Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Превземането на Велико Търново


Recommended Posts

След тези снимки няма смисъл от критика. Малките метъли са супер!

Аааа и туристите си ги биваше:

021613552.jpg

и после тук:

021613571.jpg smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    9

  • Green_Witch

    7

  • BlackPearl

    5

  • PRO

    4

Най-много писали в темата

Бе тва мойту жена съвсем Green Witch :-k

 

Не, че искам да кажа нещо, ама ние... краставите магарета... Абе надушваме се. smile091

Тук е момента да кажа, че както няма лоши хора в мъжката половина на този форум - така няма и лоши момичета. Всъщност - има лоши момичета, но в добрия смисъл на израза. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
smile048

 

Бат Ники..... не с лошо.

 

Напротив, аз на човека му стиснах ръката навън. Казан на барабаниста, че е уникален, на него му стиснах ръката още в кръчмата!

Казах на Пешо (вокал), че песните му много ме кефят понеже са български и са с патриотична тематика... Да не се сърди ако има нещо, (все пак от нас не всички 35-40 колеги, а и гостите с юбилей също сякаш не им беше много на място) много ме кефят...но все пак 3 часа джангър с рок и прочие малко в повече идват ...

 

Той ме разбра какво искам да кажа, снисна ми ръката, каза ми , че е много скъпо издаването на Албум и обича като отиват да пеят някъде да си пеят своите песни, но повечето им аудитория все ги карат да свирят нещо друго. Той каза: най-си обичам българското- ударихме си по едно братско рамо понеже аз съм патриот и това беше.

После дойде "Черноризец" начерпан и му вика: Брат, ей много яко беше..... ще ви закарам в онази дискотека с камъните :)

Пешо: Абе там е само чалга бе:

Черноризец: След 2 секунден размисъл- Нищо,нишо, аз там ще те закарам да свириш

smile091

 

Аз харесвам всякаква музика, без хард метъл, но да има разнообразие... Нямах абсолютно никакви претенции за примерно:

5 песни Ди-Джей/5 песни Черноризец

 

Бат Ники, аз ти казах и на закуска: За всеки случай снощи след като седнах на масата преброих мъжете от нашата компания и от тяхната, ние бяхме повече и по-силни. Въпреки че изгубихме Станьо рано, за търкал не се тревожех!

 

 

Искам да благодаря на Динка, че ни организира smile152 , на всички присъствали колеги, на Станьо(разбира се), изкарах си страхотно.

Като видях рожденика как се раздава на 50години..... и на мен ми дойде така вътрешно настроение.....

 

Цъкахме яко карти със Станьо..... пребиха ни....

После седна Динка и възтанови статутквото.....

Любомиров на пет-шестнадесет ракии....не му попречиха да буха през ръка 20-40 и да ме бие с 11-9 на Сантасе..... под звучната ария идваща от 1ва СТАЯ!!!

 

БОБИ??? Ръка ли и чупи, крак ли и чупи...... Вечен фен съм ти (виж по-долу). А ти даже и не си разбрал за какво ставало дума, смятай ако си се надъхал да правиш с..с ,а не да си почиваш.

 

Но вече ме изгуби като фен след днешното (ранно утро) изпълнение на МИКРОФОНА, г-н Майкрофоун :) , Черноризец ме беше запушил иначе биех камшика в 03:45......

 

Днес забравих да върна ключа от стаята, утре ще им го пратя по куриер. Не срешнах проблеми от тяхна страна и без това им оставих (БОБИ) един Берон отгоре за стаята.

 

Поздрави!!!

 

P.S: Обърнете внимане с каква ТЕНИСКА съм

 

 

 

 

 

 

ми защо не се опитахте бе броячи. ние кат се бием не се броим, ама вие само се броите маи. ако това е лицето на шкода то мога само да ви сажалявам. там бяхте събрани болшинство чалгари и ????. аи останете си със здраве и носете поздрави на софка и азис

 

PRR:При следващия такъв "любезен" пост ще получиш отпуска! Възпитанието изисква малко по-нормален тон ... особено за първи пост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе жалко, че си прочел отгоре отгоре. Беше в кръга на майтапа. А и имаше колеги, които се кефиха на песните ви.

Що си отнася до чалгата, в мойта и в повечето от колите на присъстващите няма да откриеш такава музика. Поздрави и на тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що си отнася до чалгата, в мойта и в повечето от колите на присъстващите няма да откриеш такава музика. Поздрави и на тебе.

 

+1 :smt017

 

 

Пък и, честно казано, си мисля, че въпросния "пич" е просто трол и няма нищо общо с Черноризец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе жалко, че си прочел отгоре отгоре. Беше в кръга на майтапа. А и имаше колеги, които се кефиха на песните ви.

Що си отнася до чалгата, в мойта и в повечето от колите на присъстващите няма да откриеш такава музика. Поздрави и на тебе.

