Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключ с отделно дистанционно


митето

Recommended Posts

Колеги,днес имах малко  свободно време и реших да си оправям ключа на шкодилака,който изглеждаше така:

 

 

IMAG0432.jpg

Та издирвах си човек ,който може да ми го махне тва дистанционно и да събере нещата в едно !

Четох,търсих общо взето все с подозрение.

След няколко разменени сминки и обяснения с младежа(ще дам негови координати по-надолу) се разбрахме да го правим.

И днес запалих към него.Работата отнема около час( в моя случай),иначе може и по-малко!

 

Направи ми новият прекрасно и за сравнение с цените на ЕТ (300лв по спомен) ми излезна само 50лв+резервни бутони :) и вече си имам ето това:

 

 

IMAG0433.jpg

 

Който иска да си оправи и неговите с допълнителните аларми,горещо го препоръчвам:

 

Ателието на колегата се намира в центъра на град Перник(mobile - 0899183108- Юлиян, skype-gsimania, e-mail-key_servicebg@abv.bg,град Перник ул."Търговска" N:35) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Този сгъваемия ключ,твой ли си беше?Защото аз нямам такъв.Имам горния на снимката.Нямам аларма,но не ми и трябва.Искам само да си я отварям от дистанция.Някакъв акъл да ми дадете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,моите са като този с отедлното дистанционно.Сега вече е сгъваем =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,моите са като този с отедлното дистанционно.Сега вече е сгъваем =D>

Ясно!Но откъде намери сгъваемия ключ?Продава ли се някъде?Не знам дали фабията ми е имала подобен ключ.Имам два обикновени с чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Юли има.Той си прави заготовката на платката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече написах във Фолксваген форума, но да не пропусна и в нашия да напиша, че Юли е ключар супер-разбирач smile126

 

Хвала smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,ама Перник ми е малко далеч.Схванах идеята и ще потърся някой по наблизо.При мен поне не знам да има модул за центр.заключване,а аларма въобще нямам.Ще трябва да потърся модул или някоя евтина аларма,която само да ми отваря вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го твоя човек за София \:D/

Не че се вижда откъде си де.Дано скоро да го направят това задължително поле smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе, Мите, твоят старият ключ като го гледам, отваряема ли е пластмасата или не? Че ми се струва, че не е, но не мога да видя хубаво от тая снимка. Че днес и аз бях при Юли в Перник за сгъваем ключ и той се ошашка тотално като му го дадох - вика пластмасата е излята, не се отваря. А отвътре се оказа бакелит - много зор му създадох явно докато успее да се пребори с нея, ама явно не беше виждал такова нещо досега. В крайна сметка обаче всичко се получи, благодарности от мен за Юли за чудесно свършената работа. smile027 Ето и снимки преди - след:

 

Преди

След 1

След 2

След 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, съжалявам, че толкова работа ти отворих, ама ако знаех... Иначе е чудничък новия ключ, много му се радвам. Поздрави и благодаря още веднъж smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето моя настоящ ключ в какво окаяно състояние е! И предвид факта, че е само един мисля да му направя едно братче smile152 Много хвалби и препоръки за колегата Юлиян, та мисля да го пробвам и аз, само ако може грубо ценово да ме ориентира на ЛС, да съм подготвен...!

post-7829-138453311381_thumb.jpg

post-7829-138453311388_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

 

Малко не по темата.

 

Един приятел си взе фабия 2001 год. ,но не му работи дистанционното, та въпроса ми като се сменя батерията дали след това си заработва директно или има процедура за опознаване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от батерията след смяна ще си тръгне само. Ако не е трябва обучаване, което е лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.