Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

Гръцките RS-ки бяха наистина различни от всички останали.
Със сигурност официално бяха повече от 200 к.с., но не съм сигурен дали бяха чак 250 :eusa_think:

По-скоро бяха 220.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Пускам я тук , защото все пак е обява ...   Джанти , дръжки , педали , ск лост ... :wacko_1:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11390917354956723&f1=details&slink=5pp91v

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ники екстра е :) Купувай я :) не е неква проблемна :eusa_naughty: :eusa_naughty: :eusa_naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ви разбирам :) това е кола за части, ако някой е много мераклия да ходи да си я купи цяла цената е 5 бона. Дори продавача е с име "АВТОЧАСТИ РУСЕ-КУПУВАМЕ КАТАСТРОФИРАЛИ И ПОВРЕДЕНИ АВТОМОБИЛИ". Та, някой малоумник я е тествал на офроуд някъде или се е пребил (като я гледам вътре и вода може да е имало до тавана), помлял я е страхотно много, продал я е за добри пари с оглед на състоянието й, а понеже ние сме по-зле от цигани тука, купуваме всичко, стига да е на далавера... Кое му е чудното? Иначе аз, ако съм - директно ще я карам да я смачкат в НАДИН :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли на бирения октавията? Горкичката :unsure:

http://prodavalnik.com/skoda-octavia-2-0tdi-elegance-i41846199

 

Биреният я оправи и я продаде отдавна!

 

А каква е историята на колата? Един приятел си търси нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята е, че имаше пукната глава и губеше антифриз, то някъде имаше цяла тема - голяма сага беше :) После явно е оправяна. Аз я виждах миналата пролет наживо - колата си заслужаваше и джантите й стояха страхотно :)

Сега не знам. Колко още хора са минали през нея...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е по темата, но да кажа.

 

Бирата беше първоначално разочарован от колата. Имаше проблеми, пукната глава. Искаше да я продава така, но после прецени, че не е колегиално да набута друг така да кажем, а колата му харесваше като база.

Надъха се, оправи я, оправи и дребните и не до там дребните забележки.
Взе си навигация (видно от обявите му, сега я продава отделно), друг салон кожен, дребни други детайли , екстри и  прочие.

В последствие му се откри възможност за работа извън БГ  и трябваше да се раздели с колата, защото където отива тя няма да му трябва.

За това я продаде.

(Мисля, че даже на познат я даде)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=3&act=4&adv=31395223077675735&f1=details&slink=603388 - може и да е пускана вече, ама не я видях. Ако повтарям някой, извинете ме.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11387792822786104&f1=details&slink=6037n7 - ей, много лачена бре, пък и с хладилна жабка (?)

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, тая седи от 5-6 месеца, може би и повече... нещо цената й е сбъркана, май. За бензинов двигател, автоматик с неясен произход - много висока цена.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.