Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Redline__

Günter Service Варна

Recommended Posts

pbanchev

Местоположение (кръстчето):

http://wikimapia.org/#lang=en&lat=43.253939&lon=28.014922&z=16&m=b

Телефон (деветия пост, на bega4kata):

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/39009-g%C3%BCnter-service-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/page-3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nilevi68

Благодаря много

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Gerdjikov

Благодаря на Сами и бат Васка за цялостното участие и довършителни дейности на една нововносна Фабия 1.9 ТДИ. С много търпение и внимание към мен.  :plate_skoda:

Редактирано от Gerdjikov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
frass

Отново огромно благодаря на Сами и Васко за перфектно свършената работа - ремап на О3 150 к.с TDI DSG, колата е неузнаваема. От над 10 години поддържат (и ъпгрейдват :) ) шкодите ми и винаги са били на топ ниво. Номер едно VAG сервиз за Варна!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nilevi68

Макар и със закъснение искам да благодаря на Сами и Васко за качествено и бързо свършената работа по моята OCTAVIA 2.0TDI /103 KW(140)  -  смяна  на  демпфер и съединител , почистване на  колектори и EGR (както и софтуерното му затапване),  както и смяна на подг. свещи и масло скоростна кутия. Скоро я тествах на по-дълъг преход и останах изключително доволен. Мисля , че намерих моя сервиз!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kenwood

Назад съм писал в темата, но накратко...2.0 тди бкд с 1752 хибрид и от 2013та вече над 80000 зверските настъпвания и редовно  4500оборота :) Браво Сами!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
iuli79

Благодарение на Сами и Васко днес изпитах удоволствие от автомобила ми.След 3 месеца ходене по мъките и какви ли не прехвалени сервизи в Пловдив открих правилния във Варна.Все така продължавайте а аз си знам вече сервиза за мен е Гюнтер сервиз варна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Най новото поколение Халдекс, след 2013,какъвто е при Октавия 3,Суперб 3,Карок и Кодияк.

За 100 000 и е приключил.

Предното поколение го водят без филтър, но всъщност имаше. Този наистина си няма.

Помпата е спряла поради силно замърсяване и ел. частта и е силно нагоряла и повредена. Дава почти на късо съпротивление и дори без помпена част не завърта.

Отремонтирана е и клиента пак е с пълноприводен автомобил.

[glow=red]Препоръчвам, при всяка смяна на маслото - (50 000км.), да се сваля и помпата и да се почисва и ревизира всичко, защото не знаеш, къде ще те остави на пътя, точно когато не трябва.[/glow]

https://youtu.be/v_HDuvNb5kU

https://youtu.be/kAzXBx9mjw0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
xor

Днес минах през Сами и Васко за частично "оLEDяване". Въпреки, че нямахме предварителна уговорка успяха да ме вместят и така вече и аз съм от LEDеното кралство  :D/ .

Както винаги всичко беше на ниво - където трябва се пипаше с чисти ръкавици, за да не остават следи по интериора. Отношението към колата и мен като клиент е нещото което винаги ме връща в техния гараж!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
fbi_83

Искам   да благодаря на Сами и Васко за перфектно свършената работа и отделеното време за новият ми автомобил. В най-кратки срокове бяха сменени масло на ДВГ, масло на скоростна кутия, спирачно масло, дискове, накладки, филтри, ремъци, ролки, водна помпа, почистване на АГР  колектор и тнт...

Следва продължение в най-скоро време. Скоро пак ще ги посетя.

Докторе ГОУЕМ си да знаеш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
SeVo

Огромни благодарности на Самуил, че отдели време за смяна и препрограмиране на can gateway-а с цел подмяна на stream-a със swing.

Въпреки ужасния пек и нагрятата кола се навря под таблото, за да монтира новия модул.

Имаха работа, но отделиха малко време и да си поприказваме!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Cuki
Здравейте. Аз също искам да благодаря за професионализма и коректонстта на Сами. След уговорка и изцяло съобразяване с моят график беше обслужен и моят "Шкодилак" . Верига, съединител, масла, филтри и всичко, каквото трябваше :) това се случи за 2 дена. 

