Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Благодарности и от мен. Изключителни професионалисти!!! След перфектно извършено обслужване на колата, най-логичното продължение бе чипосване. Колата е 2010 А6 2.7д, като след намесата на Сами разликата е огромна.

 

Препоръчвам на всички!!!

 

Супер сте момчета. Продължавайте все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

                                                        Здравейте Колеги съфорумисти.Искам и аз да изкажа своята благодарност за профисионалното и перфектно

                                                        обслужване на моят автомобил от Сами и Васко - Gunter Service.

 

                                                                                    Препоръчвам на Всички притежатели на ŠKODA този екип.

 

                                                                                    Супер сте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :doubleup:  :doubleup:  :doubleup:  :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и аз да драсна няколко реда. Тази седмица и аз посетих Сами и Васко - Gunter Service. за нов софтуер за моята О1 1.9 TDI PD 101 к.с. След посещението в уговорения ден Сами смъкна заводският софтуер на колата и провери дали всичко по двигателя на колата е ОК. След което я и покара за да види пак чрез софтуера как работи двигателя при натоварване . След което се разделихме с уговорката когато е готов новият софтуер да ми се обади.Още на следващия ден Сами ми се обади, че е готов и сложихме новият софтуер. Сами доста подробно ми показа какво е променил по картите на колата който за мое учудване се оказаха над 20. Като доста се е поозорил заради спецификата на мотора и софтуера. Направил е новият софтуер по поведението на двигателя и безопасно мощен за последващата експлоатация на колата. След което Сами се качи и следейки с компютъра пробвахме колата. След като Сами се увери, че всичко е добре дойде и моя ред. Честно казано очаквах да има промяна в поведението на колата,но след като я покарах се оказа че имам нова кола. Разликата е поразителна ТОВА НЕ Е МОЯТА КОЛА. След вече 4 дни каране установих, че разхода при нормално каране за Варна до към 2500 оборота без резки ускорения е същият, когато се кара на резачка с обороти в лютеницата разхода е една идея по висок което според мене е нормално поради повишената мощност , но тръпката е уникална. Както се казва кеф цена няма. 

Искрени благодарности на Сами за добре свършената работа . БЛАГОДАРЯ ТИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен положително мнение за Гюнтер Сервиз, по миналата седмица бях за диагностика и се оказа МАП сензора. След намесата на Сами и Васко всичко вече е в нормите, заедно със смяна на масло, че предното Total нещо не му се понрави. Поздрави и само доволни клиенти да имате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо по-различно и от мен. :eusa_clap: Първо посещение и първи впечатления, за чудесна и бърза работа (благодаря)!

Т.к. не виждам особени критики - да отправя една :D. Не успяхме да си изпием бирите, но явно бяхме повлияни от външни фактори. :)

 

Оставяме бирата за следващия път - есента идва, а с това и времето за локални (и не само) сбирки.

 

С две думи (сериозно) - солиден отбор :)

 

Благодаря!

Редактирано от Gerdjikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на момчетата от Гюнтер сервиз Сами и Васко, за спасената ми октавия. Истински професионалисти.

 

п.п: За това става дума http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/48367-%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%8A%D1%82-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%88-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отново при сами и васко за смяна на масло и филтри. благодаря им за отношението и работата която свършиха не бих искал други майстори да докосват колата ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Огромни благодарности и от мен към Сами и бат'Васка!!! Точно в деня, в който трябваше да тръгнем със семейството на почивка, каляската реши, че ще прави мурафети - трудно запали и не ще да върви. На около 2500 оборота забива муцуната, бучи, а не се наема колкото и да настъпвам. Викам си "ей ся ми се..."! Първата ми мисъл беше, че не й стига въздуха /'щот бензина е до горе / и затова се дави. Извадих и поизтупах въздушния филтър, не беше много зле и следващата ми мисъл беше " дебитомера ! ". Откачих го, обаче стана по-зле - значи не е от него! Та качвам се на колата и газ при доктора, така не може да се пътува. Нахълтвам без предупреждение, обяснявам "симптомите" , и се тюхкам как трябва да пътувам днес... Сами и Васко тъкмо бяха нападнали една ОК2, един от горе другия от долу, но Сами заряза Васко да доразглобява отдолу и дойде да покара моята чоруба да види за какво става дума. После извади компа, закачи го и докато чакаме да видим какво ще покаже каза "Моли се само да не е клапата." Естествено грешката показа точно това, но Сами недоверчиво отсече "не е това". После се появи и бат 'Васка и набързо я диагностицираха -" горивната помпа "! Добре ама по-важния въпрос беше" ще стане ли за днес? ". С оглед на полуразглобената кола в гаража, нямаше как да стане на момента, попитаха ме" устройва ли те следобед в 18.00 часа? ". Разбира се всичко в рамките на деня ме устройваше. Оставих им колата и с автобяса към вкъщи. Естествено точно в 18.00 получих обаждане " Готов си! ". Отивам да си я взема и резултата е "Сложихме ти оригинална чешка помпа и имаш 2 години гаранция"!

