Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Точно ти не се оправдавай. Ти, който кара по нощите по магистралата със 180 км/ч. - изобщо не се учудвам, че и в снежно време ци джиткаш с летни гуми. Ай моля ти се :tongue_1:  :air_kiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Миналата събота  за пореден път точно и професионално отношение  ! Благодарности на Маджо и Ицо за бързото намиране и поставяне на нестандартните гуми :download:

 

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Айде и аз да похваля за пореден път! Обухме на тъста Форд Ка - много добре си стана! Изправяне на 2 джанти, монтаж, баланс и всичко останало - супер смешна цена!!!

 

На по сладка приказка с момчетата и колата стана за 15-тина минути с изправяне на джантите и т.н. Идеалка е просто! МНОГО сме доволни!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хайде и Синята Красавица е преобута и готова за Събора. Благодарности!  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вчера за пореден път ме спасяват момчетата в сервиза!

 

Тъй като не зависеше от мен, когато слагах 16-ките отидох в Диана - Богров, за да ги монтират (бяха празници, трябваше да пътувам, а времето беше топло за зимните гуми). Още щом тръгнах от Диана, тествах колата и се усещаше вибрация във волана, играеше след 100-120км/ч, на 130км/ч се усещаше най-отчетливо - реших, че е защото са ми "криви" джантите или са още нови гумите, знам ли... В Дианата ми казаха, че са ми криви джантите и ме питаха дали да ги изправят и т.н. Показаха ми колко са криви, но реших, че няма да го усетя дори, пренебрежимо малко беше, за да ги "изправят".

 

Карах към 4 500-5 000км с вибрацията при над 100-120км/ч, като не отидох при момчетата в сервиза, за да проверим, дали в Диана са "свършили" нещо въобще... Успях да отида едва вчера, защото ми предстои пътуване в Европа следващата седмица, а волана тресе-не го издържам вече, колата започна да дърпа на една страна и т.н. Оказа се, че имаше тежести в повече, минималната беше 35 грама, а максималната 55 грама, като проверихме всяка една гума и джанта. Джантите не са криви се оказва, просто няма как да е перфектно права и равномерна навсякъде - всичко ми беше обяснено коректно и качествено. Нямам думи, просто... Кефа е пълен! :) Сега не се усеща никакво трептене, вибриране, криволичене по пътя и друго от подобен род. Колата е като танк, не усещам скоростта, вече! 

 

МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ПЕРФЕКТНО-ПРОФЕСИОНАЛНАТА РАБОТА!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели цени за монтаж/демонтаж и баланс за различните цолажи (15", 16" и т.н.)

Уж изчетох темата, но не видях да се споменават цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Изключително доволен и благодарен съм на професионалистите в сервиза! 
Много хубави гуми ми препоръчаха. Впечатлен съм.
Благодаря ви момчета! 
Пожелавам ви успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Уважаеми колеги и клиенти на сервиза, бих искал да ви информирам, че след 1-ви Юли 2015г. всички специални условия, ще бъдат достъпни само за членовете на Шкода Клуб България при представяне на клубна карта.

 

Повече информация може да откриете в темата за партньори на Шкода Клуб България http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50165-%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D1%83%D1%81%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%87%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

 

поздрави

 
Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте!

 

Искам да попитам следното:

- Валидно ли е още предложението, членове на Шкода Клуб да сменят гумите си в този сервиз с 50% намаление?

 

- Има ли телефон, на който да можем да си запишем час за смяна на гуми?

 

Предварително благодаря за информацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Всички условия са валидни при показване на клубна карта в сервиза. Тези от вас, които биха желали да се сдобият с клубна карта и да ползват специалните условия, моля да се свържат с екипа на Шкода Клуб България. Не записваме часове, но винаги можете да се обадите да проверите какво е положението. 

 

Моля, за запитване за цени на гуми и услугите, да се обръщате към брат ми, който е се занимава с това и ще ви даде най-точна и бърза информация - 0878/654545 Христо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Уважаеми колеги,

Във връзка с наближаващите празници, бих искал да ви информирам, че ще почиваме от 23-ти включително до 27-ми. След това трите работни дни ще работиме 28, 29, 30-ти. След това, ще сме на линия на 4-ти Януари.

Пожелавам ви весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.