Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

Вие се уговорете кога ще сте в Пловдив, предлагам 10:30 че полувин час докато се съберем, видим и разцелуваме ;) , че 11:00 да тръгваме, ма ако нещо друго решите кажете, а предлагам да се съберем на ТАЗИ БЕНЗИНОСТАНЦИЯ на магистралата малко след разклона за Пловдив

Ми като се замисля, друга бензиностанция на магистралата, покрай П-в няма.

Аз също съм ЗА часа и мястото на срещата! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

Само да напомня за всички,че часът на срещата на паркинга на PARK MALL сме го фиксирали на 12:00.Естествено ще изчакаме да се съберем до 12:30-12:40 и оттам потегляме.Ще минем по околовръстното шосе,така че ако някой закъснее може да се включи направо в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези, които ще пътуваме от София заедно, къде и в колко ще се чакаме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ще се целуваме ли? smile048

 

Ам чи къ? Нали така се прави като отдавна не сме се виждали smile049

 

Само да напомня за всички,че часът на срещата на паркинга на PARK MALL сме го фиксирали на 12:00

 

Ако от Пловдив тръгнем в 11.00 няма ли да е малко късно за да стигнем за час. То аз мога да не падам под 140-160 ама дали всички ще успеят да ме следват? :-k smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е малко късничко 11:00ч.да тръгнете,защото ако средната ви скорост е 100км/ч ще изминете магистралата за час,но имайки в предвид че е събота после ще влезете в трафика след края на магистралата и може да се позабавите.Но така или иначе ще се изчакаме на PARK MALL 12:40 някъде,така че няма да тръгнем без вас :lol:

 

"Zago",хора няма да върнем smile049 А и може да обменим малко опит и информация с вас,така че сте добре дошли.Само молбата ми е да потвърдите до утре вечер дали със сигурност ще идвате и колко човека ще бъдете като бройка,за да го имаме в предвид при резервацията :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не уточни от София в колко часа и къде ще се сибират тези които ще са в колоната?! Ако ще е пак на Лукойл, както преди 2 седмици когато "превземахме" Пловдив :) то поне да се каже в колко часа. А колегата със Ситроена, аз нямам против, но и други колега да кажат. Все пак предишната ми кола беше Ситроен. :D

Ако Динка няма против мога пак да карам след нея и може и да подобря рекорда от 3,5 литра нафта на 100 км. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Zago",хора няма да върнем smile049 А и може да обменим малко опит и информация с вас,така че сте добре дошли.

 

Мерси за гостоприемството! Към текущия момент идеята е за обедно-следобедно кафе-разходка, без нощувки. smile027

Така че изобщо не ни (ме) мислете в резервациите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не уточни от София в колко часа и къде ще се сибират тези които ще са в колоната?! Ако ще е пак на Лукойл, както преди 2 седмици когато "превземахме" Пловдив :) то поне да се каже в колко часа. А колегата със Ситроена, аз нямам против, но и други колега да кажат. Все пак предишната ми кола беше Ситроен. :D

Ако Динка няма против мога пак да карам след нея и може и да подобря рекорда от 3,5 литра нафта на 100 км. smile027

 

О, аз нямам нищо против да ми пазиш гърба. Отново! Даже ще ми е приятно. Но не зная на колко от софиянци ще им е по силите да пътуват 3 дни с камили до Пловдив, а после и до Стара Загора. Иначе, по мои сметки, ако ще се събираме на Лукойл както предната разходка - това означава да обявим доста ранен час. Примерно 8:30 - 8:40, за да може да се тръгне най-късно в 9. Ако искаме да сме на време в Пловдив, а след това и навреме в Стара Загора.

Ако има желаещи - аз нямам нищо против да изчакам до 9 без 20 на Лукойл. Но ми се иска да не закъсняваме много, че "Петима Динка не чакат!".

 

@ Peter_B ти добре ще се движиш с тази скорост, ама цистерната с водата зад теб дали ще ти насмогне на темпото? smile048 Иначе, зная кой няма да има нищо против това твое темпо. Бързия Влак и Любомиров даже ще са ти благодарни. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Peter_B ти добре ще се движиш с тази скорост, ама цистерната с водата зад теб дали ще ти насмогне на темпото? smile048

 

smile091 Право в десятката! :smt017

 

Ама ще видите като си калайдисам радятора и повече не тече вода :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,аз против нямам. Мога и бавно,мога и бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване на всички и после да показвате снимки а ний с Антонио ще им се наслаждаваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се уговорете кога ще сте в Пловдив, предлагам 10:30 че полувин час докато се съберем, видим и разцелуваме ;) , че 11:00 да тръгваме...
Ама ще се целуваме ли? smile048

Ам чи къ? Нали така се прави като отдавна не сме се виждали smile049

Според мен е малко късничко 11:00ч.да тръгнете,защото ако средната ви скорост е 100км/ч ще изминете магистралата за час,но имайки в предвид че е събота после ще влезете в трафика след края на магистралата и може да се позабавите.Но така или иначе ще се изчакаме на PARK MALL 12:40 някъде,така че няма да тръгнем без вас :lol:

Значи, целувките ги оставяме за Ст. Загора! smile049

Като дойдат Софиянци в 10:30, веднага тръгваме, за да сме точни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не съм сигурен още дали мога да дойда и в колко чеса, може ли някой от сигурните които ще ходят, да ми прати на ЛС един тел. за да мога да се обадя и да ви намеря евентуално.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, за софиянци - аз ще съм в 8:30 на Лукойла, чакам 10-15 минути и тръгвам. Който закъснее - ще ме настига (ако може) . smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде - броени часове останаха.Който е мераклия,да дава заявка.Естествено ще предвидим допълнително още малко места,ако някой реши в последния момент smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не остана много време - нека да уточним местата и часовете на срещите:

 

София - 8:30 - 8:40 ч.

 

Пловдив - 10:30 ч. ТАЗИ БЕНЗИНОСТАНЦИЯ на магистралата малко след разклона за Пловдив

 

Стара Загора - 12:00 ч. на паркинга на Мола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво, бургаската група се увеличава smile027 owner в събота на ОМВ към 9 нали знаеш?

Ами да е 8,40-45 за кафенце да има време :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.