Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая поръчах Fabia VRS комби


doctorm5

Recommended Posts

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • doctorm5

    41

  • bega4kata

    19

  • evin

    16

  • BlackPearl

    15

Най-много писали в темата

София - Бургас - Царево - София при 130 - 160 км/ч 7,4 л. по бордови;

София - Слънчев бряг - София при 120 -130 км/ч 6,5 л. по бордови smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой сеща ли се за аналог на този двигател в момента на пазара като отношение производителност - икономичност smile035 smile126

А следващия път драсни предварително като идваш до Бургас, ние също реагираме бързо smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този разход изглежда много добре, но нещо не ми се вижда реален.

 

Би било реално да се мери в двете посоки на един и същ участък и да се усреднят стойностите. И участъка да е поне 10-15км за да е по-точно засичането.

 

Може и да бъркам....

 

Иначе дано наистина е такъв средния реален разход :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag , подкрепям simichoil за неговото твърдение.

 

Според мен... когато се визира такъв разход е редно да пуснеш и снимка на средната скорост!

 

Иначе- поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво му е рекордното?

Според мен няма нищо невероятно да се слезе до толкова, колкото отчита на комп-а!

Все пак говорим за 1.4, нали? Напълно постижимо в нормални условия с лекичко боравене с педала на газта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двете посоки София-Банско-София средния по бордови беше 5,5. А това беше до половината път от Банско до Дупница smile035 Ако колата се настъпва със сигурност ще надхвърли 10 л., този двигател е с две лица smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли впечатления и отзиви за немските джанти AUTEC, цена, качество, здравина, че съм харесал един модел за зимата smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двете посоки София-Банско-София средния по бордови беше 5,5. А това беше до половината път от Банско до Дупница smile035 Ако колата се настъпва със сигурност ще надхвърли 10 л., този двигател е с две лица smile126

 

Колега от Банско към Дупница е предимно спускане и равен път и не може да е пример smile009 Вече 5.5-6 л/100 е приемлив! Иначе за рекорда и аз от Пампорово до Асеновград направих 2.9 на Фабия 1.9 SDI smile049 ама на обратно немога! Както ти сам казваш ако колата се настъпва ще надхвърли 10 л.!!!! та всичко е до крачето s_flag

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата: Колега doctorm5, ще имаме ли удоволсвтието на видим тази красавица на събора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода, че пада видяхме, ама колко върви не казваш, нали е спортна все пак ;) Иначе на същия този учатък, които споменаваш онзи ден чукнах 15л среден, ама нямаше каране по инерция :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вървене си повървява доста!!! Няма да споменавам километража, само оботомера на 7-ма направих 5,600 - 5,700 smile035 е вярно че беше леко надолно, ама пак ме впечатли. Иначе за събора ще направя всичко възможно да съм там \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Малко извън темата: Колега doctorm5, ще имаме ли удоволсвтието на видим тази красавица на събора?

 

 

За Събор 2012 да питам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата: Колега doctorm5, ще имаме ли удоволсвтието на видим тази красавица на събора?

 

 

За Събор 2012 да питам ли?

 

а така ися острооо smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.