Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая поръчах Fabia VRS комби


doctorm5

Recommended Posts

някой да знае откъде може да се поръчат LED халогените на RS-a ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • doctorm5

    41

  • bega4kata

    19

  • evin

    16

  • BlackPearl

    15

Най-много писали в темата

е,115 евро не са кой знае колко много :D

 

Благородно му завиждам на колегата.

 

Мисля да си ги поръчам за моята,че съм върл фен на диодното осветление :mrgreen:

 

п.п.

дали ще влезнат споконо на фабия 2-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

022287720.jpg?r=0

Във момента са 3 Рс-ките във българско.Зелената си се разкарва из софийските улици,1 червена и моята най-любима-черна.

Много добри впечатления,НО нещо което е силно коментирано-липсата на ксенон.Неможе да се поръча по незнайно какви причини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенона си го монтираш след това, а преди това трябва да и поръчал (лупи)- прожекторни фарове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петата седмица отмина, сега чакам обаждане от страна на доствчика, че трябва да се разработи колата преди Събора. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм собственик,но съм карал колата,както и съм се возил във нея.Върви прилично-нищо общо със 1.8TSI.

А за колегата със комбито-във понеделник,ще питам за него.

И да наистина ще е единственото комби във БГ-дори аз не съм го виждал още :oops:

Тази кола ми навява много добри спомени за 1 друго комби-Октавия 1-ца РС :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той от кеф няма да влезе във форума поне 1 седмица!

Честито и милион безаварийни! smile027

А, и не забравяй да ни повозиш на събора. Пу първи smile021 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колата е в Надежда, но ще я взема най-рано в четвъртък. Благодаря на колегата за бързата намеса, дилъра не знаеше, че е дошла и ме пита аз от къде знам smile035 Още не съм ходил да я видя, че нещо много задчки изкочиха. Поздрави на всички фенове :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колата е в Надежда, но ще я взема най-рано в четвъртък. Благодаря на колегата за бързата намеса, дилъра не знаеше, че е дошла и ме пита аз от къде знам smile035 Още не съм ходил да я видя, че нещо много задчки изкочиха. Поздрави на всички фенове :smt017

 

Ееее, колега, има ли сърцетуп! ХахаХА Радвам се за тебе айде взимай я в петък и в неделя на среща да я покажеш! Ако пък не поне снимки да качиш, любопитни сме всички! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колата е в Надежда, но ще я взема най-рано в четвъртък. Благодаря на колегата за бързата намеса, дилъра не знаеше, че е дошла и ме пита аз от къде знам smile035 Още не съм ходил да я видя, че нещо много задчки изкочиха. Поздрави на всички фенове :smt017
Майтапчия!

"Още не съм ходил да я видя" - значи още един месец да не ти я дадът а?

Аз ако съм ще отида сутринта да чукам на вратата да отварят! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, не може така колега!

 

Много оскъден снимков материал! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, не може така колега!

 

Много оскъден снимков материал! smile021

 

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда. Поздравления и много, ама МНОГО безаварийни километри :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих, ходих да я видя красвицата smile035 Чухме и гласчето[attachment=0]P1040260.JPG[/attachment]

Ще свърша smile091 . Бижу и зеления цвят smile126 Точно такава искам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такава искам

Ще ти помогна с първоначалната вноска. Давам ти 3000лв и ми продаваш фабията, после си пускаш лизинга за vRS и така smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.