Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

механизъм за настройка на външни огледала


purko123456

Recommended Posts

Здравейте Уважаеми колеги.

Отскоро съм притежател на Румстър и се сблъсках със следния проблем:

На дясното огледало не работи механизмът за настройка ( лостчето отвътре не оказва влияние на огледалото )

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем или знае ли как се маха вътрешният панел на вратата за проверка на механизма ?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ел. огледала или за ръчни става дума? :-k

 

При мен са ръчни и се беше измъкнало едно от жилата в самото огледало, а не във вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега изглежда е фабричен дефект на огледалата защото и моето се счупи така да се каже не се местеше в едната посока и излезе че на ябълката вътре се е счупило едното захващане на жилото и се оправи с подмяна на часта вътре в огледалото ама по гаранция иначе струваше около 150 180 лева сам0 тази част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 години по-късно...

Малко стара тема, но...

Като я купих лятото беше с прецакано лостче на шофьорското огледало, от вчера и на пасажерското. Лявото се вее над 120км/ч , затова карам полека. Но дясното непрекъснато се "затваря". Предполагам че са жилата. 

Сменял ли е някой и знае ли дали има изведени кабели за подгряване. Дали няма да мога да купя Ел огледала и с подгряване и да ги сменя? Че е досадно и като вали и има капки по тях.

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност нямаш ел. Инсталация, щом фабрично си с ръчните огледала. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното петно е право! 

Преди малко докато чаках да стане време за работа отворих корубата, няма изводи за подгрев и Ел. Настройки.

За сметка на това излизат три жила към ябълката. Ще трябва да разглобя и кората на вратата, едното жило май се е откачило от ръчката. Самото стъкло на огледалото се вади като се мушнат пръстите. Силно се дърпа, не се чупи. Като намеря време продължавам. 

Ще пиша оправил ли съм го или съм го застопорил с дървен клин и лепило или монтажна пяна ахахах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.