Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Елбатрон - ремонт на автоклиматици


didka

Recommended Posts

  • 2 месеци по-късно...
  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackSpot

    4

  • iavkata

    4

  • Боре

    4

  • elmo

    3

Най-много писали в темата

Да споделя и моето мнение за сервиза. След отказ на два големи квартални сервиза, поради липса на знания или мързел, да се заемат с моя проблем отидох в Елбатрон. Преди да отида при тях имах проблем с датчика на разпределителен вал,  който беше сменен, но колата продължаваше да има проблем с паленето и да дава грешка на компютъра. Оказа се лош тайминг на ангренажа и лошо монтиран датчик, който освен това не е за този модел автомобил. Хората се справиха с проблема ми за един ден, като отстраниха и други два. Много добро отношение към клиента и обръщат внимание на всичко. Много съм доволен и горещо ги препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Бързи, смели, сръчни ми смениха двете външни карета, двата външни кормилни накрайника, хидравличното масло и спирачната течност. Доволен както винаги. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте,

Искам и аз да изкажа своето положително мнение за Елбатрон и в моя случай към Стефан. 

Моят проблем беше следния, климатика на Октавията от години работи като мигач, ту работеше ту не. Беше ми писнало да ходя по мъките по разни сервизи и специалисти и бях спрял да му обръщам внимание, но сега с малкия вече нямаше как. Преди месец след поредните няколко диагностики с резултат - компресора е мъртъв, не издържах и след работа цъфнах директно в сервиза.  Стефан ме посрешна изплаках му мъката си и той каза Ок, но работим със записване. Аз казах Ок, но явно измъчения ми вид го накара да прибегне до извънредно предложение. Каза ми да оставя колата за да е студена и на другата сутрин преди да започне с планираните ще ми сменят клапана на компресора и ако имам късмет ще е само той. Така и стана. На другия ден (събота) сутринта ми звъни и казва готов си. За малко да се разплача. Вече месец се кефя на макс на климатика. А цената по-добра от очакваното.

Голямо браво и как мислите,  дали всичките ми познати, които знаеха за моята дългогодишна мъка вече знаят как и кой ми е разрешил проблема???

Така се прави бизнес, предлагаш качествена услуга на нормална цена и спиш спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте,

за пореден път съм доволен от сервиза бързо и качествено обслужване смяна на масло, филтри и спирачна течност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Страхотни момчета! Техен клиент съм от 2009-2010 г. Отидох при тях за ремонт на климатика но Пасат b4. Оказа се, че е компресора, който беше разглобен на съставните си части и след това сглобен в работещ вид. След като разбарах, че правят и други ремонти съм техен верен клиен - смяна на масло, ремъци, филтри, ходова част, съединетел и какво ли още не. Благодарение на тях Пасата оцеля до миналата година, когато го удариха паркиран в Бургас. Трябваше да търся нова кола, която разбирасе трябваше да бъде от ВАГ-групата заради тези сладури. След консултация със Стефчо, се спрях на Октавия 2 1,6 бензин. След закупуването на колата мина през сервиза, където беше обслужена от всякъде и вече близо година тази колица нито е хлопнала, нито е тропнала. Изключителни пичове са Милен и Стефан! Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Трябва да кажа че и аз ги ползвам от време на време от 2008г насам, особено когато нещо се скапе и има "тежък" проблем... 

Тествах ги наскоро, и съм отново много доволен! Айде пу пу, че не останаха сервизи и читави хора .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.