Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Превземането на Велико Търново


Recommended Posts

Фотографа през седмицата е много зает(сутрин от 8:00 е на тренировки,после училище и като се прибере вечерта към 20ч. почва да учи за другия ден),събота и неделя е по свободен,ама тогава гаджетата не могат да го разделят! smile012

А ракията ако още не е разбра си беше на bobi-rz,беше я донесъл да почерпи за рождения си ден ,който беше по-рано през седмицата.

Динке ,и аз да ти благодаря за организацията и на всички допринесли за доброто настроение и якия купон! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    9

  • Green_Witch

    7

  • BlackPearl

    5

  • PRO

    4

Най-много писали в темата

 

 

Бат Ники, аз ти казах и на закуска: За всеки случай снощи след като седнах на масата преброих мъжете от нашата компания и от тяхната, ние бяхме повече и по-силни. Въпреки че изгубихме Станьо рано, за търкал не се тревожех!

 

Цъкахме яко карти със Станьо..... пребиха ни....

После седна Динка и възтанови статутквото.....

Любомиров на пет-шестнадесет ракии....не му попречиха да буха през ръка 20-40 и да ме бие с 11-9 на Сантасе..... под звучната ария идваща от 1ва СТАЯ!!!

 

Поздрави!!!

 

P.S: Обърнете внимане с каква ТЕНИСКА съм

 

а Исяя де сте ма изгубили бре че и рано през цялото време бях в пълна бойна готовност дори и да не ми личи :-)))

 

колкото до картите верно напукахани каските :-)))но аз си казах не бях в кондикция (бях ги позабравил доста) но шоу да става.

 

на второто клипче от PVV smile091 Исяяя следващия път ша съ напукаме подобаващо ::PP

Btw кога ша доидеш до пловдив на гости боулинг ще ше да играеш...

 

колкото до кечистките пируети пред сюпърба на Пламен настина добре че беше спрял точно там иначе.. някои щеше да е бинтован друг гипсиран :-)))) дори сега ходя с накитник на лявата китка която доста ме боли (чудно ли от какво) а то като залитнах се опрях на ръба на сюперба с цялата тежест + Исята в ръце smile049

 

ИСЯЯ номер 1 си бацевото :-)))). smile027

 

 

ето поствам и тука снимките

СНИМКИИ!!!!

 

 

Видео 1 - началото

Видео 2

Видео 3

Видео 4

Видео 5

Видео 7

Видео 8

Видео 9

Видео 10

Видео 11

Видео 12

Видео 13

Видео 14 хах Ися тука много съм ти досаждал ве.. :-)) ама интересно повечето моменти от този клип специално немога си ги спомна :-Pp

Видео 15

Видео 16

 

Приятно гледане :-)))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ,като ви чета писанията, май утре ще отида в гаража да проверя дупето на Субчо на светло. :mrgreen:

Взех да се притеснявам кво сте правили,макар че и аз бях там. :mrgreen:

 

И да не е спам ето още малко видео- отначало един Карибски пират, а след това едни поклонници на Веселин Маринов. ( много го обичат някои ) smile048

http://vbox7.com/play:ca7434f1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Тая ракия няма да я забравя никога! Една глътка отпих, ама спомена ще остане за дълго! smile027

Давай предложение за следваща среща и спомена ще продължи в бъдещето smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай предложение за следваща среща и спомена ще продължи в бъдещето smile159

В Търново Бургазлии се скътаха доста та за това трябва да се компенсират като домакини. А ракията е наистина много приятна, само дето мен хич ме няма по пиенето... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай предложение за следваща среща и спомена ще продължи в бъдещето smile159

В Търново Бургазлии се скътаха доста та за това трябва да се компенсират като домакини. А ракията е наистина много приятна, само дето мен хич ме няма по пиенето... smile049

Няма те по пиенето,защото от скоро правим" алкохолни" шкода срещи!

Още 2-3 такива софрички и не можем да те стигнем smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@micyri, значи младежа е успял да избяга на мацките и да качи снимките. =D> Има страхотни попадения и афинитет към старите Шкоди. Догодина, освен с огледално-рефлексно трябва да го зарадваш и с някоя баба Шкода да има с какво да си играе. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе браво! Няма как да не отбележим и акцентите. В първото клипче: малките рокери smile126 (от бетонната колона не бях видял как куфеят), втория клип Исята отново показва кой е The Master of the Party smile091 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп, оп, браво на децата добре са се представили! Мед ми капе от сърцето, като гледам как Любомиров и Искрен кълчат кълки!!! smile168 smile159 smile168 smile159 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със ОГРООООМНО закъснение (приемам критика всякаква), но бях възпрепядстван за съжаление и се извинявам за което, ето и линк към албума със фотографски компромати и доказателства за перфектното изкарване. За което благодаря на всички присъствали!!!

smile159

 

http://karaul.snimka.bg/reports/prevzemaneto-na-carevgrad-t-rnov.553315.21613170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със ОГРООООМНО закъснение (приемам критика всякаква), но бях възпрепядстван за съжаление и се извинявам за което, ето и линк към албума със фотографски компромати и доказателства за перфектното изкарване. За което благодаря на всички присъствали!!!

smile159

 

http://karaul.snimka.bg/reports/prevzemaneto-na-carevgrad-t-rnov.553315.21613170

 

След тези снимки няма смисъл от критика. Малките метъли са супер! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със ОГРООООМНО закъснение (приемам критика всякаква), но бях възпрепядстван за съжаление и се извинявам за което, ето и линк към албума със фотографски компромати и доказателства за перфектното изкарване. За което благодаря на всички присъствали!!!

smile159

 

http://karaul.snimka.bg/reports/prevzemaneto-na-carevgrad-t-rnov.553315.21613170

 

След тези снимки няма смисъл от критика. Малките метъли са супер! smile035

 

И големите "МЕТЪЛИ" са супер smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

021540794.jpg

Е само метълите ли?

Ами фолклорния ансамбъл?

021514241.jpg

Ами поп-Фолк "дивите"?

021552804.jpg

smile091 smile027

Това се казва купон!

Изкристализира ли вече идеята за следваща среща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.