Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

E,как няма да не е по отзивчива,Васко не ти ли каза колко била задръстена от агр-а?Аз понеже съм болен от вторник,той е правил всичко,аз само софта преправях.Много груб грип ме налегна :ranting:  И колата не се е счупила,просто това е операция по консуматив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

За пореден път искам да използвам темата да благодаря на Васко и на Сами!

Премахнаха излишните тръби и части на затапения ЕГР. Снимки ще кача в темата за колата - не е за вярване колко място се освободи над турбината - спокойно може да се сложи още една :). Бързината с която свършиха работата не се отрази на качеството (може би защото преди това бяха загрели с 3.0тфси - рано или късно и те минават от там).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми беше поредното посещение в Günter Service, самоче този път не за ремонт или обслужване а за малко ТУНИНГ :wacko_2:

С гордост мога да заявя, че след професионалната намеса на Сами и Васко вече си имам спортна вървячка :) Не пиша бегачка, защото 105 коня само със софтуерен тунинг е далеч от постиженията на колегите, обаче мен и така ме кефи много. Колата върви чудесно и е доста по-пъргава от преди, като същевременно остава безопасна за DPF-а и DSG-то и турбината, за което Сами специално се постара.

Притеснява ме единствено факта, че първото за което си помислих след като я подкарах е нова турбина - викам си, леле щом само със софт върви така, смятай ако сложа и хибридно турбо ... явно е заразно :)

 

Още веднъж, благодарности на Günter Service и който още кара с оригиналния софтуер да си запазва час - колата става друга!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,колега,поздравления!И аз съм от 2 седмици чипнат с този двигател-усещането е несравнимо.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да благодаря на момчетата от Günter Service Сами и Васко за получените резултати.

Шкода 2 4х4 1.9тди поставяне на хибридна турбина и чипче, резултатите са впечатляващи :)

 

Много съм доволен момчета благодаря още веднъж!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До днес не бях писал във форум никога, но днес се запознах с Самуил и Васко и със  своето отношение и професионална работа ме принудиха да им благодаря! Аз лично бих искал те да се грижат за колата ми от тук нататък!

Редактирано от simo tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за някакви координати на Gunter Service. Въпросът е спешен. Благодаря на всички предварително!

Колега, ако не е късно, погледни страница 7 на тази тема, втория пост (на ivo7001)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спрях да чета няколко дни за моя автомобил ок 2 почти всичко което може да се изчете и се радвам , че имаме още малко работа да свършим със Сами и Васко , признавам си добър тандем са с много опит и обосновани категорични решения доказали се в практиката . Това, което сториха на колата ми ремонта, части, настройки и бъдещи майсторски намеси като: тампони задно окачване Powerflex , премахване на катализатор- до този момент са ми казвали че имам DPF филтър, смяна на масло в скоростната кутия-по принцип то уж не се сменя , но Сами препоръча да се смени, маслото ще е маннол 75/90. Едва ли всичко това някъде от някого щеше да се извърши толкова бързо ,качествено и професионално и за радост не само аз съм се убедил в това ! Ще се въздържа  от мнение за други майстори и сервизи засега , но ще ги помоля като не разбират от някой неща да не изнасилват оскъдния си интелект в тази област защото някой може да ги лиши от правоспособност. Много са си изпатили и продължават да си патят от нарочените ограничени майстори който разбират от всички марки коли , че и от още нещо. А за хората от форума и всички от Шкода клуб едно приятелско пожелание: съветвайте се ,слушайте САМУИЛ и ВАСКО от ГЮНТЕР сервиз, знаят какво правят аргументират се и гарантират за своята работа. Благодаря за отношението и приятелството.

Редактирано от simo tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа своята признателност към Сами... без значение от вида на проблема /щото в моя случай се оказа в главата ми/, Сами подходи изключително човешки и ми отдели от своето време. Радвам се, че има хора, като него.

Благодаря ти Сами...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен, за диагностиката, ремонта и човешкото отношение.Сами организира получаването от мен на автомобила ми за предната вечер,(а имахме уговорка за другия ден).Него ден, аз скъсах частично коленни връзки на ляв крак и единственото ми придвижване бе колата.Едвам ходя сега с бастунче,ама започнах да се възстановявам от ден на ден.А пък мога да шофирам-един съединител само да натискам не е голям проблем.И фелата за капак, вози по-меко.Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодарности на двамата ГОЛЕМИ от Гюнтер сервиз Варна - Сами и Васко. Причината за този пост е не толкова по повод майсторлъка им, който е неоспорим, колкото заради отношението им към клиентите. Хора като мен отишли при тях с "голям проблем" като например как се сменя предна габаритна крушка на О2 FL. В края на работния ден, когато повечето "майстори" биха казали " - ела утре " Сами и Васко намериха време да помогнат и сменят въпросната крушка и то безплатно. Чак неудобно да му стане на човек. Абе нямам думи и не знам как да им благодаря. Остава само да почерпя, което и ще направя при първа възможност. За мен друго решение няма.

