Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И хайде 3 месеца чакане и за мен.


simichoil

Recommended Posts

smile152 Колеги - от днес започва 3 месечно мъчително чакане. Както може би се досещате - колата ще е V/RS - спрях се на 2.0 TDI-CR - 170к.с. с ръчни скорости. Това ще са най-дългите 3 месеца в живота ми.....Цвета ще е Race Blue Metallic - и в списъка с екстрите има XDS, ESP, Xenon c AFS, 18'' RS джанти, и още една камара глезотийки :) Има ли някой друг колега който да има от новите vRS да сподели малко опит и впечатления? При повече късмет - може и да пристигне до събора, въпреки, че много ме съмнява. :-)

 

п.п. С едни Eibach които имам - се надявам да изглежда като това (само дето няма да е комби) :

 

post-1803-138453287126_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • simichoil

    8

  • ivand911

    4

  • majesty

    3

  • bega4kata

    3

Най-много писали в темата

Хайде честито!

 

Дано дойде по-бързичко. И ние да и се порадваме на Събор 2011. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новините от днес са, че ще дойде преди датата в договора - т.е. по-малко от 3 месеца.

Някой може ли да каже две думи за това XDS - какво точно представлява? Нещо свързано с диференциала е доколкото съм чел, но нищо повече не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новините от днес са, че ще дойде преди датата в договора - т.е. по-малко от 3 месеца.

Някой може ли да каже две думи за това XDS - какво точно представлява? Нещо свързано с диференциала е доколкото съм чел, но нищо повече не знам.

 

http://www.volkswagen.co.uk/technology/ ... ystems/xds smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да те приобщя към TSI Team ,ама ти си си заклет Дизелджия! smile001 Па и ти не си знаеш парите,кат не ти хареса ще си земеш 2.0ТSI! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! Дано не ти се сторят много дълги месеците и на събора да се порадваме на красавицата. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е браво още един колега с РС.Успех и почти сигурно е че ще дойде по рано!На мен ми дойде на 2 рия месец!Чудесен избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сега копаят рудата...споко :)

 

пп. ама чувам, че им свършили дизеловите двигатели, та колегата май ще трябва да скача на ТSI \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, лошо няма. Че и по евтин бензиновия вариант. Само че веднага като я взема и местя от старата двигателя 2.0 TDI-PD smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен. Поздравления и за избора. Преди срока ще ти дойде. Поне при мен така беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, в този си вид колата е УНИКАТ, аз бих взел комбито (но това съм аз :) ), мога ли да си позволя да попитам колко кинти ти ляга ( плаща ли се нещо в + за точно този цвят ) , някаква идея колко пари в повече излиза wagon изпълнението ако си се поинтересувал, понеже в близкото бъдеще мисля да си взема точно тази която си сложил на wallpapera , говорим именно за дизеловия вариант ( може и бензинката зависи кви кинти в по-малко е ) ще съм ти искрено благодарен ако имаш някаква информация. По принцип съм фен на седана но.. ми е нужно семейното изпълнение. Шофирал съм абсолютно същият vRS facelift TDI wagon модел, адски копнея за тази бегачка. Малко офтопик... имаме О2 tdi 4x4 2006-та, колата е фирмена и тази зима я изкарах с летните гуми, не че имаше кой знае колко сняг но автомобила си переше без никакви проблеми в снега, ESP rulz :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......................

 

Здравей, всички цени можеш да видиш на сайта на Шкода - ето и ценовата листа : http://skoda-auto.bg/BGR/prices/Documents/price%20lists%20220211/Octavia_22022011.pdf

 

Бензиновия вариант е по-евтин от дизеловия - съответно и комбито е по-скъпо от седан-а. Опции има много - и цената варира от това което искаш да си поръчаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Еееееееееееееее..........избииииии!!!!! :smt004 :smt004

 

Много е добра, със здраве да си я караш и се надявам много да я видим на събора s_flag

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.