Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Само Бирата го нямаше, ама дочух, че спинкал, в 2 следобяд... smile091

 

Съня бил полезен за кожата! А аз си мислех, че само някои други неща са полезни! Та реших, вместо да се мажа с "Кремове" Да си поспя! ;)

 

Съжалявам, че съм Ви изпуснал! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Ние пък семейно посетихме сервиза на Маждо днес към полунощ, според активното време на някои колеги :mrgreen: - преди 10 часа сутринта. Както винаги - бързо, усмихнато, компетентно и качествено обслужване, момчетата са големи сладури, ама Маджо направо ги слага в малкия си джоб, той си знае защо.

 

Маджо, smile126 smile126 smile126 за днес, златен си. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сами искахме да сме така, навън, не ни е държал нарочно, след одисеята с някои държавни институции имахме нужда са ни се проветрят главите, а и изчаквахме едно Дайхатцу да си нахлузи зимните галошки. :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се отбих днес през сервиза да нахлузя зимните галошки. Както винаги - доволен съм! :smt017 А и се засякохме с Митко (dimibo), та не беше скучно чакането. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление нямам време да съм в сервиза сега, но всичко е под контрол. Разбрах че днес са минали 4-5 клубни Шкоди :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път качествена работа. Още с първото идване и няма вибрации. Явно и самите гуми добре ги съхранявате и не се деформират от стоене и натиск. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера посетих сервиза с Фабиата. Набързо смениха гумите и ми изправиха 2 от грозните джанти :mrgreen: Доволен съм, спечелиха ме като клиент. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сутринта и аз минах през момчетата! :) Много благодаря! Всичко е перфектно точно! Дори прегледахме накладки, амортисьори и т.н. Аз - доволен!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз следобеда се отбих, уж преди 5 отидох, мислейки, че няма много балъци като мен да чакат последния момент за зимните гуми - йок брате! Та уж работното време е до 18, ама аз си тръгнах в 18:50 някъде и след мен имаше 4-5 коли, които чакаха. Ей това се казва отдаденост на работата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,........................

 

......и другият път не чакай последният момент и малко след него :mrgreen:

 

Слушам, шефе. В суматохата нямаше време да побъбрим за съжаление. Но иначе мерси за бързо свършената работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред Маджо си беше митинг. 2 коли вътре и още 3-4 чакащи на улицата. А колко спецове с летни гуми имаше по улиците ... Не ми се говори smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора не очакваха да завали сняг на 3-ти декември :lol: леко се изненадаха! две седмици няма кой да ни заплюе, а днес имаше хора които спираха и сърдито отговаряха, че не можели да чакат 4-5 коли преди тях.......................голям смях падна smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, че сутринта ми се въртяха едни еретични мисли да тръгна с двуколесното... Та щях да съм ти клиент по неволя smile012 Добре, че разума надделя smile021 Надали ти се намират мотоциклетни зимни гуми на склад smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колега можеш ли да дадеш някакви ценички за гуми BFGoodrich и KLEBER 205/60/16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да дадеш някакви ценички за гуми BFGoodrich и KLEBER 205/60/16

 

Прати ми тел. на лични и след празниците ще ти звънна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес извадихме трънче от задна дясна лапа - към 10см беше :smt0344 Посрещане и обслужване на ниво ... както винаги smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вчера извадихме две трънчета от задната лапа на двуколесното. Пак перфектна работа. Сигурно в друг сервиз нямаше да видят второто ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, дай акъл за летни гуми - 205/55/16! Кои са най-добрите в ценовия диапазон до 220-230 лв.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес за пореден път посетих сервиза.Момчетата сложиха летните за има-няма 10 минути.Имах удоволствието да се запозная с Ицо.Голям пич!Благодаря ви момчета! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тая седмица и аз минах на два пъти от там :-)

Вторника размених обувките на снежния човек, и поръчах гуми за гоуфа на жената.

Днес минах да ги сложа и останах още по-приятно изненадан като ги видях колко са топли и колко бързо се озоваха на колата smile152 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях при момчетата на Маджо, всичко мина гладко и бързо и вече и аз съм с летни гуми. smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.