Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София, Бира/Скара V6.0 - 06.08.2011г.


Mishelle

Recommended Posts

Днес Ицето ми беше на гости в едно от бачканията и решихме, че е време за поредната версия на Скара/Бира, която традиционно провеждаме на Бонсови поляни. Датата е събота, 06.08.2011 г. Предлагам, както всеки път да направим сборна среща на НИМ, примерно за 10:00 ч., с изчакване за събиране до 10:20 ч., от където да потеглим за "нашето" сенчесто и голямо дърво.

 

Относно организацията - няма такава smile049 Всеки носи мръвка, хляб, бира, безалкохолно (кой каквото иска и ще консумира). Както всеки път, който има и може, нека вземе скара и въглища.

 

Понеже всеки път се вайкаме, че няма кафе на близо, този път ще взема някаква съдинка и вода. Мятаме я на скарата и после по едно 3в1 ще задоволи кофеиновите ни желания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, понеже ъпгрейда ще е сериозен, затова преценихме, че серия 5 е остаряла и трябва да преминем към V6.0 smile004 Иначе решението дойде спонтанно днес, защото той не знаеше, че идните два уикенда ще съм в София. Хайде, стягай се, че плюскане идеее \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, моля за извинение, приятелю, наистина идеята дойде изведнъж, след като днес разбрах, че Юли семейно ще е за известно време в СФ, а не по морските ширини. :D Затова вчера не стана на въпрос. Ни ми са сърди, ще нося почерпушка. :smt030

 

Юли, и аз ще взема един 2-литров термос със врЕла вОда, некои колеги го помнят от събор 2010, захар, 3в1 и картонени чашки, та за кафето нема грижи, кой колкото му се пие - ще има.

 

Броя дните до другата събота. :mrgreen: smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице споко, не се сърдя. Не се и съмнявам, че щеше да ми кажеш. Кой иначе ще ти помага с този твой ресторантьорски инвентар smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз няма да дойда :( причината е някакъв вирус който ме свали на легло! Много съжалявам :(

 

всело и слънчево време ви пожелавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отпадам, :( ей сега приключих със задачите, утре искам да се наспя, а това означава до 3 следобяд да се въргалям из чаршафите. :D

 

Поздрави и приятно изкарване на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати проклетията! И аз се тръшнах от нещо, та чак и с температура...А вчера купих мръвки!

...отпадам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че пропуснах. Както обясних и по телефона на някои колеги, в петък получих известие от спедитора, че в събота ще ми достави поръчана стока за магазина. Това трябваше да се случи идната седмица, но явно пратката е пътувала по-бързо. На всичкото отгоре бях и ерген и не можах да се възползвам :) Ще намеря начин да се реванширам на хората, на които дължа извинение за пропуска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.