Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

И аз предната събота реших да ида при Младен, ама го нямаше ! Не си седи на работното място... :smt0344 :smt0344

 

Имам тел., обаждайте се като идвате :D Имам много друга работа, а в сервиза е брат ми вече. Аз само налагам контрол :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Днес за много кратко време ми преобуха и двете возила хората, да са живи и здрави! smile159 И Младен си беше там та си поговорихме. \:D/

 

Отново ГОЛЯМО благодаря! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложихме джапанките , ама вече сме и с "педикюр" smile048

Отново обслужването беше на ниво , бързо,коректно и качествено :smt017

Естествено пак имаше клубно присъствие.

Побъбрихме с Маджо и Ицо докато изчаквах френското "нещо" smile012 и после ... айде НИМ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее... Днес и аз се доредих при Младенски! Много благодаря! Перфектна работа, както винаги! Имаше страшен наплив, а аз си мислех, че около обяд няма да има... Много хора чакат... но не дълго. Което е само плюс, защото действат перфектно и бързо!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

6то трънче за тази година :smt0344 ](*,) Както обикновено бях обслужен с предимство и за нула време бях отново на две колела smile117

 

PS: Маджо, искам абонаментна програма! Така и така всеки месец съм при теб поне да получа допълнителна отсъпка, като редовен клиент с предплатени услуги smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започваш да ме съмняваш вече с тия трънчета. По принцип може да се отбиваш и без да си пукаш гумите.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И такива Шкоди правим :lol:

 

[attachment=2]IMG_3772 [1024x768].jpg[/attachment]

Маджо, ако някой си забрави такава "Шкода" при теб викни ме, че да ме повозиш :lol: Пък и с тези Porshe 1050 джанти smile126 (направо си е душевен о...м)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги, перфектно обслужване, добра консултация и повече от задоволителен краен ефект!

 

Благодаря ти, Маджолино :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

И аз да се запиша с благодарности за изправяне на 2 джанти. Бързо, евтино и качествено! Какво повече може да иска човек ?! smile126 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
Маджо, време ли е вече.....да идвам ли?

 

Днес ходих до Пазарджик и карах на климатик :!: там беше 27 градуса. Иначе съм сложил зимните гуми на служебните коли. Паднат ли максималните температури под 10 градуса, желателно е да сте със зимни гуми.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес, за подарък за 20 000-ния й километър на Фабията - чисто новички зимни гуми, лично докарани от Ицо (да ти докарат гумите за Шкода на задната седалка на БМВ - безценно!). Както обикновено, обслужване и цени - перфектни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на момчетата от гумаджийницата и на главния майстор -Ицето. Днес бях пак при тях. Справиха се перфектно! :hi: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз си смених гумите и резултатът е - още един много доволен клиент!

Благодаря :PDT_Armataz_07: :doubleup: :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да попитам за смяна на гуми в събота или неделя трябва ли предварителна уговорка или записване и ежентуално тел. за връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да попитам за смяна на гуми в събота или неделя трябва ли предварителна уговорка или записване и ежентуално тел. за връзка.

Имаш лично.

 

Работим всеки ден без почивка. Не работим със запазване на часове, просто няма как.

:download:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... после да не кажете, че си сменяте гумите в някой случаен сервиз  :blush:

 

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф, как не го гледах този материал преди да ида днес при Ицето. Щях да го цуна :)

 

Шегата си шега, ама днес отново бях в сервиза на Маджо и Ицето за смяна на гуми. Няма как да не съм доволен. Бърза работа, професионализъм, модерни машини и добри цени.

 

Между другото, нямам общо с тези, които сменят не на време гуми. Въпросната кола, с която отидох, не се очакваше да бъде карана скоро, но се наложи да я извадя от гаража. Споко, не става дума за Гюнтер   :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.