Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Местоположение (кръстчето):

http://wikimapia.org/#lang=en&lat=43.253939&lon=28.014922&z=16&m=b

 

Телефон (деветия пост, на bega4kata):

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/39009-g%C3%BCnter-service-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/page-3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...

Благодаря на Сами и бат Васка за цялостното участие и довършителни дейности на една нововносна Фабия 1.9 ТДИ. С много търпение и внимание към мен.  :plate_skoda:

Редактирано от Gerdjikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Отново огромно благодаря на Сами и Васко за перфектно свършената работа - ремап на О3 150 к.с TDI DSG, колата е неузнаваема. От над 10 години поддържат (и ъпгрейдват :) ) шкодите ми и винаги са били на топ ниво. Номер едно VAG сервиз за Варна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Макар и със закъснение искам да благодаря на Сами и Васко за качествено и бързо свършената работа по моята OCTAVIA 2.0TDI /103 KW(140)  -  смяна  на  демпфер и съединител , почистване на  колектори и EGR (както и софтуерното му затапване),  както и смяна на подг. свещи и масло скоростна кутия. Скоро я тествах на по-дълъг преход и останах изключително доволен. Мисля , че намерих моя сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Назад съм писал в темата, но накратко...2.0 тди бкд с 1752 хибрид и от 2013та вече над 80000 зверските настъпвания и редовно  4500оборота :) Браво Сами!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Най новото поколение Халдекс, след 2013,какъвто е при Октавия 3,Суперб 3,Карок и Кодияк.

За 100 000 и е приключил.

Предното поколение го водят без филтър, но всъщност имаше. Този наистина си няма.

Помпата е спряла поради силно замърсяване и ел. частта и е силно нагоряла и повредена. Дава почти на късо съпротивление и дори без помпена част не завърта.

Отремонтирана е и клиента пак е с пълноприводен автомобил.

[glow=red]Препоръчвам, при всяка смяна на маслото - (50 000км.), да се сваля и помпата и да се почисва и ревизира всичко, защото не знаеш, къде ще те остави на пътя, точно когато не трябва.[/glow]

 

https://youtu.be/v_HDuvNb5kU

 

https://youtu.be/kAzXBx9mjw0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Днес минах през Сами и Васко за частично "оLEDяване". Въпреки, че нямахме предварителна уговорка успяха да ме вместят и така вече и аз съм от LEDеното кралство  :D/ .

Както винаги всичко беше на ниво - където трябва се пипаше с чисти ръкавици, за да не остават следи по интериора. Отношението към колата и мен като клиент е нещото което винаги ме връща в техния гараж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам   да благодаря на Сами и Васко за перфектно свършената работа и отделеното време за новият ми автомобил. В най-кратки срокове бяха сменени масло на ДВГ, масло на скоростна кутия, спирачно масло, дискове, накладки, филтри, ремъци, ролки, водна помпа, почистване на АГР  колектор и тнт...

Следва продължение в най-скоро време. Скоро пак ще ги посетя.

Докторе ГОУЕМ си да знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Огромни благодарности на Самуил, че отдели време за смяна и препрограмиране на can gateway-а с цел подмяна на stream-a със swing.

Въпреки ужасния пек и нагрятата кола се навря под таблото, за да монтира новия модул.

Имаха работа, но отделиха малко време и да си поприказваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
Здравейте. Аз също искам да благодаря за професионализма и коректонстта на Сами. След уговорка и изцяло съобразяване с моят график беше обслужен и моят "Шкодилак" . Верига, съединител, масла, филтри и всичко, каквото трябваше :) това се случи за 2 дена. 

БЛАГОДАРЯ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Самуил за правилната диагноза на моя автомобил.При потегляне от място на пълен десен и ляв завой ,се чуваше шум ,наподобяващ търкане на гумата в подкалника,при изправянето на волана изчезваше.Смени маслото на скоростната кутия с масло което препоръча спрямо пробега и шумът изчезна.Също така детайлно разгледа какво може да се активира през компютъра и го направи.

Редактирано от stelcam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Състояние на маслото в 7ст.дсг (сухото dq200) при пробег от точно 100 000км.
Маслото,което не се сменяло никога.
https://youtu.be/LZLRjNvRUe8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Благодарности за техническото обслужване на шкодата ми.
И понеже съм чувствителен към вдигането на колата ми, снимков материал, доказващ отношението към автомобила на клиента:

Не мога да понеса повдигане върху прага или чупене на корите.

IMG-2ea89f9b5f6efc54fcde6e990f5fd75e-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

ОГРОМНИ благодарности на Сами и от мен за отзивчивостта, професионалното отношение и добре свършената работа по моята октавия. Беше в отпуск когато му се обадих, имаше майстори в къщи и плажа му развалих. Но това не му попречи да бъде отзивчив, да погледне, да установи и да смени. Включително докато чакаше на шофьорската седалка да му зареди лаптопа, не му хареса копчето за климатика, че не се изключва както на VW - направи го. Решетката на въздуховода беше зацапана - почисти я.   Не можех да повярвам, че може да има такова отношение в сервиз. А за професионализма - нямам думи. Жив и здрав да си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Здравейте на всички, от скоро съм собственик на Skoda Octavia II vRS и все още съм в процес на изучаване на автомобила, вчера ми изгасна ксенон лампата на десният фар, опитах се да го сменя сам, но нямах необходимите инструменти и реших да не рискувам да не разваля нещо, реших да звънна на Günter Service, бях много приятно изненадан, доволен и щастлив, че не ми отказаха услугата те да ми я сменят. Приятни, учтиви и отзивчиви хора :) Даже ми записаха и час за преглед на колата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.