Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

`` 14.00 часа на ЕКО-то на младежкия``

 

Срещу младежския Хълм ли?

По посока на Централна гара,срещу университета за зъбари и бензинката на Газпром.ли?
 
Oka +
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, като срещите в Пловдив са рядкост, специално от София пристигна фото репортерски екип да отрази събитието. ;)

Бяхме приятно изненадани от посещението на наши приятели от столицата. Марто, Боре, Пепи и очарователната му приятелка.

Благодаря за уважението! Страхотна среща се получи, въпреки студа. А може и да не е било толкова студено, щом си сред приятели и Боре е по къс ръкав. Поздрави и до нови срещи! Благодаря ви още веднъж. ГОЛЕМИ сте! :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мнението на joro-120L. Беше добра среща и стана още по-добра след изненадата на столичаните :)

 

До нови срещи :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се получи много, много приятно.

Но, както казва Жоро - с приятели е така.

Изненадахте ме с посещаемостта /в най-добрия смисъл/, но като се постопли времето, ще ви върнем жеста, подобаващо :)

Живи и здрави да сте, и благодаря за прекрасния неделен следобяд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Съвсем ме хвана яд, че нямах възможност да се включа и аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

            Лесно ти е на теб - черния звяр изглеждаше като току що излязъл от автосалон  :champion: , а Съби - като дежурна снегопочистваща машина  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна среща се получи! Радвам се, че успях да се запозная с нови колеги и да поговорим за Шкоди! :) Докоснах се и до 105ца, което ме навежда на мисълта, че скоро Белослава трябва отново да покорява родната пътна инфраструктура. :D Чакаме Марто да пусне снимките, та и аз да допълня с няколко кадъра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер! Аз искам да благодаря на Петьо, че сподели акумулатора си с мен, та да има поне една задномоторна на линия :D Радвам се, че се запознах с всички вас, останах много доволен от днешната среща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ,добра среща се получи.


Отидох с нагласа``като небрано лозе``и благодаря за посрещането и разбирането.


Все пак,за 1-ви път се появам и ме снимат.


 


``Тъй, като срещите в Пловдив са рядкост``


 


И като шоп, с адресна регистрация в Пловдив/по паспорт/ ,желая където има срещи на Шкодовки,да се виждаме и  помагаме от далеко.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук да го напиша....

 

Получи се много приятна среща и много се радвам , че успяхме да се вдигнем така "на пожар" .  и да се включим леко изненадващо  :fiu: Успях да се запозная с нови колеги и да се видя със старите , бяхме се затъжили бре  :crazy:  , обсъдихме интересни неща и вече очакваме едно завръщане в скоро време  :dance:

Благодаря на всички за хубавото посрещане и приятно прекараните часове. Това , че почти не усетих студ е достатъчно показателно.

 

Айде да се стопли малко и отново 

 

Снимки има ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте и от мен!Някой от пловдивските колеги възнамерява ли да посети утре Еуратек на Карловско - http://www.skoda-auto.bg/news/pages/plovdiv%20open%20days.aspx ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

 

Аз мога да мина, интересно ще ми бъде :)

Към колко ще бъдеш там?

 

Поздрави!

 

 

Здравейте и от мен!Някой от пловдивските колеги възнамерява ли да посети утре Еуратек на Карловско - http://www.skoda-auto.bg/news/pages/plovdiv%20open%20days.aspx ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Колеги здравейте,

има ли някъде където се събирате ежеседмично, бих се радвал да идвам и аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше такава идея още преди 4-5 години но поради малкото шкоди няма как да се съберем всяка седмица. Дори не става и месечно. Сега ще има традиционно зимно гостуване на 16.02 като за това има тема. Заповядай там и ако има много ентусиасти от Пловдив може да се организираме за по чести срещи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Mishelle unpinned this тема

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.