 

 

 

ми разгледаи клиповете и коментарите пич. не ми звучаха кат майтап,а и не мисля че съм чел отгоре-отгоре. евала на хората които се изкефиха. за тях лоша дума не мога да кажа. пък и да те попитам: кои е виновен че управителката събра 3 купона на куп, без да предупреди??? за нашия купон резервацията беше поне от 2 месеца. и никои не ни предупреди нито за хората дето празнуваха 50-годишнината, а още по малко за вас. специално за вас ни казаха към 14:00 същия ден.

 

za gogata - "Черноризец" ---> "т.н_Черноризец" така ме нарекохте вие. дали имам нещо общо с групата това могат да кажат те. относно определението "трол" - що не доидеш да ми го кажеш в очите. бая ще има да броиш

 

и един въпрос към админа дето обича да наказва - каде точно е обидата в предишния ми пост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме ако бъркам, ама срещата във ВТ беше ноември. Сега сме почти средата на май. Половин година по-късно да се включва някой (уж) от групата... Айде намерете си по-приятни занимания всички обидени от нещо. Примерно, елате да свирите на събора :lol: , със сигурност ще има хора, дето ще ви се изкефим smile035.

 

Ако се продължава така, май ще е време за smile149. Поздрави на всички!

 

 

П.П. Много си войнствен, бе дееба! (без извинение) Кво да ти казвам в очите!? Че си трол? Еми сам си отговори дали не изглеждаш точно като форумен дразнител(трол) с това включване половин година по-късно... smile175 Като се имали желание да се ступате с колегите, с броене или не smile091 , да го бяхте направили тогава, на място. А не да дращиш по форумите за неща минали преди 6 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме ако бъркам, ама срещата във ВТ беше ноември. Сега сме почти средата на май. Половин година по-късно да се включва някой (уж) от групата... Айде намерете си по-приятни занимания всички обидени от нещо. Примерно, елате да свирите на събора :lol: , със сигурност ще има хора, дето ще ви се изкефим smile035.

 

Ако се продължава така, май ще е време за smile149. Поздрави на всички!

 

 

П.П. Много си войнствен, бе дееба! (без извинение) Кво да ти казвам в очите!? Че си трол? Еми сам си отговори дали не изглеждаш точно като форумен дразнител(трол) с това включване половин година по-късно... smile175 Като се имали желание да се ступате с колегите, с броене или не smile091 , да го бяхте направили тогава, на място. А не да дращиш по форумите за неща минали преди 6 месеца.

 

явно не разбираш значението на кавичките за това ще сам още по ясен:

 

1 да не си мислиш че следя всички форуми? ако имаше малко мозък щеше да се сетиш че просто сега някои случаино ми е пратил линк и като засегнат в коментарите е нормално да реагирам

2 с риск добрия админ да ме накаже пак - много ме съмнява Черноризец да свирят на хора за които ЦИТИРАМ : " 2 ЛЕВА СА ГОЛЯМ НЕПРЕДВИДЕН РАЗХОД"

3 явно клуб "Шкода" са явантаджии след като си правят купони с музика за чужда сметка

4 за тупането - не сам и имал намерение / ние бяхме там за да се веселим а не да се бием/ но нали не си мислиш че при дадена ситуация щях да броя колко сте и колко сме. и някои отворковци да се благодарят че не сам им чул псувните тогава или пък не съм им видял жестовете. нямаше да има време да се броите.

 

и леко с дееба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ако това е лицето на шкода то мога само да ви сажалявам. там бяхте събрани болшинство чалгари и ????.

 

@т.н_Черноризец,

Мисля, че горното е достатъчно.

 

@Gogata,

Моля за малко повечко търпимост и без нападки. Нямаме нужда от дрязги във форума.

 

@Всички,

Ако имате да споделите добри впечатления и изживявания - направете го. Ако ще се заяждате намерете си друг форум за целта, а аз ще минавам с гумичката и бананите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами никой не ни беше казал и на нас за другите. Не успяхме да се разберем с управителката за вечерята и остана поръчване на място. И всички негативи се струпаха на главата на нашата организаторка Динка.

Бях с групата колеги, когато ти, т.н_Черноризец, дойде и ни каза за двата лева за групата. Всъщност в началото ми се струва, че поиска 5 лв., ама да не издребняваме. Общото решение беше, че няма да участваме. Не сме поръчвали група и не е коректно да плащаме за вашата музика. Още повече и така изнудени да платим. После се почна на шега, че ще скочите на бой и т.н. Ако си обърнал внимание, от Шкода бяха доста хора със семействата си и децата, при това малки деца. Дали тези хора са тръгнали на бой? След това на закуската като си говорихме, че сме се разбрали с добро, BlackPearl каза това, че ви е преброил и т.н.

Ако забелязваш, няма нищо лошо изписано по ваш адрес. Всичко написано е по повод емоциите и впечатленията от срещата.

 

Напротив, аз на човека му стиснах ръката навън. Казан на барабаниста, че е уникален, на него му стиснах ръката още в кръчмата! Казах на Пешо (вокал), че песните му много ме кефят понеже са български и са с патриотична тематика... Да не се сърди ако има нещо, (все пак от нас не всички 35-40 колеги, а и гостите с юбилей също сякаш не им беше много на място) много ме кефят...но все пак 3 часа джангър с рок и прочие малко в повече идват ...

