Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Още веднъж благодарности и от мен за Младен и екипа му, че ме търпят и оказват пълно съдействие.

Младене засега до 110 няма вибрации, утре ще видя и над 110, че имаше много коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Още веднъж благодарности и от мен за Младен и екипа му, че ме търпят и оказват пълно съдействие.

Младене засега до 110 няма вибрации, утре ще видя и над 110, че имаше много коли.

 

Надявам се да нямаш проблеми сега, а като направим хубави втулки всичко ще заспи!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа имах удоволствието да се запозная с колегата! И то добре, че дойде Ицо да разбера, че това е masterOne, понеже аз не се представих. Но и не предполагах, че пича е там, защото Шкодата я намаше! Мога да кажа, че съм изключително доволен от работата им , още повече, че и не предполагаха, че съм от форума, за да има специално отношение, което говори, че по принцип така се отнасят с клиентите си! Поканиха ни в офисчето си на топло, предложиха ни кафе, а и бяха супер бързи! Евала за професионализма!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес ходих да обуя новите обувки на Шкодилака. Имах джанти и нови гуми и Младен и екипът му ги залепиха, балансираха и замениха летните. Всичко беше супер професионално, замениха ми и вентилите, сложиха си ми тасовете с все свинските опашки(и всичко това за страшно малко пари), за което съм много благодарен. Вече само при него ще ходя s_flag А като се замисля ония мръшляци в Диана лятото как ми захвърлиха тасовете в багажника и намериха ми крива джанта, която е съмнително дали е била крива :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа имах удоволствието да се запозная с колегата! И то добре, че дойде Ицо да разбера, че това е masterOne, понеже аз не се представих.

 

Хихихихи, доста весело се получи - стои Ники на две крачки от Маджо и ме пита - а кой е masterOne? - и собственика на ника тихичко се обажда от другата страна на бюрото - Аз съм, аз съм :mrgreen: Радвам се, че се видях и с двамата, разбрах, че Ники вече подържа друго заведение, трябва и там Шкода сбор и кръчма да направим някой път.....

 

Иначе за Маджо и отношението му, измешано с професионализма и експедитивността на екипа му кво да ви кажа - нема такива убави, сръчни и любезни хора, отново останахме очаровани с Ирина. smile126 Ниските специални цени на предлаганите услуги не ги коментирам, те са просто скандално ниски. :D smile126

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихаааа... Аз чак сега се прибрах-не ми се слизаше от колата... И аз днес бях при Младен, заедно с BlackSpot преобухме добичетата. Просто не повярвах, че ми направиха всичко както трябва, а като видях, че ми подмениха и свинските опашки на тасовете, след като отрязаха старите... Е просто ахнах!!! Аз лично виждам за пръв път такова нещо!!! Сърдечно благодаря, колата стана друга!

 

Препоръчвам, без да се замислям!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска явно всички сме рашили да се изтърсим при Малден. И аз минах за едни нови зимни гуменки :) сега ще чакаме снага да пробваме :) Както винаги Малден и компаня бяха на ниво. smile027

Препоръчвам ги !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората знаят с каква марка да карат бе, Маджо.

П.С: А сети се Поршето дето го постна с какви беше, че чак си я боядисал бяло и си я оставил в сервиза!

 

smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората знаят с каква марка да карат бе, Маджо.

П.С: А сети се Поршето дето го постна с какви беше, че чак си я боядисал бяло и си я оставил в сервиза!

 

smile004

 

Тя бялата е за реклама! А пък нали се сещаш, че на тези размери няма много голям избор от марки smile056

Ти кога си минавал през сервиза бе мишок :-k и не се обади? Или е било когато бях във Варна, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, аз го водих малко по живот! А иначе, и аз да похваля Младенчо и екипа му! Много са точни, нямат грешка, дори когато Младен не е там да ги строява! Истински професионалисти! :smt017 s_flag smile027

post-6199-138453344535_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeeeeeee, имало е враг в тила! Ей бирен, ще вземе да му хареса тука на мишката и после няма отърване smile091

 

 

Другият път и мен да ме вземете по МОЛ-овете smile027

 

п.п. Айде махай го тоя хлОПЕЛ от автара, че ше изгние там :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ти беше на тунинг парти и не успя да се присъединиш към нашия айляшки ден, който продължи до 11 вечерта! Имаше молове, барове, кръчмички, изложение за пиене и ядене. s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят ред дойде днес, благодарности на Младен и екипа му за пореден път за чудесно свършената работа и за сладката приказка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път хиляди благодарности на Маджо. Освен високия в монтажа на гуми неговите момчета показаха завидни умения в монтажа на паднали кори на двигателя! Ако не бяха те още щях да съм някъде на симеоновско шосе и да подсмърчам!

Маджестик, няма да ми стигнат парите толкова имам да те черпя вече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Маджо, до колко работите утре? Че май-май ще ми трябват услугите ви за сваляне на гума от джанта, ама преди 18:30 не знам дали ще сколасам да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, до колко работите утре? Че май-май ще ми трябват услугите ви за сваляне на гума от джанта, ама преди 18:30 не знам дали ще сколасам да мина.

Всеки ден от 9-18 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Маджо,

 

Мерси много за усилията и добре свършената работа. Все едно карам друга кола!

 

Поздрави

 

PS: Пусни снимките, че не знам кога ще сколасам да ги пусна аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо,

 

Мерси много за усилията и добре свършената работа. Все едно карам друга кола!

 

Поздрави

 

PS: Пусни снимките, че не знам кога ще сколасам да ги пусна аз...

 

Като се прибера от работа ще ги сложа.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-ниска стана ама зимните гуми са друга работа! Остава да кажеш как се катери сега?

 

post-4130-13845335738_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453357392_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като багерче е! За возия и комфорт няма да говоря. Сега си е лека кола, не трактор smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.