Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Айде да се допохваля smile049

 

@Маджо, човече, родих се с тия гуми! Като изолирам още 5-6 фабрични шума ще стане направо пушка. Стабилна е, тиха и катери!

post-203-13845335762_thumb.jpg

post-203-138453357623_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Майстор Маджо, и от мене и Ирина едно ОГРООООМНО благодаря, smile126 smile159 че днес ни разгледа гумата, смени игличката и ни пусна спокойни да джиткаме из софийските сокаци. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се допохваля smile049

 

@Маджо, човече, родих се с тия гуми! Като изолирам още 5-6 фабрични шума ще стане направо пушка. Стабилна е, тиха и катери!

С тоя диаметър си е направо бегачка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
това е трудно за регистрация. интересно какъв цвят е записано в талона

 

Бил е на авто изложение на щанд на Top Gear. По-интересно е как, ще се оправя с евентуални щети smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брутално :) сутринта се замислих, дали не е рано за летните гуми, но идната седмица ще е 20-тина градуса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста голям кич. Вярно - качествено направен, но кич. smile048

 

А за летни гуми, мисля да почакам поне до началото на април. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефа цена няма smile049

Гледах как правят подобен ефект- пръскат основната боя. Съхне. Пръскат втория цвят и веднага лепват едно стреч фолио отгоре и след няколко минути го отлепват и става тази мацаница. После лакират.

На мен ми допада, но в нашата държава е икономически неразумно да караш такова бижу (говоря за боята :lol: )

 

А по темата- ако сложа фабричните 15- ки от ОК1 на Фабията, различното ЕТ (ОК1- 38, Ф1- 35) дали ще се отрази негативно на 60- те коня под капака и возията ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефа цена няма smile049

Гледах как правят подобен ефект- пръскат основната боя. Съхне. Пръскат втория цвят и веднага лепват едно стреч фолио отгоре и след няколко минути го отлепват и става тази мацаница. После лакират.

На мен ми допада, но в нашата държава е икономически неразумно да караш такова бижу (говоря за боята :lol: )

 

А по темата- ако сложа фабричните 15- ки от ОК1 на Фабията, различното ЕТ (ОК1- 38, Ф1- 35) дали ще се отрази негативно на 60- те коня под капака и возията ?

 

И на мен ми е много интересно. На Бирения джантите са му 17-ки, 8J ЕТ38 с гуми 235/45/17 и му закачат. Според мен ако мине на 225/45/17 нещата ще са ОК. Бъркам ли? Тезата ми е породена от това, че на Сами MAM-овете бяха 8J, ET35. A и двамата са с Ейбах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не е 13 ти ,но за мен беше като 13 петък с хепи енд!Отидох при Младен да сменям гумите у забърках една каша в основата на която бе моето недоглеждане.не ти е работа ](*,) .То каша каша ама като попаднах на точните хора та нещата се оправиха със съдействието на момчетата от сервиза и на Младен.С една дума голямо благодаря на Маджо и екипа му за коректното отношение!Вече знам кои е моят сервиз за гуми! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е много интересно. На Бирения джантите са му 17-ки, 8J ЕТ38 с гуми 235/45/17 и му закачат. Според мен ако мине на 225/45/17 нещата ще са ОК. Бъркам ли? Тезата ми е породена от това, че на Сами MAM-овете бяха 8J, ET35. A и двамата са с Ейбах.

 

Те и моите 17ки опират като я натоваря и скокна в трап smile049

 

Относно разхода - качва се осезаемо ... по километраж. Като сметнеш разликата от показанията на километража и нещата почват да изглеждат далеч по-добре. Все пак аз скочих от 195х65х15 на 215х55х17 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по темата- ако сложа фабричните 15- ки от ОК1 на Фабията, различното ЕТ (ОК1- 38, Ф1- 35) дали ще се отрази негативно на 60- те коня под капака и возията ?

 

Не мисля, че ще изглежда добре точно с тези! Минаваш и на по-скъпи гуми.

 

 

И на мен ми е много интересно. На Бирения джантите са му 17-ки, 8J ЕТ38 с гуми 235/45/17 и му закачат. Според мен ако мине на 225/45/17 нещата ще са ОК. Бъркам ли? Тезата ми е породена от това, че на Сами MAM-овете бяха 8J, ET35. A и двамата са с Ейбах.

 

Ще му сложим едни 225/45 R17 и ще видим. Ако не ще търсим други джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му сложим едни 225/45 R17 и ще видим. Ако не ще търсим други джанти.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не е 13 ти ,но за мен беше като 13 петък с хепи енд!Отидох при Младен да сменям гумите у забърках една каша в основата на която бе моето недоглеждане.не ти е работа ](*,) .То каша каша ама като попаднах на точните хора та нещата се оправиха със съдействието на момчетата от сервиза и на Младен.С една дума голямо благодаря на Маджо и екипа му за коректното отношение!Вече знам кои е моят сервиз за гуми! :smt017

 

 

Ами със здраве да си я караш новата придобивка с новите джанти и гуми.

smile027

 

post-4130-138453372257_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага само да я изкъпя и да заредя апарата. :smt017

Младене мерси много човек, голям си smile126 , много ми е кеф, до преди малко карах и не ми се слиза. Страшно се държи Синята Красавица и може да си внушавам но една идея по мекичко вози сякаш. smile049

Пак да кажа големи сте пичове!

s_flag

 

П.С - взех си капачки за болтовете от Порше Изток, по 0.88 ст броя, само където нямаше налична щипка за вадене но ще я издиря от някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага само да я изкъпя и да заредя апарата. :smt017

 

По-скоро, по-скоро, че ми стана интересно какви джанти си сложил! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на Младен и екип за перфектната работа по смяната на гумите и изправянето на джантите.

0-180 - няма грам вибрацийка.

Дано да не целя много дупките, че ще трябва да сменям по-скоро джантите, а много ме заплени с тези твоите новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак да кажа големи сте пичове!

s_flag

 

Мирси :mrgreen: ....айде снимки де s_flag

 

0-180 - няма грам вибрацийка.

 

...а при мен на 180 има само вибрации... :lol:

 

Карай си МАК-овете сега пък догодина на пролет вече ще му мислиш за нови джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мирси :mrgreen: ....айде снимки де s_flag

Ето ги smile152

http://media.snimka.bg/s1/0223/026690336-big.jpg

http://media.snimka.bg/s1/0223/026690335-big.jpg

http://media.snimka.bg/s1/0223/026690334-big.jpg

http://media.snimka.bg/s1/0223/026690333-big.jpg

 

П.С - Гога това са си оригиналните Atria 16", но според мен най хубавите фабрични джанти преди фейслифта. Най накрая си ги намерих. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.