Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Маджо, вземи напиши в първия пост на първа страница на темата с големи букви на видно място работното време на сервиза, че все забравям до колко сте и ровя да търся по страниците. Пък и предполагам и на други колеги ще е от полза. Иначе днес няма да сколасам да мина, ама утре съм при тебе за преобуване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Всеки делничен ден 9-18 ч.

Събота и Неделя 10-18 ч.

 

smile027

Това го намерих някъде на 8-9 страница, ама ти го напиши на първа, да се вижда веднага като отвориш темата ;) smile027

 

П.С. Ся се сещам, че може и да не можеш да си edit-неш мнението, щото е старо. Ако е така, нека някой модератор да се намеси, моля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така в неделя открих от колко са, супер случайно. Отидох в 9:40 и нямаше никой :D чаках 15 мин и момчетата дойдоха...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, моля модератора да добави работното време някъде на първата страница да се вижда!

 

Благодаря smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са станали джантичките! Много добре стоят! Сега чакаме и обещаната Ирмшер оптика! Поздрави и на екипа на Маджо, но кво само го лъскаете този калпазанин няма ли кой да го нахули ;) smile168 smile159

 

Той е перфектен!!! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"биричка" ти ако ме нахраниш няма да ти се разсърдя :lol:

 

 

п.п.

Ето и от мен няколко снимки smile035post-4130-138453376998_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453377006_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453377012_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453377016_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са джантите!Единствения недостатък е ,че са сложени на Опел ,а не на Супърб -комби! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се съберете двама перфекционисти, резултата може да е само един - зашеметяващ. smile035 С тия джанти визията на кораба майка вече не е такава на семейно комби, а на Sports Tourer, ако трябва да използвам терминологията на Опел. :mrgreen:

 

Юли, Маджо :smt017 smile027 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак да изкажа благодарности на Маджо и момчетата в сервиза - преобух се с летните гуми, че и джанта ми изправиха момчетата, за смешни пари (чак ме е срам да кажа колко), пък и сладка приказка стана. Ех, ако бяха повече сервизи като вас... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта калибрирах компа за новия размер гуми, за да няма разлика в показанията на скоростомер/километраж. И газ посока Пловдив за скоростен тест на гумите. Изключително доволен съм. Сравнени с Bridgestone и Continental, с които съм карал до сега колата, са с по-тихи от Bridgestone на всякакъв асфалт, на гладък такъв са еднакво тихи с Continental, а на по-зърнест - с една идея по-шумни. Разбира се, менението ми е въз основа на различен размер гуми (215/55/16 и 225/45/18), така че е възможно при еднакви размери шума да е повече идентичен или различен. Както и да е. С Nokian Z G2 колата е залепнала за асфалта. Определено съм доволен от избора на гума, като още веднъж искам да благодаря на Маджо за професионалната консултация. Остава да направя мокър тест, както и такъв през проход със завои. Което няма да стане скоро, защото Гълъбец обикновено го минавам с малкия в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам само да Ви кажа следното: Младен, хвърля бурми, пирон, габърчета и други остри предмети в района на сервиза \:D/ smile001 . Днес станах жертва... Естествено, екипът му веднага се реагира и овладя ситуацията. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам само да Ви кажа следното: Младен, хвърля бурми, пирон, габърчета и други остри предмети в района на сервиза \:D/ smile001 . Днес станах жертва... Естествено, екипът му веднага се реагира и овладя ситуацията. ;)

 

Да нападнем Младееен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам само да Ви кажа следното: Младен, хвърля бурми, пирон, габърчета и други остри предмети в района на сервиза \:D/ smile001 . Днес станах жертва... Естествено, екипът му веднага се реагира и овладя ситуацията. ;)

 

 

Хванал си промоция! След след 14ч. отваряме дупки ;)

 

 

Да нападнем Младееен!!!

 

Въоражен съм с всякакви напитки :mrgreen: нападайте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес ми е ден! Първо предна дясна, после предна лява! Младене, все около твоя сервиз се случва!!! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за гумите и за почерпката! За момент се получи като мини клубна среща. Даже колата стана като нова, след като една от джантите крива на 8-ца си отиде на правилното за сега място в багажника. Препоръчвам сервиза с две ръце. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за гумите и за почерпката! За момент се получи като мини клубна среща. Даже колата стана като нова, след като една от джантите крива на 8-ца си отиде на правилното за сега място в багажника. Препоръчвам сервиза с две ръце. :smt017

 

То при мен винаги има все някой клубен колега. Някой даже си забиват пирони по гумите за идват по често :lol:

 

 

п.п. Айде на следващата клубна среща да си там. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

То при мен винаги има все някой клубен колега. Някой даже си забиват пирони по гумите за идват по често :lol:

 

 

 

Хахаха, не ми се прави бе ти нарочно го правиш просто не можеш без мен. И след няколко часа пак съм при теб, че нали имаме разни дела за вършене, само, че ще спра на Петрол-а за по-сигурно. smile021 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Окти си получи летните гуми. Видях отблизо синята перла с новите джанти - става все по-красива и по-красива. Забелязах доволни клиенти и от други клубове. :) Благодаря на Младен и момчетата за перфектната работа и гостоприемството. Препоръчвам на всички сервиза! :smt017 =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един колега се оборудва с нови джанти. Малко проблемно се оказа, че минава близо до спирачните апарати и лепящите тежести търкат, но с по-тънки ще заспи!

 

post-4130-13845337942_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453379438_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път да похваля Младен и компания за професионално свършената работа. Сутринта даже бях първия клиент smile001

 

post-9706-13845337951_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X А-а-а-а - не си бил само ти. Горе на покрива на гаража има още един! smile004

smile056

 

Ония отгоре е първи от години :lol:

 

п.п. тебе те подминах онзи ден на бул. Цар Борис III с бялата фабия към 8:40 сутринта. Много бързах тагава smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях те откъм задния номер, ама нямаше догонване! smile117 Нека после някой да твърди че СДИ било слабичко ...........

Вашата бяла Фабия "СО......." често може да бъде засечена.

smile056

 

П.п. Другата седмица пак ще се видим, но този път при теб. Новите гуми вече от 3 дни чакат монтаж и вече ми осмърдяха стаичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.