Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за гуми на рс-2.0 tsi октавия


toni.montana

Recommended Posts

Здравейте,

 

Дойде с летни Потенца 225/45/17 , как смятате дали мога да и сложа

215/50/17 за зимата и каква би трябвало да е марката според вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има различно мнение по въпроса(гуми като предпочитания). Според мен: вземи си Vredestein и си свиркай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си вземи един комплект 16" джанти и гуми 205/55/16 и си решаваш проблема за 2-3-4г напред. Няма монтаж-демонтаж на гуми всяка година и да киснеш по гумаджийници като "цифка на простор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я оставете човека да си вземе едни хубави 17ки за зимата smile168 . Аз от старата кола имах едни идеални 15'' - мислех че ще мога да ги сложа и изненадаааа - не влизат. Пробвах и с 16'' - пак зор работа - и те не стават. Апаратите опират в джантата. Нямах избор и си взех 17'' гуми. Не знам дали е от джантата, но 16'' не станаха при мен. И без друго имах хубави 17ки джанти - само си ги обух с едни хубави зимни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам 16 но ма колата фигурират само 17 и 18 като препоръчителни.

Не знам дали е добра идея а и не искам да давам 2500 за джанти и 4 гуми общо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 но само защото няма да влезне по-голяма в мястото за резервна.

Дори не съм я слагал , не знам дали става със стом. си джанта на големите апарати и дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

предните ти спирачни дискове са 312 мм Х 25мм. При намирането на подходяща 16 цолова джанта (форма и ЕТ) ще стане на RS. Най-добре оригинална такава за Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех continental ts 830 p V , dot 3311, 370 лв гумата , тоест 330 понеже шкода правят 10% отстъпка. 225/50/17 избрах и с 20 мм в диаметър стана по голяма гумата. Надявам се този 1см да не попречи и да не опира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.