 

Той ме разбра какво искам да кажа, снисна ми ръката, каза ми , че е много скъпо издаването на Албум и обича като отиват да пеят някъде да си пеят своите песни, но повечето им аудитория все ги карат да свирят нещо друго. Той каза: най-си обичам българското- ударихме си по едно братско рамо понеже аз съм патриот и това беше.

 

Цитира горния текст и от него успя да видиш само частта за броенето? Както виждаш и човека, заради който си се включил се е изказал добре за вас. Айде спри се вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе баце, ти заради мен ли си се включил бе.

Голяма чест ми оказваш, благодаря!

Ти си намерил с кой да си лафиш.

Да карам по същество за себе си, понеже за другите не отговарям лично.

Първо, като се запознахме каза, че си от Травиан. На мен тази игра ми е ясна като отче наш и (ако не от ТЕБ, то поне от 70% от съотборниците ти имам (имах, вече не играя) доста повече опит. (топ защитник при спечелването на 2 сезона).

Демек искам да кажа, че намерихме общ език.

Второ- Вие след като не сте знаели , че ще идваме...ние да не сме екстрасенси да знаем, че ще има патаклама вечерта. Явно наша Динка е Нострадамус(ка) :) и ни уреди музика на аванта??? НЕ ставай смешен, музика на аванта сме били взели.Нали се изнесоха групата в 02:30ч.....ние си останахме в заведението с тяхната музика- и тя ли е на аванта? А за плащането..... никой не е длъжен да дава (не става въпрос за 1 и 2 лева) при положение , че вие не сте си направили сметката.С нищо не сме ти длъжни, няма защо да се сърдиш и да ни обиждаш за това. Не сме деца.

Ние, както и вие сме дошли да се забавляваме. Аз не деля хората на чалгари и метъли, нямам нищо против хората които слушат различен тип музика. Вие като домакини ли се почуствахте, че останахте засегнати?

След като сте се събрали с други хора (не по ваше,но не и по наше желание) ще трябва да се съобразявате един с друг и да се постигне консенсус.

Доста от колегите се кефиха (даже и аз) на песните на Пешо от Черноризец, но извинявай- 2 часа да дрънчи това нон-стоп идва в повече за хора като мен.....

Аз и тогава казах, нямаме (Шкода компанията) претенции- 5 песни Черноризец, 5 песни диджея (без значение какви).И като имаш предвид, че от тези примерно 5 песни- 3 отиваха за групата на рожденника(даже нямахме претенции и всичките 5 песни да бъдат избрани от компанията на рожденника (все пак 50год..), какво искаш повече, ако на това не му се казва толерантност и съобразяване с околните? От 12 до 02часа ми дрънчеше Пешо....извинявай, нищо лично, но малко идва в повече. Всеки си се забавлява по собствен начин: Вие се кефите на метъл, аз на друг тип музика.

(И 50годишен юбилей се празнува 1 път в живота, да знаеш.... Сървъри можете да спечелите повече от веднъж...)

Вечерта нищо не каза, въпреки че беше на градус, държеше се нормално??? Ако си имал претенции, сподели ги. Аз как ги споделих с групата!!!

На сутринта ни беше запушил с БМВто си, някой да е дошъл да ти блъска по вратата, не. Изчакахме те най-колегиално с Емо да станеш , да си изпиеш кафето, да дадеш на авера си да премести колата? Не виждам какви претенции може да имаш?

Повечето останахме с впечатление, че сте готини и точни хора?

Ти на какво се засегна, на написаното за бройката ли? Че какво толкова има???

Сутринта на закуска Николай (coverdale) сподели, че ни е преброил и аз му казах, че това е било първото нещо което съм направил като съм слязъл в кръчмата. И какво от това!!! Това какво те засяга? Ние не сме отишли да правим зулуми, но все пак винаги трябва да се има едно наум. Доста алкохол, доста мъже....различни стилове музика, различно забавление, даже да кажем за повечето и различни интереси: Травиан(играта)/ Шкода автомобили.

 

С какво сме (съм) те засегнали? Никъде в постовете (мой / на колеги) не се вижда обида явна към ваша страна, нито като хора, нито като стил музика! Недоволство от музиката може да има, но това е различно.

 

Виждам, че не търсиш тука явна конфронтация, понеже след като ти се направи забележка от Админ, не тръгна срещу него, не ругаеш наред....да кажем, че си се засегнал от нещо.

Изтъкни го с доводи, ние ще изтъкнем нашите!

Аз поне не виждам да има такива: не сме ви обиждали, не сме се занимавали с вас- бяхме дошли да се забавляваме.

А, аз се занимавах с вас, извини ме- правих с вашата компания заедно влакче (не на метъл) и танци на дансинга НА МЕТЪЛ!

 

П.С: Само за информация: пОмияр се пише (с О) и означава: непородисто куче, мастия. Напоследък съм се разпуснал и нямам време за чалга, предпочел съм "Слънчеви Момчета" - Нийл Саймън със Стефан Мавродиев, Борис Луканов и др. Моното на Николай Урумов "Лалугер" също не е за изпускане. На тях да им нося ли поздрави???

 

Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.