БЛАГОДАРЯ! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
stelcam

Искам да благодаря на Самуил за правилната диагноза на моя автомобил.При потегляне от място на пълен десен и ляв завой ,се чуваше шум ,наподобяващ търкане на гумата в подкалника,при изправянето на волана изчезваше.Смени маслото на скоростната кутия с масло което препоръча спрямо пробега и шумът изчезна.Също така детайлно разгледа какво може да се активира през компютъра и го направи.

Редактирано от stelcam

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
станимир3388

може ли телефона на момчетата да с обадя за час. мерси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Pepino

0896670196

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
станимир3388

мерси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Victor92

Време е и аз да напиша няколко реда относно сервиза.  :)

От една година съм собственик на дизелов автомобил Volkswagen Jetta 2007, 1.9 TDI, 105 к.с. или казано другояче „Голф 5 с багажник“. От доста време ми прави впечатление, че Джетко не върви така както вървят други автомобили с този мотор. Доста тегаво, мудно, виждах голям зор с изпреварвания на камиони, защото примерно от 80 км/ч, докато набере до 100-110 км/ч ѝ трябваше доста път, което не е нормално за кола над 100 коня. Освен това доста често при подаване „на контакт“, както и при гасене на двигателя, се чуваше едно ръмжене или бръмчене, идващо някъде из под капака, но аз като не му разбирам. Не бяха редки случаите, когато се чуваше едно скърцане, просвирване, протракване от двигателя...

Реших, че симптомите не са на добре и е време да взема нещата в свои ръце, защото съм чувал, че колкото и да са здрави тези мотори 1.9 TDI, все още няма документирани случаи да се ремонтират сами автоматично. Тъй като съм от гр. Разград и честно казано не исках да се занимавам с тукашните майстори и монтьори (не, че не съм прибягвал до услугите им), но счетох, че е редно в този случай автомобилът да бъде диагностициран от хора, които се занимават с такива коли, отколкото на принципа „проба – грешка“ да се сменят една камара консумативи и в крайна сметка проблемите да останат.

Поразрових се в интернет пространството и четейки доста мнения и коментари, разбрах, че във Варна, на 130 км. от мен се намира „Гюнтер сервиз“ или сервизът на Сами и Васко. Направих си регистрация във форума на Шкода и се свързах с въпросния Сами (изключително точен, приятелски настроен и компетентен) и му обясних за болежките на автомобила, той каза: „Когато имаш път към Варна – заповядай, ще я видим.“. Ден-два след това, аз вече бях пред сервиза за първоначална диагностика. След отваряне на предния капак, няколко запалвания и угасвания на двигателя, Сами закачи диагностичния кабел, покара колата, наблюдаваше „живи данни“ и картинката стана ясна – бе необходима смяна на EGR-клапана, защото сълзеше масло и бе затлачен с мизерии (а и какъв срам брах като видях как при едно от запалванията направо излезе пушек от него :D), освен това бе необходимо почистване на колекторите и пътищата, смяна на дебитомера, заради кофти показания, както и на една черна кутия с маркучи за вакуум, което се оказа нещо от сорта на вакуум разпределител или клапан N75, не помня и аз с точност, но от него идваше онзи странния звук на ръмжене. Освен това при движение, завиване или спиране, някъде отдолу вдясно се чуваше едно чаткане или пукане, което също подлежеше на установяване.

И така, аз се реших да поверя автомобила си на момчетата и предвид графика им на работа, се записах за средата на Октомври месец. Ден преди датата за манипулации, поех ангажимента да им предоставя автомобила и вече да поддържаме връзка. Освен това попитах дали ще е възможно да направят смяна на маслото на двигателя и филтрите, тъй като ми светна на екрана, че наближават километрите, а и на скоростната кутия маслото, че никога не бе сменяно при мен, Сами се съгласи без проблем.

Още на следващия ден работата по автомобила бе започнала с разглобяване на компонентите, които подлежат на смяна. Тъй като автомобилът ми е имал катастрофа в миналото си, Сами ми се обади по телефона и ми изпрати снимков материал и видеоклипове да ме уведоми, че тръбите около EGR-клапана са в кофти състояние в следствие на удара и турбопътят е протрит. Аз му казах да действат смело и каквото е необходимо да се подмени. След 2 дни получих обаждане, че всичко е готово.

