Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пътуване до Брюксел


Velko

Recommended Posts

Здравейте колеги.От доста време не съм влизал в форума,за което се извинявам.Моля Ви за маршрут София-Брюксел.Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Това знаеш ли го: София-Брюксел ?

 

Тук можеш да си избереш, дали да има такси или не, магистрали или не и редица такива... Но тези колометри ще ти вземат здравето - 2300... :)

 

Без такси и без магистрали.

 

 

Поздрави и лек път!

 

ПП: Еее... колегата ме изпревари :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо до Белград не се минава през Пирот?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние по-старите пътуваме с това:

http://www.viamichelin.com/web/Itinerai ... eConso=5.6

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.От доста време не съм влизал в форума,за което се извинявам.Моля Ви за маршрут София-Брюксел.Благодаря Ви предварително

 

Моя опит е през Сърбия, Хърватска, Словения, Австрия, Германия, Холандия и в Белгия. С малки изключения (София-Ниш и част от Словения) пътя е само магистрала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Унгария е най-добре, по-малко граници, по-евтино, не се плащат тунели и тем подобни.

А относно Пирот - от там се минава, просто не съм обърнал внимание, че пак картата на google е прекъсната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Успех и весело прекарване! После да споделиш впечатленията и колко пари ти излезе горивото и таксите.По нататъка може и аз да ходя на там и ще ми е много притеснено като за първи път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще ти кажа. Ще пътувам до Германия. Ако няма снегове нещо по-усложнена обстановка мисля да мина през Брегово и Железни врата 1. Някой ако е минавал скоро от там да сподели как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще ти кажа. Ще пътувам до Германия. Ако няма снегове нещо по-усложнена обстановка мисля да мина през Брегово и Железни врата 1. Някой ако е минавал скоро от там да сподели как е.

аз не съм минавал скоро ,но колегите ми карат от там.Казват че пътя вече е ок(Турно Северин-Тимишоара-Арад),нов асфалт,широко платно.

Мое мнение:

- не ти трябва да минаваш от там,бавно се кара.

А Монтана-Видин беше ужас незнам дали го оправиха,там са едни свлачища....няма оправия,ама много крадът Европейски фондове smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех и весело прекарване! После да споделиш впечатленията и колко пари ти излезе горивото и таксите.По нататъка може и аз да ходя на там и ще ми е много притеснено като за първи път.

Благодаря ти колега.Относно впечатленията,тук определено е много хубаво.Просто е една от най-уредените държави в Европа.Горивото и таксите-София,Сърбия,Унгария,Австрия,Германия,Белгия-около 150€,около-2180 км.Ако те интересува нещо друго,не се притеснявай да питаш.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивото и таксите-София,Сърбия,Унгария,Австрия,Германия,Белгия-около 150€,около-2180 км.

 

150 евро за гориво И такси?! Ти на какво караш, на слънчева енергия и молитви ли?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивото и таксите-София,Сърбия,Унгария,Австрия,Германия,Белгия-около 150€,около-2180 км.

 

150 евро за гориво И такси?! Ти на какво караш, на слънчева енергия и молитви ли?!

Не.Карам дизел.Разход- около 4.5 и такси и винетки около 30 евро.Ако не можеш да си ги калкулираш мога да ти помогна.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.Карам дизел.Разход- около 4.5 и такси и винетки около 30 евро.Ако не можеш да си ги калкулираш мога да ти помогна.

Поздрави

 

Значи при среден разход 4.5/100 - това прави 100 литра до Брюксел, за 120 евро. При тия цени на дизела не знам как си успял да се вмъкнеш в 120 евро, предвид, че тука в БГ нафтата е 1.20 евро за литър, а в Унгария, Австрия и най-вече Германия със сигурност е повече. Ама както и да е, няма значение. А иначе, поправи ме, ако греша, че скоро може да ми се наложи да го мина и аз тоя маршрут - в Сърбия 1130 динара (11 евро) от Ниш до Белград, после 430 динара (4 евро) от Белград до Суботица, 5 евро за винетка в Унгария, 7.90 - за винетка в Австрия? Такива ли са цените или ми е стара информацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А иначе, поправи ме, ако греша, че скоро може да ми се наложи да го мина и аз тоя маршрут - в Сърбия 1130 динара (11 евро) от Ниш до Белград, после 430 динара (4 евро) от Белград до Нови Сад, 5 евро за винетка в Унгария, 7.90 - за винетка в Австрия? Такива ли са цените или ми е стара информацията?

 

Сърбия е така, но можеш да платиш и в Евро - на всяка колонка ти показват цената, т.е. няма как да те метнат. За Унгария не знам, че аз минавам през Хърватска и Словения smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.motorway.hu/02Ematrica/01Dijtablazat2011

 

Beograd – Niš: (I) 7,50 €, (III) 21,50 €

- Beograd – Šid: (I) 3,50 €, (III) 10,00 €

- Beograd – Novi Sad: (I) 2.50 €, (III) 7,00 €

- Novi Sad – Subotica: (I) 3,50 €, (III) 10,00 €

- Niš – Leskovac: (I) 2.00 €, (III) 6,00 €

 

http://www.visitserbia.org/i2.php?modid ... portalid=2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17-19ти пътувах София-Загреб-София.

 

Цени:

 

Сърбия:

Ниш-Белград: 730 динара

Белград-Шид (границата): 340 динара

Шид-Белград: 3.5 Евро (нямах динари)

 

Хърватска:

Границата-Загреб: 105 куна

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Белгия дизела преди 3 дена-1.33евро

онзи ден в Германия-1.32-1.36евро

вчера в Австрия -1.41евро

Унгария не зареждам,Румъния-5.04 леи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17-19ти пътувах София-Загреб-София.

 

Цени:

 

Сърбия:

Ниш-Белград: 730 динара

Белград-Шид (границата): 340 динара

Шид-Белград: 3.5 Евро (нямах динари)

 

Хърватска:

Границата-Загреб: 105 куна

 

Поздрави

Потвърждавам думите на Пепи,това са таксите,пътувах до Австрия на 2.01. и се върнах на 08.01.2011.

В Сърбия и Хърватска плащах с евро и с карта,без проблем! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще ти кажа. Ще пътувам до Германия. Ако няма снегове нещо по-усложнена обстановка мисля да мина през Брегово и Железни врата 1. Някой ако е минавал скоро от там да сподели как е.

Ужасно,чака се с часове за преминаване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.