За капак Сами ми показа и новата си придобивка, за която вярвам много хора благородно му завиждат :) Голяма красавица е RS-ката му. Да си я кара много километри безаварийно.

Още веднъж благодарности и пожелания за успехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодарности и от мен!!! Заради физическите ми проблеми немога без кола. Въпреки сериозния и трудно разрешим проблем, Сами и Васко се справиха отлично и супер бързо! Благодаря Ви, момчета!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Великден бях във Варна и най - после намерих необходимото време за  чиптунинг от Самуил. Удивен съм от резултата и още не мога да си събера усмивката...върховно удоволствие!

Благодаря за жеста, перфектна работа! Пали само като види ключа, дърпа здраво и ненаситно и носи максимален кеф! Пътят до София го взех на екс, дано мина без снимки за спомен...

Сами, уникален си!  :doubleup:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Искам да изкажа своите благодарности към Гюнтер сервиз за професионализма и бързата работа. 

Сега след смяната на консумативите (ролки, ремъци, водна помпа, обтегачи) съм по-спокоен за своята кола. 

Още веднъж ви багодаря  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на

bega4kata за  чипг тунинга на моя Суперб от 140 на 170коня приблизително,много съм доволен ,препоръчвам колегата горещо много е коректен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно, но и аз да се включа. От известно време съм с къстъм ремап от Самуил. Много съм доволен, доста си поигра с файла за да стане както аз искам, Няколко пъти ми го променя докато го ме удовлетвори напълно! Не като някой големи тунери да претупат набързо и само да ти вземат парите. Сами е номер 1 :champion: Благодаря още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Благодарности на Сами и Васко от Гюнтер сервиз за вниманието което ми отделиха и за добре свършената работа за което определено съм доволен. В случай, че ми се наложи компетентна помощ, отново бих се обърнал към тях. Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Отново изказвам най-големи благодарности на Сами и Васко за добре свършената работа и коректното отношение. С новите дискове и накладки колата спира просто прекрасно! А със сменения вакуум-регулатор на геометрията на турбината сега колата буквално рови асфалта. Благодаря ви момчета, че ми "отворихте очите"! :-))))

 

Единственото място, където мога да си оставя колата и да съм напълно спокоен, че всичко ще бъде изпипано и работата свършена професионално! Препоръчвам услугите на Гюнтер сервиз на всички!

 

Супер сте!!! Продължавайте все така! България има нужда от хора като вас...

 

Поздрави,

-Николай

Редактирано от hijacker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

благодарности за Сами и Васко относно професионално извършен ремонт на моят автомобил  Шкода Октавия 1.9 TDI AGR. Преди известно време усетих промяна в пъргавината на автомобила, посетих сервиза на Сами и описах моя проблем. След диагностика от страна на майстора се достигна до мнението, че проблема идва от турбото, същото не осигуряваше необходимото налягане. При първоначалния оглед на турбината тя нямаше видими забележки, с оглед на изминатия не малък пробег от автомобила. Наложи се нейното демонтиране и разглобяване, при което вътре в нея бе открит чужд елемент, попаднал там при предишен ремонт, най вероятно на АГР - клапана, предния "Майстор" е изпуснал вътре болт с част от скобата. След отстраняването му турбината отново осигурява необходимото налягане в изискуемите параметри. Колата отново си върви както трябва за нейните 90 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Това беше прецедент в дългогодишната ми практика.

Очуди ни тази Шкодичка бре. Турбината я гледаме няма луфт,перките нямат нараняване,вакум клапана на гейта работи,гейта се движи,Н75 работи перфектно,дебитомера няма проблеми,софтуера няма проблеми,дава си милиграмите,помпата няма проблеми.....а колата не върви.Турбото не надува.

Ама я изхващахме,не става няква Шкодичка да ме надхитри мене :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Разбира се, че само положителни думи могат да се кажат за Сами и Васко. Ходих на море във Варна преди седмица и нямаше как да не мина да се запозная с момчетата, след толкова коментари. Не мислете, че колата ми е за ремонт, все пак е само на 7000 км ;). Но за да обменим опит и да видя на Самуил резачката. И между другото, докато си говорихме, Сами ми включи софтуерно няколко полезни за мен функции на колата.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И аз бях във Варна на почивка и реших да се отбия и да използвам услугите на Самуил и Васко,доволен съм от бързата и добра работа на момчетата.Дано не се налага, но пак при тах ще отида ако я окъсам ;)

Редактирано от uzuna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един път в който си тръгнах със задоволство от GUNTER сервиз. След лекия професионален "тунинг" на бат Сами колата стана съвсем друга. Отзивчива и пъргава както с ниските и средните така и във високите обороти, няма го вече замислянето и е готова да изяде асфалта на всякаква предавка. Още един път големи благодарности за професионализма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.