Вчера (Събота) използвах услугите на БДЖ, за да стигна от Разград до Варна (е, локомотивът се счупи по пътя, но няма значение, нали стигнах :D) и да поема управлението на автомобила си. Останах възхитен и впечатлен. Както се бяхме разбрали със Сами, EGR-клапана беше демонтиран и монтиран друг чисто нов, който бе изключен софтуерно и реално вече няма да имам натрупвания на сажди и мизерии от изпускателната система.

Смененият дебитомер, кутийката с вакуум маркучите, както и нова стойка на акумулатора (защото моята беше счупена от удара), всичко това, заедно с обслужването на маслата и филтрите промени коренно автомобила. Като започна с по-гладко палене, по-тиха и лека работа, въпреки че е дизел, силното тракане намаля, усеща се, че двигателят работи приятно. И най-важното – вече си има динамиката и ускорението, което трябва да има. Отдавна не ми се беше случвало да карам наистина с удоволствие и наслада, но благодарение на Сами и Васко, това се случи. После по обратния път имах възможност да изпреварвам камиони и на опита, който имах преди ремонтните дейности, сега вече колата се държи по съвсем друг начин. А при спиране на двигателя, вече го няма досадното изтракване и грубо гасене, всичко е много плавно и показателно, че момчетата наистина знаят какво да правят и да ремонтират.

Преди смяната на маслото, винаги при подаване „на контакт“ на таблото ми светваше една жълта масльонка, че нивото е ниско. То аз ѝ бях връзвал едни кабели към датчика, че бяха скъсани и прекъснати, едни побългарявания, абе грозна картинка, но Сами е успял да го оправи така, както трябва да бъде. Освен това още първия пъта като ходих, пипна малко кодирането на автомобила, а именно - фаровете да светват автоматично при запалване, но по правилен начин, а не още докато съм „на контакт“ да ми източват акумулатора и да захабяват крушките. След смяната на маслото на скоростната кутия, предавките вече влизат по един много по-мек, по-приятен начин, без усилие, изцяло с лекота.

По традиция Сами бе оставил в багажника всички стари подменени части, кое в кутийка, кое прилежно и старателно увито в стреч – фолио, кое в пакетче. Бих казал истински професионалисти на много високо ниво!

Тъй като „няколкото реда писане“, които бях обещал в началото се превърнаха в дълго писание, в заключение ще кажа следното нещо – ако имате автомобил от VAG – групата, Сами и Васко са хората за вас!

И тъй като разбрах, че Сами се занимава и с чипосвания, ремапвания, тунинг дейности, усещам как няма да е далеч във времето момента, когато ще си направя пак една разходка до Варна, за да поработим и над този въпрос...  ^_^

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gtkrasko

Здравейте колеги . Да кажа и аз няколко добри думи за "Gunter service". От близо 5 години и аз се възползвам от услугите на Сами и Васко и със сигурност и занапред ще си останат "моите" майстори . Дойде и февруари , така очакваният месец . На 10-ти се прибрах в България и на 13-ти кацнах при Сами . Оставих им РС-ката до 16-ти - да си работят на спокойствие момчетата , защото освен ремапчето , реших да подменя и унищожителя на джобове - демпферен маховик комплект + радиатора на климатика . Както си му е редът при Сами и Васко , бях държан в течение през цялото време чрез Viber - снимки на текущите дейности от ремонта . Така "неусетно " дойде събота . Поговорихме си със Сами , обясни ми подробно какво и как е правил по колата , благодарих му за старанието и потеглихме за Бургас . Впечатления от първите метри - РС-ката се движеше мнооого леко и нямаше помен от досадните Еко настройки на DSG кутията (на 6-та с 60 ) . Сами , благодаря ти , че ми спести ходенето на DSG доктор - ще се черпим ! ! С половинката до мен не успях да направя по категорични тестове , но затова и задържах коментара си повече от седмица . Тестовете са вече налице - резултатите отлични ( е откъм разхода не толкова , но поне засега трудно устоявам на изкушението да натиснеш десният педал до долу ) . Обобщение - брилянтна и добре свършена работа от Gunter Service . Препоръчвам Сами и Васко горещо ! Майстори и преди всичко хора , на които може да се доверите на 100 % ! ! ! Успех момчета и още много доволни клиенти ви пожелавам ! До нови срещи !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване