добрия бояджия при който съм ходил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Само благодарности и възхищение мога да изкажа за Тони. браво

Вчера си взех колата, която беше при него за оправяне на няколко дребни и една по сериозна забележка. Просто беше като нова! Винаги се е справял перфектно. Показва ми снимки, къде какво е разглобил и демотирал за да работи по елементите. Колата я взех в състояние все едно след автомивка. Даже ми вика:" Ай идвай си я взимай, че ми писна да я бърша тая кола". Абе разбира си от работата, някой ако търси бояджия - Тонито е човека, силно препоръчвам. Дори и за силно предирчиви - щом Самуил си оставя неговата при него да му я прави, няма какво повече да коментирам :)
Аз сега моята кола направо ме е страх да я изкарвам в момента е кукла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Както някои от потребителите на форума може би са видяли, сдобих се с комплект джанти Шкода Екстриим 19". Джантите са на няколко стотин километра, като 2 от тях са в състояние неразличимо от нови и една от тях с 2 малки забележки по вътрешността на спиците. По четвъртатат обаче имаше наранявания на лаковото покритие по алуминиевите многоъгълници, причинени вследствие на полагане на джантата върху лицевата й част. Тъй като офсетът е голям, ако джантата бъде сложена  върху лицевата й страна, тя няма да легне на гумата, а ще се осъществи пряк контакт между земята и алуминия, в случая полираните многоъгълници. Тези многоъгълници са чарът на тази джанта и сърце не ми даваше с лека ръка да махна и да кажа "майната му". Буквално не можах да спя добре няколко нощи, прекарани в четене из форумите с цел да намеря бояджията с главно Б. Много добре помня, че Иван даде старите си Екстриимки на бялата пералня на бай Миле, който ги пребоядиса в черно, запазвайки полирания алуминий при, както го наричат, Тони "Магьосника", но в първия момент ми се стори голяма хамалогията да стигна до него. Казах си, че и в София - голяма града, все ще трябва да се намери някакъв негов еквивалент. Носих джантата в 4 сервиза, 2 от които на познати, питах в Еуратек, в Сервиз Изток и т.н., но всички бягат като дявол от тамян като видят полирания алуминий. От пръв поглед реакцията на майсторите бе "ооо, не, този фрезован алуминий нямаме технологията да го оправим, карай си така". Всички ми обясняваха, че реставрацията предполага сваляне на лака от многоъгълниците, както и боята от цялата джанта, след което по някакъв начин облепване на многоъгълниците и боядисване в черно на джантата и накрая полагане на лаково покритие по цялата, включително върху полираните многоъгълници. Наслушах се на оправдания и си казах "какво пък, има куриери за тази работа, пращам я на Тони". Звъннах му и не му трябваше много време, за да разбере, че съм от пациентите с тежките диагнози, но още по-важното е, че влезе в разговора с разбиране! Едно е да обясниш на някой мърльо, че си луд и искаш перфектна работа, а той после да цапа както си знае, а съвсем друго е да срещнеш разбиране от човек, който първо има опита да работи по такава джанта (все пак е направил най-малкото 4-те броя на бялата мартеница) и на второ място има опита да работи и да задоволява капризите на взискателни клиенти (като Ванката с червената Фурия, Сами и т.н.). Обясни ми подробно какво трябва да свърши, за да възстанови покритието, което общо взето се покриваше с мненията на софийските му колеги. Изпратих му 2 джанти - тази с нараненото покритие и едната с малките забележки. Казах му да не пести материали и че ще си платя колкото каже. Няма да цитирам суми, защото за някой може да се види малко, за друг много, но по моето мнение парите, които платих са символични спрямо труда, който е положил Тони. За едната джанта не ми взе пари. Отново държа да отбележа, моята цел не бе да намеря човек, който да свърши работата за възможно най-ниската сума, а да я свърши възможно най-качествено. Е, открих го. Днес си получих джантите - надраната е неразличима от нова, а драскотинките по другата са заличени. Радвам се, че все още има хора, които могат да свършат отлично работа, която се различава от типичната и изисква повече майсторлък.

На тази снимка може да се добие бегла представа за какъв тип нараняване на лака става дума - всички многоъгълници, целите бяха набити:

8666016b.jpg

 

След пребоядисването:

8666018Y.jpg

8666019z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Искам да благодаря на Тони за цялата работа по колата ми. Тя не е първа младост и имаше нужда от много внимание, старание и професионално отношение. Всичко това за моя приятна изненада получих  в степен която не съм очаквал. Тони е наистина добър професионалист, който обръща невероятно внимание на най-малките детайли, което за мен  е много важно. Той е от хората, които все по-трудно се намират-прецизен в работата си  без капка излишно самочувствие и човек, който държи на думата си. Наистина харесвам колата си и оценявам, че макар, че не беше лесно и въпреки всичко не се отказа и изпипа всичко до най- малкото болтче. Сега е удоволствие да я карам и гледам и всички недостатъци са в миналото. За себе си аз открих бояджията , на който бих поверил всяка моя кола без капка притеснение и с пълно доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Разбрах за Антон по препоръка на няколко майстора от Варна. Звъннах му и той ме покани да отида в гаража му. намира се до кв.Виница на много лесно място. Още ,когато влязах в салона му ми направи впечатление ,че е чисто ,добре поддържано и перфектно обурудване . Аз лично се обърнах към него тъй като имах сериозен проблем, вдлъбнатина в резервоара . Трима майстори ме върнаха като ми обясниха,че е много опасно да се изправя ламарината ,тъй като е взривоопасно . Антон го погледна и ме увери,че ще го оправи "по бояджийски" .

Реших да боядисам мотора ,тъй като и в двата случая щеше да си личи.

Честно да ви кажа бях загубил надежда ,че ще стане. Оставих мотора ,купих боя и чаках. След една седмица ми се обади и честно не можах да повярвам,все едно не беше моя мотор. Препоръчвам Антон като един много добър специалист в областта си. останах много доволен и винаги бих се възползвал от услугите му. Телефонът му е 0899265267

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес си взех колата от Тони и за пореден път се изненадвам приятно от резултата, който надминава очакванията ми. Препоръчвам го горещо, човек, който си върши работата наистина съвестно, нещо, което толкова рядко се среща в днешно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.