Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТСТЪПКА ЗА СМЯНА ГУМИ -50%


masterOne

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Бих искал да предложа на всички от клуба които са от София и региона да заповядат в нашият сервиз за смяна или закупуване на нови гуми и джанти.

За всички колеги от клуба, ще правим отстъпка 50% от услугите и 10% от цените за нови гуми и джанти.Сервиза се намира на бул. Симеоновско шосе 118. от Околовръстния път надолу около 500м., от ляво до сервиз Лада.

 

Работно време:

Всеки делничен ден 9-18 ч.

Събота и Неделя 10-18 ч.

 

post-4130-138453255405_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453255451_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453255459_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453255462_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453255464_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453255467_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    64

  • lubomirov1985

    17

  • beer_champion

    12

  • PRR

    11

Най-много писали в темата

Браво колега :) , а има ли някъде може би сайт или таблица с ценовата листа и модела на джантите които предлагате? Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме дилър на Маргел за джантите http://www.margel.info/web/lang_bg/%D0% ... 1%82%D0%B8 и на МотоЕксперт http://www.motoexpert.bg/bg/product/alloy_wheels така че можете да си разглеждате на техният саит и каквото ви хареса му записвате модела и го поръчваме ние ;)

относно гумите - работим с всички вносители и зависи от това какво имат в складовете.

 

Сервиза е оборудван с най-престижното оборудване в света "CORGHI", машините са висок клас като предлагаме и монтаж/демонтаж на гуми от 10" до 32" без щанга. Държим на качествено обслужване без компромиси.

 

ще се радвам да сме полезни.

 

поздрави smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес посетих колегата за монтаж на зимните гуми и съм много доволен от обслужването. Продължавайте така и за напред. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица и аз посетих колегата @masterOne и също мога да кажа, че се работи професионално при него за което му Благодаря. smile126

Утре мога да мина пак, само че ще посетя комшията му, магазина за Шкода за някой дребни неща, които си поръчах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз посетих Младен миналата седмица със 1 Зафира гуми :) Посмяхме се как сме ги събрали толкоз много вътре, но какво да се прави - в нас коли бол :) Благодаря му за жеста и професионализма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да похваля Младен и сервиза му.Много професионално и коректно отношение от негова страна.Само с плащането няма де се разберем,щото ако го кара така, както вчера с мен,ще фалира. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен клиент в мое лице. В този сервиз се работи изключително внимателно и компетентно - пазят се както автомобила, така и джантите и гумите. Всички крикове имат подложки да не нараняват колата, а самата техника няма смисъл да я коментирам - който не е отишъл, той не е останал доволен. Между другото от около 10 години все снега ме изпреварваше, ама тази година аз се оказах по-бърз :)

 

Ето и две снимчици:

 

krik_01.jpg

 

krik_02.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познайте кой му е най редовния клиент ? То при мен малко като при зъболекар ходя ама...всеки път оставам доволен. smile159 =D>

 

ХАха със страх ли идваш бе Васе? другият път ще взема бира като упойка smile027

не сме изправяли джанти скоро, няма ли да минеш? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (събота) и аз ще се възползвам от услугите на колегата и ше доведа тая светлосиня красота от аватара ми за зимни дрешки. Пък, колега, то сме и комшии както се оказва, какво става в бирите на Шел-а дето говорихме в другата тема? (Съжалявам за офтопик-а)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.11. докато masterOne превземаше Велико Търново,аз проверих поверения му сервиз с цел преобуване и мога да кажа,че бях обслужен бързо,качествено и коректно!Благодаря на малкия,но сплотен колектив и подавам заявка за абонамент! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 положителен глас и от мен - тъкмо се връщам от сервиза на Младен, чудесно обслужване и сладка приказка. Абонирам се и аз неговите услуги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Неможах да ти обърна много внимание. smile027

Няма проблем, очевидно беше, че някой хора чакат до последния момент с монтажа на зимните гуми и прогнозата за времето ги е раздвижила. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Евала на колегата Младен и момчетата около него. Вчера свършихме добра работа с тях - пребалансирахме гумите и изправихме една джанта. Екстра качество на добра цена. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, Младен и момчетата му, оправиха простотията която Мото"експерт" бяха направили на една от зимните ми гуми!

Още един път благодаря! smile027

 

PS: Разгледах и Октавията smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.