Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Просто искам да отбележа професионализма на Самуил и Васил от въпросния сервиз. Вчера за пореден път го доказаха с извършването на диагностика на Шкода Супърб, бях оторизиран да отида с автомобилът за профилактика и лека донастройка. Самуил се зае с колата, отдели около час за нея при положение, че денят им беше адски натоварен. Страшен тертиплия и педант, ЕВАЛА!

 

Освен стандартните манипулации беше извършен и лек софтуерен мод по горивната система на Супербът - заигравка с нафтичката :mrgreen: . Много прецизно изпълнена задача, много професионално. И аз и собстеникът сме доволни от постигнатия резултат, разликата с преди е осезаема.

 

Още веднъж голямо благодаря за коректността и професионализма, с които се отнасяте с клиентите си smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...
  • 10 месеци по-късно...
Мога ли да попитам къде се намира този сервиз ????

пиши едно лично на бега4ката и ще ти обясни точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

+1 и от мен :smt017

 

Понавъртяха се километрите и годините на Субчо и реших да го попрегледам и постегна малко. Трябваше да се сменя антифриза, спирачната течност, ремъци ,ролки , не знаех в какво състояние е водната помпа и дали е сменяна при първата смяна на ремъка и т.н. Реших ,че тази работа мога да помоля да я свърши Самуил и му се обадих. Разбрахме се за час и ден и му закарах колата. От там нататък той се зае с диагностиката, купуването на частите и ремонта .Това беше в сряда вечерта, а днес си взех колата. Както и предполагах всичко беше перфектно. Точен отчет за закупените части с касова бележка и складова разписка и подредени като в аптека сменените части в багажника. ( Самуиле, аз така не си подреждам инструментите в гаража бе човече! :smt017 ) Добре ,че съм решил да направя тези операции, защото се оказа ,че водната помпа е прокапала и в предишния сервиз не са завили някакви болчета( пък май и е някакво китайско менте) .Можело е да стане голямо мазало ако бях отложил с някой друг месец профилактиката.

Искам да благодаря на Самуил за отзивчивостта и професионално свършената работа .

Съжалявам само , че не можахме да поговорим повечко защото той трябваше да пътува , но има време ,наближава събора , подготвяме барбекютата и ще бъде ОСТРОООООО !

п п Не вярвах ,че моя двигател има толкуз ремъци и търкалца ! Ама вижте ! :mrgreen:

post-2096-138453200847_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

+2 (Аз и Жената)

Взехме решение само там да си ремонтираме "Snowflake" smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

А пък аз как не съм я видял тази тема досега...

 

Още пролетта трябваше тук да се отбележа... ето какво написах в една друга тема тогава:

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=46&t=18354&p=208709#p208709

 

Много готин пич е този Самуил да знаете. Много съвестно си върши работата.

 

Съветва, обяснява, показва... намира решение на даден проблем... гарантира за вложените части...

 

Тогава го посетих за първи път и останах с много добро впечатление.

 

Преди два дни пак му бях на гости и отново си тръгнах щастлив.

 

Довършихме започнатото от пролетта - вече съм с алуминиев колектор. (при възможност ще опиша по-подробно в отделна тема)

 

Вече стъпвам малко по-широко на пътя... осезаемо по-стабилна стана колата...

 

Уговорихме се какво ще ъпгрейдваме през пролетта... така че очаквайте продължение...

 

И още веднъж огроооомни благодарности на Сами и бат' Васката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

+1 и от мен ,момчетата си свършиха работата много добре и бързо за което им благодаря! =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

"Ремонтираха" АГР- ра момчетата, въпреки че той упорито не се даваше. Колекторите бяха ...... Много бързо и професионално пипат.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 много са точни, работят съвестно и грамотно, много важно за мен е и че обясняват какво как и защо, откакто ми свърши гаранцията само при там ходя и не съжалявам =)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,няма ли един недоволен бре ;)

Тъй като много често ме питат и ми омръзна да отговарям,не ги помня.....пиша колко струват частите към момента за ангренажа на, най-често срещаните модели дв.

1.9тди с гнп-примерно ахф модификация

ремък ангренаж-38

ролка ангр.-79

ролка ангр.-47

ролка ангр.-104

ролка ангр.-37

водна помпа-74

ремък пистов-33

ролка пистов-57

ролка пистов-34

общо: 503лв.

-------------------------------

1.9 помпа дюза

ангр.ремък-84

ролка ангр.-100 -зависи от модела,ако е преди 2003 е с маслен обтегач,който е препоръчително да се купи

ролка ангр.-41

пистов ремък-28

ролка обтегач 115 / 72 зависи от модела

водна помпа 73

общо: 441

-----------------------------------

2.0 п.д.

ангр.ремък-94

ролка опт. ангренаж-104

ролка ангр.-42

ролка ангр.-108

пистов ремък-28

ролка писта-37 -цена без обтегача ако е здрав-

водна помпа-70

общо: 483

-------------------------------------

не са включени фраулайфите на динамата ,които варират за разл.модели от 75 до 115 лв за най първите тди,но те са мн.рядко.Обикновено са под 100лв.

 

утре ще продължа с други дв.,че имам др.работа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен smile159 . Колега след толкова добри думи за "Гюнтер сервиз" smile126 просто не мога да не попитам за неговите координати и работно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер едно са! Самуил ми направи ново турбо хибрид, за нула време демонтаж, монтаж на турбото, преправяне на колектори, даунпайп, мека връзка и т.н. Разбира се всичко работи перфекно. Още веднъж хиляди благодарности. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се да похваля екипа на Гюнтер Сервиз Варна. Почистиха АГР-а и колекторите, Сами пипна и някои неща по софтуера на колата. Да продължават все така, а сервизът да расте и крепне! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се да похваля екипа на Гюнтер Сервиз Варна. Почистиха АГР-а и колекторите, Сами пипна и някои неща по софтуера на колата. Да продължават все така, а сервизът да расте и крепне! smile035

Еее,чак пък сервиз....едно гаржче скромно е.Колкото е по-голям,толкова по-трудно се стопля,а аз мразя на студено да работя smile049

Благодаря за хубавите думи на всички.Радваме се че сте останали доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продължавам с цените на ангренажния компл.+пистовите и ролките

1.6-102к.с.

-ангренажен ремък-43

-обт.рлка ангр.р.-79

-водна помпа-78

-пистов ремък-28

-обт.ролка пистов р.-83

общо:311

--------------------------------

2.5 тди

-ангренажен ремък-31

-ангренажен ремък-48

-ролка ангренаж-120

-ролка ангр.-87

-ролка ангр.-100

-петлето за обт.ролка-65

-абтегача на ангр.ролка-162

-водна помпа-77

-пистов ремък-40

-пистов ремък-16

-обт.ролка пистов ремък-60

-обт.ролка пистов ремък-74

-ролка пистов ремък-27

-ролка пист.ремък-53

-аморт.обт.ролка пистов ремък-196

-обтегач пистов ремък-89

общо:1214 -"който си има брада, си има и гребенче"-както каза 1 колега от форума :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.