Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идея за 30.06.2011 за бира в София


PSYHO

Recommended Posts

Досега кротичко си пихме по бира две с Боби Доктора, двете ни луди жени и Thundrebolt ( Без Гогата, който Борето извини smile001 ),се роди идеята в Четвъртък около 20:00ч на 30.06.2011 пак да се съберем в Парка Заимов по мъжки този път и да клокочим. Нека всеки един колега се чувтсва поканен. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парка Заимов къде ? В долната част при театъра или горе при ритуалната зала. Щото и в двата края има биричка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък по средата преди имаше цаца... Ако още я има, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то парка е един такъв монументално голям, трудно ще се намерим smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахха. Прави сте. Ами гледайте сега ние процедираме така: Взимаме цаца, пържени картофи, наденица и други вкусотийки от долния край, взимаме бири и чипсове от магазина, събираме колкото пейки са ни необходими обикновенно около средата на парка ( на главната алея около пейките с камъните между тях, в зависимост от това къде е свободно) и се забавляваме почти за без пари, и най-важното без "Последни поръчки, че затваряме?"!!! предлагам среща 20:00ч пред бирарийката в долния край на парка (пред театъра демек). Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз към 19:00 ще ритам там в първа английска и после може да дойда за малко smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами радвам се, че ще се посъберем. Чакаме се 20:00ч там, ако не вали отиваме за бира, ако пък случайно запръска имаме близка алтернатива на закрито. До утре на колегите с които ще се видим. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с огромни извинения от мен и Боби Доктора, днес няма да можем да осъществим идеята за бира в парка. Изскочиха непредвидени ангажименти, но важното е, че само я отлагаме, дай боже за другата седмица. Пък ако сме късметлии даже може да е по-хубаво времето тогава. ОГРОМНИ ИЗВИНЕНИЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ. Ще се уточним допълнително в тази тема кога ще осъществим бирата в парка по форумно.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много приятна, бирата и цацата също!

Даже се събрахме трима... аз и двете ми дъщери smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново поднасям извиненията ни. За съжаление нищо не зависеше от нас... напоследък рядко има работа и като се появи се сграбчва с две ръце. Чавдаре искренно се извинявам, за несериозната организация, затова мисля да бъде в почивен ден тази среща (другия път когато надявам се ще се състои), за да можем да гарантираме присъствие. Още един път извинявай и да се извиниш на твоите малки прекрасни принцеси. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо, ние наистина си прекарахме добре. Често го посещаваме този парк.

Отзад, до Сфумато имаше представление на една група (на която не и разбрах името), много добре се представиха =D> .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.