Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро парад " Варненско лято" -2011


PVV

Recommended Posts

На 13 и 14 във морската ни столица Варна се проведе ретро парад " Варненско лято" -2011. Тази година мероприятието имаше доста голяма посещаемост и беше голяма атракция за туристите и гостите на Варна. Аз и Дянко от Бургас с неговата невероятна Жигула решихме да посетим този парад и в 14 часа пристигнахме пред Катедралния храм във Варна. Там се събраха около 80 коли и мотори от цялата страна. Към 18 ч. цялата колона направи почетна обиколка на града по главната улица и колите се подредиха на входа на морската градина. Местото до стълбите на плажа се напълни от двете страни с коли. Вечерта имаше съответно другарска вечеря за участниците ,а на другия ден от 10 започна конкурса за елегантност. Публиката имаше възможност да гласува за любимия си автомобил с бюлетини. Спонсори на мероприятието бяха Мерцедес и Шуменско пиво и медийна група "Позвъни". Колите бяха на алеята до 14 ч на 14.08 и след това всеки пое по своя път.
Много се радвам , че докато течеше цялото мероприятие за двата дни успях да се срещна с Мартин от Бургас ( Жените Мартине ,май не са се разхождали само ,докато ние зяпахме коли. Май е имало и шопинг.). С Росен/ rsk \ се засякохме на два пъти и имах желание да видя Спартака , но много закъснях след мероприятието и затова не ти звъннах Роска. Много приятна среща стана и с teachermen , с който накратко побъбрихме за неговия невероятен ентусиазъм с който се е захванал да реставрира една от най -старите шкоди в България.
Елишка не ме изложи и този път и измина 315 км без нито един проблем. На връщане преди Разград дори успя да ме спре куриерчето Цецо\ micyri\ на връщане от Европата и с него полафихме до една чешма. Отначало помислих ,че ми премигват за катаджии и в последния момент разпознах камиона. И понеже вече имам яки спирачки успях да спра на сто метра и да се върна .

Снимки от цялото мероприятие има тук:
http://pvvv.snimka.bg/automobiles/retro-parad-quot-varnensko-lyato-quot-2011.614034.all

По нататък ще пусна и някое клипче.
Поздрави на всички с които се видяхме във Варна и наздраве на целия форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път Пламен и "Елишка" заслужават само най-добри думи и поздравления! Браво и на колегата от Бургас!
Дано и другите проекти скоро видят бял свят! Това преди всичко е любов, но и показателен пример за отношение и грижа към автомобила!

p.s. С колко караше, че спря след 100 метра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , на първокласен път не можеш все пак да скочиш на спирачките, когато след теб карат дузина румънци.

А ето и едно сборно клипче:
http://vbox7.com/play:1cd687b99f

Съжалявам за качеството ,но още не съм сменил камерата. Но и се каня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13 и 14 във морската ни столица Варна се проведе ретро парад " Варненско лято" -2011....

С коментара си за мен ,Пламен за малко да ме издаде.

Ето и срещата на Елишка с прибирането ми от Европа.

А ето какво ме изпревари в Австрия,но на баира на горе я "изядох":

post-3740-138453326239_thumb.jpg

post-3740-138453326243_thumb.jpg

post-3740-138453326246_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.