Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София, Бира/Скара V6.1 - 11.09.2011г.


ID A

Recommended Posts

Решихме да прескочим номерацията и вместо V5.1, минахме направо на V6.0. Ама версията се оказа много бъгава и малко юзъри я даунлоднаха, затова на 04.09.2011 Неделя, ще направим нов релийз. В превод - нова скара на поляна на Бонсовите, под нашето дърво! Стандартни изисквания към присъстващите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,

 

4ти е първия от 3 поредни почивни дни, та не е много ясно точно колко присъстващи/желаещи ще има smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След съгласуване м/у отговорни и безотговорни лица, изменяме датата на 11.09.11 г. Не сме отчели почивните дни, но благодарение на забележката на Пепи правим корекция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои софиянци ще са по морето,а аз тогава ще съм по София,та може да се видим на по бира и скара.

Ще следя темата . smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то ще си има иначе сбирка на НИМ

 

Мда :) . За нея вече сигурно ще се класирам, че и там имам много неизвинени вече. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо потъна темата...разваляме ли въздуха на "бонсовите" или да?! :smt004

Очаква се прекрасно време точно в неделя, така че да действаме! Аз се качвам директно горе, защото ще дойда откъм Годеч.

Време е за smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорните лица са казали да! Утре от 9.30 събираме с Ицо инвентара.

 

П.П.: Аз и сега съм в Годеч smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе чаках аз вещите в занаята да пуснат нещо, ама няма да дочакам явно!

Малко пощраках, преди да се омажа с разни специалитети и ето резултата - тук - таме даже с коментар: Фото :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.