Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Днес работим до към 17ч. а след това чак във Вторник!

 

smile027

 

Eeee, какво е това бе!!!? Банките работят повече ;) smile168 Весели празници на теб и на колегите ти! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......и дойде вторник след дългите Великденски празници. Сервизът на Младен отново работи и моята Октавия вече е с летните си гуми.

За труда на момчетата и гостоприемството на Младен - всички знаем!

=D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Перфектно работят момчетата. Останах пре-доволен от сервиза :smt017 =D>

Скоро пак ще ги посетя с друга Шкодинка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно работят момчетата. Останах пре-доволен от сервиза :smt017 =D>

Скоро пак ще ги посетя с друга Шкодинка!

 

 

Не бях там, но имах оснавателни причини :mrgreen:

Радвам се че всичко е ОК

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още един доволен клиент, че и с лайсни за номерата се сдобих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лайсни вчера не си взех, но винаги си тръгвам предоволен от Маджо и сервиза му. :smt017

 

smile027

И аз така, в петък отново бяха безупречни. Благодаря ВИ ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Преди около час бях при Младен и Момчетата, да ми разменят предна дясна със задна дясна, защото предната е лепена. Младен каза, че е много хубаво направена, но да си стои задна по-добре, както си и мислех. Смениха ги за едно вдишване време. МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН! Отново ми свалиха камък от плещите (колата "не вървеше хич", като знаех, че предната е лепената, но чак сега намерих малко време да свършим работата...).

 

Благодаря, Момчета!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За пореден път взимам гуми от Маджо. Отново съм изключително доволен и благодарен за коректността, компетентното мнение и професионализма. Този път наред беше Гюнтер - имаше нужда от нови гумета. Благодаря на момчетата от сервиза за отношението и вниманието, което обърнаха на мен и най-вече на колата. Сега дядо Гюнтер отново е стъпил стабилно на асфалта, този път с помощта на Toyo T1R. И е готов за поредните летни предизвикателстава:

 

Gunter_new_tire_01.JPG

 

Gunter_new_tire_02.JPG

 

Gunter_new_tire_03.JPG

 

Gunter_new_tire_04.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Днес бях в сервиза и сложих зимните гуми.

Момчетата се справиха бързо, по норматив. =D> Благодаря!

За съжаление не се видях с Младен, защото той явно има нужда от повече почивка след тежкия уийкенд. :lol:

Ще отложим за друг път.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: бях в движение из София. Като започне сезона, ще съм там постоянно smile027

 

То за тoва хората чакат последния момент! Само тогава те хващат там... smile091

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес посетих сервиза и се запознах лично с Младен и екипа му. Останах приятно изненадан от отношението и начина им на работа - истински професионалисти! smile126

Браво момчета, продължавайте все така. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за пореден път съм в сервиза на Маджо!Тия момчета маи се готвят за Формулата пит стоп за има няма 30 мин и бях готов с новите джанти и зимните гуми!Шефа също удари едно рамо!Абе големи ПИЧОВЕ! Благодарности на Маджо и момчетата :smt017 P.S.Младене благодаря за бързата реакция и по другата тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново голямо благодаря на Младен и момчетата от мен. И тази есен ми "преобуха" и двете коли бързо и качествено. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм преобут вече.

 

Бях като на Ф1. Още не бях слязал от колата, тя във въздуха и четири човека на четирите гуми. Не сварих да си поприказвам с Маджо, толкова бързи бяха... Нямаше и 10 минути и бях готов. За качествето е ясно - без компромиси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Впечатляваща е бързината с която работят!!! smile126

Благодаря и за съветите, които получих относно съхранението на гумите, тъй като до сега не се бях замислял за някои подробности, които очевидно имат значение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее и аз току що се връщам от там. Бърза смяна и една изправена джанта. Готови сме за зимата!

Евала на пичовете! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от вчера съм с нови зимни гуми благодарение на момчетата на Маджо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Събота и аз минах смяна при Маджо.

+1 положително мнение ! Момчетата работят наистина бързо , качествено и дори с усмивка ... даже и резервната гума проверихме :smt017

Специални благодарности на Маджо smile159 , въпреки че сме се виждали само 1-път ...Стабилен smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново бях при Маджо. Този път за смяна на зимните гуми на колата на жената. Както винаги професионализма и бързата работа бяха на ниво. Бях със сина ми, той държеше в ръка една количка и се загледа по гумите в сервиза, ама реши, че са твърде големи за неговата кола :) Към това прибавям и случайната среща с Ники Любомиров, та тримата с Маджо си попкриказвахме на слънчице. Само Бирата го нямаше, ама дочух, че спинкал, в 2 следобяд... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да похваля Маджо. Уговорихме се за миналата събота и гуметата ме чакаха. Време за приказки нямаше, че повлякох крак и след мен стана лудница от клиенти. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.