Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

Ако има още някой да пише до утре сутринта - тогава отивам да правя окончателната резервация smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

Еее браво, бургаската група се увеличава smile027 owner в събота на ОМВ към 9 нали знаеш?
Намирисва ми,че skodaman ще води колоната! smile091 smile091 smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за софрата ме борйте +1, също така запишете и Вальо (OtGorata) +1, общо сме 4ма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК!Тъкмо съставям окончателния списък и утре сутрин отивам при мацката в "Ушев" да запазва бройка за маса и за спане smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се върнах от комплекса - резервирал съм 60 места за утре - 23.10 от 13ч:00ч.,дал съм и резервациите за нощувките.Остава само да отидем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се върнах от комплекса - резервирал съм 60 места за утре - 23.10 от 13ч:00ч.,дал съм и резервациите за нощувките.Остава само да отидем :D

 

 

smile126 60 места! Това си е цяла сватба! smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и във вестниците пише:

"Шкоди превземат България отвътре..." :mrgreen:

Съжалявам само че няма да участвам(е). ](*,)

Евала пичове и Дами! Следващият път ще има още двама с вас. :smt017

Приятно изкарване и НАЗДРАВЕ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точната бройка на хората е 54,но заявих 60 за по -сигурно - ако все пак в последния момент някой се навие да дойде! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами е хайде...това е! Последната вечер преди големият ден. Желая на всички лек и безавариен път. smile027

 

Насе, благодаря ти за гърловината; Жоре, благодаря ти за безценната помощ при събирането на термостата. Без вас момчета утре нямаше да мога да отида никъде. smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек и приятен път на всички и утре ви очакваме :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами е хайде...това е! Последната вечер преди големият ден. Желая на всички лек и безавариен път. smile027

 

Насе, благодаря ти за гърловината; Жоре, благодаря ти за безценната помощ при събирането на термостата. Без вас момчета утре нямаше да мога да отида никъде. smile126

Е не така де! Щяхме да те повозим малко в грозната софийска 120-ка. Пък и ти сам каза, че вози по-меко от МБ-то. :D

 

Лек и приятен път на всички и утре ви очакваме :smt004

И аз на свой ред да пожелая приятен път на всички другари от цялата страна. Живот и здраве - ще се видим в 12:00 ч. на Стар'загорския Мол. До колкото разбирам ще имам 40 минути да си купя рокла по модата. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не така де! Щяхме да те повозим малко в грозната софийска 120-ка. Пък и ти сам каза, че вози по-меко от МБ-то. :D

 

Не само возията е 6+ , но и компанията на вас двамата с младежа беше причина за приятното пътуване до Бачково. Запазвам си кръгче като я накиприш догодина. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преки включвания от мястото на събитието не се ли предвиждат?

наздраве на групата.... smile027

 

 

п.п ... е то днес много поводи за напиване станаха,да е жив и здрав колегата bobi- rz,много хубава ракиика е направил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща стана!/в същност, тя все още продължава/ Направо си беше малък събор! Много Шкоди, яка колона по магистралата, среща с колеги от близо и далеч, хапване пийване и сладки приказки! smile027

Благодарности на домакините за перфектната организация! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уморена съм много да мисля дестинацията, но някой подхвърли "Чехия" smile049

 

Прибрахме се и ние в София без никакви проблеми (е то как да има като Маргарита може да е най-грозна, ама е безотказна smile001 ).

 

Равносметката:

Страхотно пътуване, страхотна среща, страхотно посрещане, страхотна храна, страхотни майтапи и емоции!

 

И да се похваля: 501 км. сме минали с един резервоар, като едва в София лампичката взе да мига. :smt017 (едит) След днешното зареждане "до преливане" се оказа, че съм минала тези 501 км. с 25.3 литра бензин. Звучи невероятно, но е факт. 5/100 разход....

 

И за да не сте капо - една снимка днес. Останалите - утре, като се наспим. smile021post-4818-138453257944_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и прякото включване! Купона в Ушев продължава. Срещата наистина се получи чудесна. Очакваме предложения за следващия мини събор. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баааааси как ви завиждам ](*,)

 

супер изглежда да е била сбирката smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRO -откъде извади тоз обектив бе братче? Страхотни снимки ! Броил съм на лъва косъмчетата да знаиш. Представям си в оригинал как са. smile027 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е. Срещата стана страхотна! Благодаря на домакините за отличната организация и страхотното местенце, на което ни заведоха. Момчета БРАВО! smile159

Дани, благодаря ти за поканата за нощувка на вилата - изкарах си страхотно smile027 . Благодаря и на всички които дойдоха с мен до Казанлък, за да зазимя колата и още веднъж на Дани, че ме върна в Пловдив.

Благодаря на Динка, Жоро и на колегите които бяха зад мен в колоната, че не ме оставиха сам на магистралата да си доливам вода. Сигурно ще пропусна още много от жестовете на колеги, на които да благодаря, затова благодаря на всички за тези невероятни два дена! smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм изтървал.....

Съжалявам за пропуска, гаден вирус ме нападна и не можах да си вдигна главата.

Още повече ,само на една ръка разстояние се проведе таз годишното издание на рали Хеброс 2010..

И него пропуснах. http://forum.rally-club.bg/viewtopic.ph ... 40&start=0

Можеха да се съчетаят срещата и ралито с едно ходене до Каваклийка!.Какъв пропуск :evil:

Ако догодина се повторят нещата , да се има предвид.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм изтървал.....

Съжалявам за пропуска, гаден вирус ме нападна и не можах да си вдигна главата.

Още повече ,само на една ръка разстояние се проведе таз годишното издание на рали Хеброс 2010..

И него пропуснах. http://forum.rally-club.bg/viewtopic.ph ... 40&start=0

Можеха да се съчетаят срещата и ралито с едно ходене до Каваклийка!.Какъв пропуск :evil:

Ако догодина се повторят нещата , да се има предвид.....

 

Не съм гледала календара, но ако има някакво рали около Бургас тези дни - да знаем кой да ангажираме със запазването на масите. В Пловдив беше маса за 40 човека, в Стара Загора за 60. Ред е да подобрим рекорда си в Бургас с маса за 80 човека, примерно. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пускай тема за Бургас, де, ко да дъвчем тука, срещата се срещна, яденето се изяде, пиенето се изпи, Шкодите се събраха и видяха - искаме нов вектор и нова цел!!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, дай инфо, дай знак, дай дата - и аз знам яка кръчма в Кюстендил, ако така ше си говорим. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.