Сърдечни благодарности момчета за бързата реакция!!! Остава само да почерпя, че тогава много бързахме.

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Редактирано от Mad___Max
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се включа :)

 

Първо извънградско със Октавиан и се оказах със спукана мембрана на актуатора и продупчено уплътнение на капака на горивния филтър .  Относно първата шитня - не е много весело да не можеш да изпревариш тир....

 

Благодаря на Сами и Васко че се отзоваха веднага и помогнаха :) Благодаря за обясненията и за нещата които сменихме на Октавиан, след това вървеше като нов - близо 2к извънградско без проблеми.

 

П.С. Сами тракането по някое време спря напълно, другата седмица ще гледаме какво точно се случва....weird stuff 

 

Поздрави!

Редактирано от VesSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неусетно минаха няколко годинки, съчетани с много хиляди километри и ето, че дойде време за смяна на

ангренажен ремък, пистов ремък и всичките там ролки, обтегачи и т.н.

Както всички знаят, най-доброто място на което това може да стане е естествено Гюнтер сервиз при Сами и Васко!

В уречения час бях приет  - сервизът чист, подреден, а главните действащи лица - усмихнати и в добро настроение.

Тази позитивна атмосфера би вдъхнала спокойствие и сигурност на всеки, прекрачил прага на сервиза.post-6178-0-19977900-1411149493_thumb.jpg Всички части, необходими за ремонта бяха строени и без забавяне двамата подхванаха

работа, а за мен остана удоволствието да ги наблюдавам, да задавам въпроси и да се образовам малко.post-6178-0-23122700-1411147798_thumb.jpgВъпреки, че майсторът на предишния ремонт успя да ги затрудни до известна степен с

 прекалено затегнати болтове, всичко си дойде на мястото, без компромиси! Каквото трябваше се подмени с ново и

съм убеден, че живот и здраве когато дойде време за следваща смяна всичко ще мине гладко.Центровката на помпата

също не беше перфектна, което внимателно беше коригирано и колата тръгна още повече....

Благодаря на този незаменим екип за качествената и съвестна работа, златни ръце имат! :doubleup:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да добавя още един доволен от добре свършената работа по колата.

 

Имах проблем със задържане на задните спирачни апарати, но след намесата на Сами и Васко колата вече лети и спира.

 

Смениха дискове,накладки и ремонтираха апаратите,всичко както си му е реда.

 

Отново благодарности за добре свършената работа.

 

Имате още един абонат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес бях при Самуил и Васко за първи път. Положителните отзиви,които бях чел за тях се оказаха пълна истина. Обслужването им е професионално и усещането при тях е,че просто си знаят работата.Човек  е напълно спокоен,защото усещането,че колата ти е в сигурни и можещи ръце те обзема през цялото време с тях.Подробности за това какво направиха по колата може да се видят в темата Шуменските Мартенички.

Очарован съм от двамата като хора,отношение към клиента,чистота в сервиза,прямота в общуването.

Радвам се,че Шумен е близо до този сервиз. Препоръчвам ги тези двамата юнаци  без притеснение и условности.  :eusa_clap:  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Все не ми остава време да се похваля, вече имам 30 кончета в повече под капака. Благодарности на Сами и Васко за перфектно свършената работа. Смяна на предни дискове, накладки, тампони предни и задни, шарнири, шокови тампони. Дали изброих всичко :D .  Още веднъж Много съм доволен. Другата седмица пак там.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С благодарности към Сами и Васко след днешното ми кратко посещение при тях. 

