Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая поръчах Fabia VRS комби


doctorm5

Recommended Posts

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • doctorm5

    41

  • bega4kata

    19

  • evin

    16

  • BlackPearl

    15

Най-много писали в темата

Евалааааа, много е яка, да я караш докато не излезне новата с която да я смениш! Браво наистина чудесен избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли забелязвам,че липсват капачките на джантите :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата. Изборът е страхотен.

 

Който ми покажа чисто нова кола, която да е едновременно по-бърза, по-практична и по-икономична от тази, на по-добра цена, ще го черпя кило суши.

 

Колега, карай я със здраве, и се грижи за нея, за да могат турбото и компресора да са ти благодарни. smile117

 

 

 

;)

 

 

П.С.Капачките са при хората от офиса. Пазят му ги в сейф. :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прибрани са заедно с разделителите на багажника, радиото още не работи и разни други тънкости, които се слагат и пускат след техния чек на автомобила. Звука на двигателя е доста гърлен, явно ауспуха е по изчистен, това ми направи впечатление. Най-рано в петък ще е при мен, още не са я регистрирали. В шоурума на ЕТ има черна с черни джанти хеч, много ми хареса smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех,отдъхнах си за капачките smile092

Хайде със здраве наистина да я ползваш.Поискай си кода за аудиото да ти го драснат някъде smile021

и дай подробни снимки на диодните ламби :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито smile027

Със здраве и безброй, вълнуващи километри!

 

 

Ако я вземеш до Петък, разходи я в Неделя на клубната среща пред НИМ :smt004

 

 

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре ела да Бургас,че трябва да се разработва! smile001

Аз ще ти направя резервация за навръщане със влака smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в 16 ч. взехме автомобила от ЕТ. smile035 Чувството е несравнимо, колата е много бърза и лека. Скоростната кутия сменя много бързо и се настройва спрямо пътната обстановка или желанията на водача. Нямам никакви забележки по автомобила, комфортът е на много добро ниво. Вози стегнато, но не прекалено. Волана и седалките са е много ергономични. Няма букса за USB но има аукс букса. Само не можах да разбера защо преградите и гумените разделители в багажника не са в автомобила, а трябвало да ги поръчвам като аксесоари smile048 . Ако някой е взимал комби от ЕТ да сподели дали е така или мен нещо ме баламосват :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е! Със здраве да си я караш!!! smile027 Докарай я днес на НИМ ако можеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, уникална е! И подкрепям Младенчо, разходи се утре ако имаш желание! Бих, дошъл в този сняг за да видя на живо зеленото чудо! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нужда само от едно оригинално ксенонче, ако си няма

 

Чудно комби с цвят муха-л@йнарк@ \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee, коелега, днес не се появи! Айде, на следващата среща, ще те видиме ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади ве!Няма ли да му кажеш да си сложи Eibach! smile001 smile091

Аз ако бях, наистина това щеше да е първото нещо което щях да направя!В комбинация с едни фланци 7мм.

и щеше така да изглежда:

post-2454-138453285385_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.