Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро парад Стара Загора


skodko

Recommended Posts

Днес се проведе ретро парада в Стара Загора. Участвахме аз, Стефко( SLY ), Пламен (PVV) и Дянко(dyankog). Като цяло ми хареса повече от миналата година, организацията беше по-добра, пък ние пак представихме клуба на ниво :).
Ето и моите снимки:
http://skodko.snimka.bg/automobiles/ret ... 11g.624407

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления. Много хубав парад е бил, а и Шкодите отново са били на ниво! Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , добро парадче се получи. Тодор е изтървал да спомене и баща и син Казакови .На майсторското на минералните бани гардето взе първо място и остави всички поршета и BMW- та назад.Жалко ,че не останаха всички вечерта да опитат агнешкото и пържолките. А хотелчето където бяхме настанени е достойно за едно по- голямо Шкода нашествие. Елишка се справи с целия път без проблеми и вече може да мислим за догодина. Това беше последното / поне за мен / ретро мероприятие за тази година. Предстоят ремонти и подобрения за да може на пролет за събора да сме във форма.

post-2096-138453334954_thumb.jpg
Ей тук бяхме настанени от организаторите:

А всички снимки от ретро парада може да видите тук:
http://pvvv.snimka.bg/automobiles/retro-parad-stara-zagora-2011.624639.all

п п Пропуснах да благодаря за подаръците - маншоните за динамото от Тодор и ключодържателя от Дянко.
:)

post-2096-138453334935_thumb.jpg

post-2096-138453334948_thumb.jpg

post-2096-138453334951_thumb.jpg

post-2096-138453335027_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си че съм изпуснал много,за жалост не успях да присъствам и да разгледам.Снимките говорят сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.