 

Живи и здрави бъдете и до скоро.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодарности за перфектната работа, този път смяна на съединител на Ауди А2 на съпругата ми. От днес и този автомобил ще ходи само в Gunter сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да изкажа своите благодарности към Гюнтер сервиз за професионализма и бързата работа. 

Сега след смяната на консумативите (ролки, ремъци, водна помпа, обтегачи) съм по-спокоен за своята кола. 

Още веднъж ви багодаря  :)

+ 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради многото въпроси,които получавам относно LED лампите на Шкода Октавия 3,искам да съобщя че:

Извършваме пълно оLEDяване на Октавия 3.

Подбрани са най-подходящиге диодни светлини за съответните места,съобразно яркост и насоченост/разпръскване/на светлинния поток за оптимално манияшки и ОЕМ изглеждащи резултати.Цветовата температура също е подбрана максимално подходящо.За плафоните и интериорното са подбрани диоди с мека нежна светлина,плавно и меко разпръскваща се двустранно странично в рефлекторите на плафоните.За задния номер диодите са меки и с равномерно разпределена бяла светлина.За мигачите са СУПЕР ЯРКИ И СИЛНИ с много НАСИТЕНА ТЪМНО ЖЪЛТО-ОРАНЖЕВА-най-близка до ОЕМ светлината.За задната са с друго /рефлекторна насочване на светлината и са супер ЯРКИ.За огледалата са специфични и максимално мощни за пространството в което могат да се поместят.

Диодите са най-качествените,които магат да се намерят на пазара!

Гаранция 4 години!

Цената на всичко излиза около 300лв.

Включват се диоди за:

-преден плафон

-заден плафон /автомобилите с панорамен покрив трябва да се отразят-плафоните са различни/

-жабка

-интериорно осветление в краката отпред

-интериорно осв.в краката отзад

-осветление в багажния осек

-осветление на регистрационната табела

-мигачи

-светлини за заден ход

-светлини в страничните огледала

Цената включва диодите,монтажът им и препрограмиране на компютъра за да не дава грешка за изгоряла крушка.

 

Който иска сам да си ги монтира и закупи,моля да ми звъни по тел.да му обясня с подробности точно какви диоди са нужни на отделните места.От къде може да си ги закупи и къде и какво препрограмиране е нужно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти ходя при Самуил и Васко и все не се сещам да ги похваля, но днес вече нямаше как да не го направя. Наред с перфектното обслужване да ти предложат и транспорт, защото оставаш без кола за малко вече беше въраха на сладоледа!  :doubleup: 

Продължавайте в същия дух момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Изключително съм доволен от работата на Гюнтер сервиз Варна- като диагностика, срокове на изпълнение, коректност и цена.Спокоен съм, че в града има алтернатива на Еуратек- сервиз.Здраве и успех пожелавам на Самуил и Васил през новата 2015 година!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре работят момчетата. Аз от форума разбрах за тях. Една стара ибиза бензин им закарах и решиха проблема бързо, точно и безпроблемно. Ако има нещо пак да се прави, сигурно ще ги потърся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз вече съм горд посетител на сервиза  :)  :D/ Момчетата намериха време и за моята шкодичка, въпреки че имаха много работа :) Адски съм им благодарен и в най-скоро време предстои посещение за поправка на някои малки нещица, но този път ще бъде както трябва(с биричка или ако е студено с домашно червено винце :D ) все пак както колите се нуждаят от различни видове течности, така и техните лекари  :) . Благодаря на момчетата още веднъж за вниманието и професионализма, определено спирам с други сервизи само в Gunter service ще ходим вече със шкодака 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сами, Васко,

Днес пътувах след смяна на "предницата". Усещането е коренно различно от преди. Настина стъпва като котка! ;)

Благодаря и на двама Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отново благодарности на Сами за хубавите му чипове. Всичко е много изпипано. Не е първия чип който правя при него , нито пък ще е последния. И другото за което го хваля е , че при изрядна кола чипосана при него ,  имаш мощност без ДИМ. !  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.