Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Копривщица 03.03.2011


Recommended Posts

Това е началото ...

 

Хайде, време не остана! Младежа предложи да отидем в Копривщица, където хем има повече кръчми, хем е по-близо! Който е навит - да е в 9:45 ч. на Шел до Дианата преди Долни Богров!
Час на тръгване - 10:00 ч. Който закъснее - ще ме гони по завоите на Гълъбец!
Колегите от близките градове също са добре дошли! Срещаме се на мейданя, избираме кръчмата, хапваме, пийваме, празнуваме и после кой от къде е!

 

На 03.03.2012 в най-големия снеговалеж към 10.30 се събрахме с Рени, Ирина, Динка, Младежът, Ицо и аз на Шела на изхода на София. Вместо с Ицо да убедим Динка да се откажем от Копривщица, тя ни нави да отидем въпреки снега. Няколкото км до подбалканския път ги преминахме за скромните 20-30 минути, подредени като мартенички бяло, червено, сребристо, след което за щастие снегът спря. Минахме в дълга колона възвишенията след Саранци и Долно Камарци и вече нищо не можеше да ни спре до Копривщица.
Е изпуснахме възстановката, но пък всички там бяха много любезни. Направихме една дълга обиколка на къщите музеи и доста пообиколихме докато намерим кръчма. След сладките приказки, към 17 часа поехме обратно към дома. Та така, тези които не дойдоха изпуснаха една много приятна разходка.

А снимките се обърнаха като последователност :)
http://idda.snimka.bg/bulgaria/shkoda-p ... ica.575520

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах и на едно друго място по същия повод -Точно на 3-ти март, точно в този град, точно в тази къща, точно с тези хора -  ЗАВИЖДАМ ВИ ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, а де пукнала първата пушка, а? :) Беше наистина страхотна разходка. В планината бавните мерцедеси пред мен малко ме изнервиха, ама от Подбалканския до Копривщица се бях ухилила като ряпа по завоите. Голям кеф! Благодаря за веселата и топла компания. И на Малката, че ми изяде млякото със сладко от диви ягоди. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Абе, а де пукнала първата пушка, а? :) Беше наистина страхотна разходка. В планината бавните мерцедеси пред мен малко ме изнервиха, ама от Подбалканския до Копривщица се бях ухилила като ряпа по завоите. Голям кеф! Благодаря за веселата и топла компания. И на Малката, че ми изяде млякото със сладко от диви ягоди. :)


Хехехехехе, това дето другите си го поръчват е най-сладко, детето от тоя принцип се ръководи. Винаги като седнем някъде, гледа какво ми носят на мене и пита нежно - Тате, аз може ли да опитам от твойто? А тогава, с такава прекрасна кака до нея и се отвори апетит голям, направо да си помислиш, че в СФ гладна я държим.:)

Благодаря и аз за хубавата разходка, за страхотната компания на 3-ти Март, изкарах чудесно и съм очарован от града, надявам се скоро пак да имаме повод да спретнем някой подобен излет.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.