Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

На сърце ми е , не бих си купил пак , защото съм я имал 7 години и няма клима , но установих, че я продадох в момент в който по- хубава от моята, за тея ,пари няма. Иначе се обадих на Мишо да му кажа за капака и че света е доста тясно място . :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя капак сам си го продаде, не си спомням отнякъде се появи по-читав. Ти защо сменя стария капак на макса? По същата причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
  • 5 седмици по-късно...
Преди 6 часа, Logrus написа:

Тази скоро я гледах. Ако имах къде да я държа пък ако нямаше риск да ме изгонят от нас бих я взел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
Преди 2 часа, Izolini написа:

На някой позната ли му е тази кола:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11616679976383471&slink=knjiuh

Да, прилича на твоята !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Някой има ли впечатления от автокъща AUTOHOF в София? Намира се на Околовръстното зад Трансексперт.

 

Близък приятел е харесал една Октавия там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, по спомен един приятел беше ходил до там също за Октавия и ако не се лъжа обявените цени в обявите бяха без ДДС, да си го провери това. Поздрави :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.