Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Както искате бе то и другата ще сме там на ретро ралито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица пак на ретро ралито (компютъра ми се развали и не мога да кача снимките от неделя)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо де, пусни ги тогава по Марица - все ще видим някоя снимка :)

 

За неделя - дилема: ретро или риболов :-k

...че от понеделник има забрана за риболова

Ще хвърлям ези-тура smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес направихме една импровизирана среща на пистата погледахме малко ретро бегачки, шкодаджиите се представиха доста добре, Казаците са 2ри в класа си, а Кранк е 2ри в неговия (с пежото) но все пак е втори.

 

За съжаление нямах свестен апарат и съм снимал само с телефона.

 

Ретро рали 17.04.2011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам следващата среща да е на 1ви МАЙ че седмицата около 6-ти може да не са всички в града. Ако имате други предложения ще желая да ги чуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предложение. Да ми направите едно гости в Чирпан в събота на 30-ти. Ще се обадя и на Заралии. \:D/

 

Оказа се, че в събота ще съм в Пловдив. Ако имате желание може да спретнем една среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер готина среща се получи днес. Бяхме аз, баща ми, Жоро, Орхан и Марин. Приказвахме си сладки приказки, а Марин ни пукна от смях с историите си. Много добре си прекарах. Който не дойде може само да съжалява. По- късно днес ще кача и снимките. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер готина среща се получи днес..... s_flag

Ами, така е! Като не можахме да ти уважим поканата и да дойдем до Чирпан, ти дойде до Пловдив.

Благодарим ти за жеста! И за хубавата среща. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам следващата неделя да се съберем да се преброим и да видим кой кога ще пътува, да направим една организация за похода до Соколски и да видим какво още трябва да се пазари ако има такова.

 

Естествено нека заповядат и хората които няма да пътуват до манастира, че да си направим една среща както си подобава.

 

в Заключение неделя 14:00 на стадиона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко хора са прочели предишният ми пост,но ако може да я изместим за събота че неделя със сигурност няма да мога да дойда, ако ли не каквото решите на срещата аз ще участвам по телефона само.

 

Моля пишете кога ви е удобно че да знам и аз какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и събота няма да мога да дойда, изникна ми работа, така че направете си срещата в неделя, и аз ще участвам по телефона.

 

Приятно изкарване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми - освен да се съберем след събора.....да разказвате ! smile001

 

други оферти?

Утре в 14ч. съм пред стадиона. Който желае и може, да идва! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.